Skocz do zawartości
Nerwica.com

Upośledzony z iq 114


Niepewny

Rekomendowane odpowiedzi

Życie zaczyna mnie przerażać, widzę jak się różnię od innych ludzi, byłem fałszywy, przestałem kłamać, byłem mitomanem przestałem zmyślać historie tylko tego myślenia nie mogę ogarnąć,boje się że mam jakąś ciężką odmiane zespołu aspergera, chyba wybiorę się do kogoś kto to diagnozuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2019 o 21:28, Niepewny napisał:

Życie zaczyna mnie przerażać, widzę jak się różnię od innych ludzi, byłem fałszywy, przestałem kłamać, byłem mitomanem przestałem zmyślać historie tylko tego myślenia nie mogę ogarnąć,boje się że mam jakąś ciężką odmiane zespołu aspergera, chyba wybiorę się do kogoś kto to diagnozuje.

Zrób najpierw badania organiczne za namową dobrego psychiatry/psychologa a potem próbuj diagnozować psychikę. Może się okazać że masz problemy z tarczycą na przykład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że te badania organiczne miałem robione w Zusie i wypadłem chyba dobrze bo renty nie przyznali.

 

Wiecie, ja w wieku bodajże 15 lat potrafiłem wsiąść do autobusu który jechał w innym kierunku niż trzeba bo szybciej przyjechał, co z tego że w innym kierunku ważne że ta sama cyferka xD I sorry że rozpamiętuje zdarzenia z przeszłości ale od 3 lat siedzę w domu praktycznie i mało się dzieje... Mam także jakiś problem z pamięcią pamiętam mało zdarzeń wychodzi to jak się czasem z kimś spotkam i ta osoba cały czas o czymś mówi a ja mam puste w głowie. 

Problem w tym że jest problem ale nikt nie postawił rzetelnej diagnozy, nie wierzę że mam schizofrenie jak już pisałem byłem w szpitalu 2 razy i schizofrenicy byli normalni poza tym że gadali jakieś głupoty ale tylko Ci którzy mieli gorzej na bani. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×