Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy spotifity to sztuczna inteligencja?


one man show

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety tak, ale kto nie chce chodizć na koncerty za 100zł? żeby się napić taniego piwa z sokiem?

Trochę pogardliwe to z mojej strony, więc skoro już zaczałem PIERD temat, który swoją smrodliwością rozejdzie się po całym internecie jak płaska ziemia, poiwem co o tym SAM nie tak jak w tym filmie myślę.

 

Nie możliwym jest śpiewać jak ludzie z auto tuna. Niestety te dzieci i ludzie w VOICE z TVP to podkładane dźwięki. Chyba każdy miał muzykę w szkolę i wie jak się śpiewa naprawdę dobrze "naprawdę". Tak samo jak modelki w tele a dziewczyny z ulicy, bez dwuznczności. Które niestety rozumiem coraz szybciej.

 

Nie pisze już tego samego co w temacie poniższym o YT. Niestety od słuchania zbyt plastycznej muzyki stajemy się lepsi i lepiej wyglądamy, lepiej mówimy, lepiej się uczymy. Dlatego.

Jest to nowoczesna bio informatyka i bio inżynieria.

 

Wystarczy posłuchać albo objrzeć jakiś film i chcesz to robić w sensie np. uczyć się matmy. co jest trochę bez sensu bo matma jest jak płaska ziemia tzn. nie ma kresu. ale jak kolumb i magelan to zrobili to cały dyskurs o matmie czy płaskiej ziemi powinien się skończyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×