Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sport a depresja,nerwica,fobia itp


Gość myślący91

Rekomendowane odpowiedzi

Gość myślący91

Czy ktoś zauważył poprawę uprawiając czynny sport np siłownia,bieganie itp. Ja osobiście ćwicząc na siłowni odczuwam sporą dawkę euforii połączoną z zmniejszonym stanem lękowym i wgl jestem pewniejszy siebie, niestety taki stan trwa około 2 godzin po czym wszystko wraca do normy(choroba). Mając 16 lat ćwiczyłem regularnie na siłowni aż do 20 roku życia potem przyszła choroba i wszystko upadło, lecz teraz staram się wracać ale ciężko się zmuszać do tak ciężkiej aktywności skoro dla mnie umycie się to istna męczarnia. Jak to wygląda u was ? 

Edytowane przez myślący91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem CIę, ale nawet bez żadnych problemów czasami ciężko robi się te rzeczy. Ja lata ćwiczyłem trójbój siłowy, potem złamałem stopę i miałem wypadek samochodowy + depresja... Kilka tyg temu wróciłem na treningi - BOŻE, jak cudnie. Stary, najciężej jest nam robić codziennie te małe rzeczy, które jednak mają znaczenie. Mi też się nie chce codziennie zmywać, myć zębów po 2-3x, albo uczyć się i kłaść spać wcześnie, ale tylko utrzymanie tego porządku da nam lepsze życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość myślący91
W dniu 18.01.2019 o 12:20, Rysieq napisał:

Rozumiem CIę, ale nawet bez żadnych problemów czasami ciężko robi się te rzeczy. Ja lata ćwiczyłem trójbój siłowy, potem złamałem stopę i miałem wypadek samochodowy + depresja... Kilka tyg temu wróciłem na treningi - BOŻE, jak cudnie. Stary, najciężej jest nam robić codziennie te małe rzeczy, które jednak mają znaczenie. Mi też się nie chce codziennie zmywać, myć zębów po 2-3x, albo uczyć się i kłaść spać wcześnie, ale tylko utrzymanie tego porządku da nam lepsze życie.

Czasami tak jest że takie rzeczy są ciężke u zdrowych ludzi tu widzę zmęczenie po czymś, ale nie że ktoś od 4 lat nie ma siły nawet iść jeść bo po co itp. 

Edytowane przez myślący91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2019 o 22:48, myślący91 napisał:

Czy ktoś zauważył poprawę uprawiając czynny sport np siłownia,bieganie itp. Ja osobiście ćwicząc na siłowni odczuwam sporą dawkę euforii połączoną z zmniejszonym stanem lękowym i wgl jestem pewniejszy siebie, niestety taki stan trwa około 2 godzin po czym wszystko wraca do normy(choroba). Mając 16 lat ćwiczyłem regularnie na siłowni aż do 20 roku życia potem przyszła choroba i wszystko upadło, lecz teraz staram się wracać ale ciężko się zmuszać do tak ciężkiej aktywności skoro dla mnie umycie się to istna męczarnia. Jak to wygląda u was ? 

Mnie najbardziej na nerwy i stres pomaga bieganie, po siłowni jestem jakoś tak bardziej pobudzony.Nie mam raczej większych problemów żeby wyjść pobiegać(Nawet gdy pada) czy w miarę regularnie ćwiczyć na siłce, bo wiem że jeśli nie rozładuję stresu w ten sposób, to mnie nerwy będą rozsadzać i będę uciekał w chlanie piwa, gry czy żarcie fast-foodów/słodyczy.Nie znam dokładnie twojej sytuacji, ale ogromny wpływ na energię i chęć do życia ma masturbacja i pozbywanie się nasienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×