Skocz do zawartości
Nerwica.com

OT


kucharz

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Natrętnik napisał:

Czy wam tez na pregabalinie ciężko się zwlec rano z lozka i pierwsze 20 minut nie wiecie co się dzieje ?

I ktos tutaj mówił o tym, ze pregabalina nie zamula, że to cudowny lek i że ludzie , którzy mówią o euforii i innych objawach "ochujeli"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2019 o 13:31, Natrętnik napisał:

Euforia po baclofenie, pregabalinie ? dla mnie to abstrakcja co wy piszecie. Dla mnie ta pręga co najwyżej trochę wycisza, tonuje emocje, ale zero zmiany nastroju itd.

@kucharz

no może przesadziłem wtedy, ale takie efekty to jednak rzadkość.
za bardzo to bierzesz do siebie.
większość osób mimo to reaguje poprawnie na pregabalinę.

 

Edytowane przez dr. Psycho Trepens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, dr. Psycho Trepens napisał:

@kucharz

no może przesadziłem wtedy, ale takie efekty to jednak rzadkość.
za bardzo to bierzesz do siebie.
większość osób mimo to reaguje poprawnie na pregabalinę.

 

Trudno nie brać do siebie jezeli ktoś mówi mi że ochujałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dr. Psycho Trepens napisał:

nie było to bezpośrednio do ciebie tylko ujmując całościowo, poprzez cytat Natrętnika.

ale to ja m.in. napisałem o euforii, więc było to do mnie m.in. 

Nie zamierzam sobie dalej zaprzątać tym głowy. Ludzie oceniają innych i to z rozkoszą, dopiero jak ich spotka coś podobnego to budzą się i "o kurwa, miał jednak rację". Albo i nie budzą się 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kucharz napisał:

ale to ja m.in. napisałem o euforii, więc było to do mnie m.in. 

Nie zamierzam sobie dalej zaprzątać tym głowy. Ludzie oceniają innych i to z rozkoszą, dopiero jak ich spotka coś podobnego to budzą się i "o kurwa, miał jednak rację". Albo i nie budzą się 

no dobra ale oceń procentowo, albo nawet promilami ile osób może doświadczyć po tym leku euforii, być może uświadczyłbyś również euforii po większej dawce kofeiny czy hormonów tarczycy, to nie wina leku tylko przesadna reakcja twojego organizmu.
bo większości ludzi euforia nie zdarza się nawet po benzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, dr. Psycho Trepens napisał:

no dobra ale oceń procentowo, albo nawet promilami ile osób może doświadczyć po tym leku euforii, być może uświadczyłbyś również euforii po większej dawce kofeiny czy hormonów tarczycy, to nie wina leku tylko przesadna reakcja twojego organizmu.
bo większości ludzi euforia nie zdarza się nawet po benzo.

Wszystko to kwestia poziomu dawki i indywidualnej odpowiedzi na lek. Nie interesują mnie procenty, ale objawy jakie pojawiły sie u mnie oraz u kilku innych osób z forum. Nie jestem lekarzem, nie prowadzę też statystyk. Temat uważam za zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×