Skocz do zawartości
Nerwica.com

No cześć brzoskwinki.


SarkastyczneSerce

Rekomendowane odpowiedzi

@KotJaroslawa Dobre to było :D To taki żart co się nigdy nie nudzi :D 

19 minut temu, KotJaroslawa napisał:

zaraz mnie tu po banie i tak pewnie nie będzie xD będę o was pamiętać moje słodziaki 😘

Ciebie będzie mi wyjątkowo szkoda wariacie :D
Był chociaż jeden z poczuciem humoru czarnym jak urządzenia do zbierania bawełny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koty nie mają bólu egzystencjalnego, jeśli je karmi i jeżeli są głaskane 🙂Czy Tobie coś z tych dwóch rzeczy brakuje?

PS. Fajnie sobie zrobić taki off-topic w wątku Sarka

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Karalajna napisał:

Czy Tobie coś z tych dwóch rzeczy brakuje?

no jedzenia na pewno nie ale głaskanie.... ostatni raz mnie przed rokiem trochę prąd pogłaskał jak podłączałem lampki na choince 🙂 i tak, nawet elektrowstrząsy nie pomogły xD

Edytowane przez KotJaroslawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ostatecznie chyba nikt się od siebie niczego nie nauczył i wszyscy jesteśmy w tym samym punkcie, w którym byliśmy w momencie rejestracji na tym forum 🙂 Co akurat nie jest śmieszne.

Sark udzielasz pożyczek, why nic nie mówiłeś, Święta idą.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Karalajna napisał:

I ostatecznie chyba nikt się od siebie niczego nie nauczył i wszyscy jesteśmy w tym samym punkcie, w którym byliśmy w momencie rejestracji na tym forum 🙂

no jeśli ktoś się tu rejestruje z myślą że będzie lepiej jak posłucha złotych rad to się przejedzie i to sporo 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, KotJaroslawa napisał:

no jeśli ktoś się tu rejestruje z myślą że będzie lepiej jak posłucha złotych rad to się przejedzie i to sporo 🙂 

Bo raczej mało tu teraz osób z jakąkolwiek wiedzą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie jak mam jakieś pytania to zazwyczaj uzyskuję tu odpowiedzi. Natomiast co do nauki "jak żyć" założyłam kiedyś temat dla 40stow latków bo zastanawiało mnie jak wygląda życie osób dorosłych gdy te osoby mają problemy z głową. Wyniosłam stamtąd to, że niektórym się układa, innym nie, ale nie ma co czekać na cud. Jeśli nie ma możliwości polepszyć swojego stanu do momentu w którym jest się z niego zadowolonym to cud uzdrowienia się nie stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Karalajna Wielu zna mnie z poprzedniego forum, FB, WhatsAppa. Z tego co pamiętam to na forum przedstawiałem się jako osoba nieposiadająca imienia :D
No i jesteśmy w tym samym punkcie, po forum nie ma co oczekiwać fajerwerków :D
Nie udzielam pożyczek ;) 

Swoją drogą - statystyczny polak wyda w te święta 1200zł wliczając w to emerytów i noworodki. Czy to nie jest po prostu pojebane?

@Lunaa Oj, nie przesadzaj, w tym temacie piszą przecież sami specjaliści :D

@JERZY62 Ciebie dawno nie widziałem na forum, co słychać?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja matka wydaje więcej niż 2000zł... a same grzyby do grzybowej chyba stówe wydaje a u mnie jest dużo więcej niż 12 potraw xd  i prezenty muszą wyglądac na drogie. ona kupuje coś bo jest drogie, ma adekwatną cenę do tego na ile prezent powinien wartościowo wyglądać po czym stwierdza, że prezent nie wygląda na tyle wart i dokupuje kolejne. Pojebane, zwłaszcza, że nigdy nie dostałam prezentu który bym chciała czy z którego bym się ucieszyła, była zadowlona... sam drogi, niepotrzebny szajs

Edytowane przez arahja7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu się nie daje prezentów, nie ma u mnie już dzieci jako takich w rodzinie, każdy gdzieś tam coś komuś daje w obrębie bliższej rodziny. Ja kupię po czekoladzie dla każdego i dla dziadka wódkę. Ma urodziny 25 Grudnia.

Wydam kilka stów na alkohol + coś na żarcie / ciasta, jeszcze nie wiem ile i jak, będę musiał pogadać z ciotką, która jest powiedzmy główną organizatorką świąt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię o świętach w gronie 4 osób. Teraz są dzieci i od 2 lat wpadał wujek z kuzynką ale generalnie matka przesadza i to grubo. Ona chce świąt jak z tv i wszystkich terroryzuje tym. W tym roku tak zjebała razem z ojcem sprawy rodzinne że zostaną sami we dwójkę na święta (chyba, że zaproszą wujka i kuzynkę którzy dają na prezenty przeterminowane żarcie i jakieś "gratisy" które normalny człowiek dostaje np w sklepie i wywala jak np kamienie do masażu na gorąco albo niezużyta do końca saszetka z podróżnymi przyborami) Życzę im hoł hoł hoł i heja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×