Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
one man show

Czy spotifity to sztuczna inteligencja?

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety tak, ale kto nie chce chodizć na koncerty za 100zł? żeby się napić taniego piwa z sokiem?

Trochę pogardliwe to z mojej strony, więc skoro już zaczałem PIERD temat, który swoją smrodliwością rozejdzie się po całym internecie jak płaska ziemia, poiwem co o tym SAM nie tak jak w tym filmie myślę.

Nie możliwym jest śpiewać jak ludzie z auto tuna. Niestety te dzieci i ludzie w VOICE z TVP to podkładane dźwięki. Chyba każdy miał muzykę w szkolę i wie jak się śpiewa naprawdę dobrze "naprawdę". Tak samo jak modelki w tele a dziewczyny z ulicy, bez dwuznczności. Które niestety rozumiem coraz szybciej.

Nie pisze już tego samego co w temacie poniższym o YT. Niestety od słuchania zbyt plastycznej muzyki stajemy się lepsi i lepiej wyglądamy, lepiej mówimy, lepiej się uczymy. Dlatego.

Jest to nowoczesna bio informatyka i bio inżynieria.

Wystarczy posłuchać albo objrzeć jakiś film i chcesz to robić w sensie np. uczyć się matmy. co jest trochę bez sensu bo matma jest jak płaska ziemia tzn. nie ma kresu. ale jak kolumb i magelan to zrobili to cały dyskurs o matmie czy płaskiej ziemi powinien się skończyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi