Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA (ApoSerta, Asentra, Asertin, Miravil, Sastium, Sertagen, Sertralina Krka, Sertranorm, Seraloft, Stimuloton, Zoloft, Zotral)


shadow_no

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

104 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      60
    • Nie
      27
    • Zaszkodziła
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej go nie bierz, skutki uboczne sa straszne jezeli je bedziesz mial bo miec nie musisz, ja mialam po leku dlatego mysle ze lepiej zebys wzial po maturze, i tak zanim nastapi dzialanie te leki na mature nie zadzialaja, bo dzialanie jest od 2 do 4 tygodni wiec mozesz spokojnie poczekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam brac zoloft razem z edronaxem.Moim problemem jest depresja z zahamowaniem,zero motywacji,ochoty do robienia czegokolwiek.edronax na to pomogl przyznaje jest lepiej.zoloft ma dzialac typowona depreche.z

Leki tez mam ,ale rzadziej,w razie napadu biore afobam.ale nie czesto

Czy zoloft pomaga Wam na depresje?

Wiem tez,ze moze nie pomoc,moze byc za slaby i tego sie boje najbardziej

Czy ten lek powoduje u Was sennosc,zmeczenie,oslabienie "zamulenie"?

Chce byc aktywna,musze,bo sesja,pisanie pracy itp.

Bardzo prosze o wasze opinie o sertralinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Namiestniku.To bardzo dobrze,ze tak na Ciebie dziala.Wlasnie zalezy mi na aktywizacji i poprawie nastroju.Podbudowala mnie pozytywna opinia.Mam nadzieje,ze na mnie tez tak podziala.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja dostałem ten lek, jestem po pierwszej tabletce no i na razie jest nie za wesoło. Rano, aż się przestraszyłem, jak spojrzałem w lustro, miałem bardzo rozszerzone źrenice. W ciągu dnia ponadto pojawiły się zawroty głowy połączone z bólem głowy. Nie mogę się w ogóle skupić na żadnej rzeczy. Czasem pojawia się lekkie drżenie mięśni. Ciągle ziewam, a tuż po zażyciu tabletki robię się potwornie głodny. Podobno pierwsze dni są najtrudniejsze, miał ktoś doświadczenie z tym lekiem? Po ilu dniach organizm się adoptuje do takich leków?

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biore asentre tylko rano od ponad tygodnia. Dopiero dzisiaj doszedłem do właściwej dawki 150 mg miałem skutki uboczne.

Czuje ze asentra zaczyna dzialac mam przeblyski d/d i lepszy humor. Asentra zaczyna na dobre działac dopiero po 2-4 tygodniach. Mam pytanie od kiedy mam liczyc te tygodnie. Od czasu kiedy zaczołem brać asentre czy od czasu kiedy doszedlem do właściwej dawki.

 

Kiedy zaczeła na was asentra ? I brał ktoś z was dawke 200 mg na dobe w jednej dawce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja brałam setaloft ponad miesiąc i do samego końca czułam się fatalnie najgorsze były zawroty głowy i brak smaku jeść chciało mi się tylko oczami.Nogo mi drżały jak schodziłam po schodach,nieprzespane noce,rozdrażnienie. :x

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biore sertagen od 3 tygodni, faktycznie mam duzo objaw ubocznych (odrzucenie od jedzenia, ziewanie, zawroty glowy) ale lęki minęły więc nie mam nic przeciwko jego działaniu bo zależy mi tylko na pozbyciu się lęku. nie pozwala żyć normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie idzie już drugi tydzień kuracji tym lekiem. Lęki są stłumione, jednak nie do końca. Na szczęście większość objawów ubocznych odpuściło. Jedynie dokuczają mi zawroty głowy oraz zmęczenie, bo w nocy nie mogę spać budząc się co chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy podczas przyjmowania Asentry można doraźnie zażywac Sedam.

Biorę Asentrę 50mg już 3 tydzień, czuję się znacznie lepiej, praktycznie nie mam skutków uboczych, może delikatne pobudzenie. Od 2 dni jestem jakaś roztrzęsiona, lęki wróciły, nie mogłam od 2 dni zasnąc, myślałam że umieram. Nie wiem czy to lek przestał działac?Tak myślałam, czy by nie wziąśc sobie sedamu, bo mam go jeszcze w domu. co o tym myślicie? czy można łączyc sedam z asentrą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×