Skocz do zawartości
Nerwica.com

Post-nerwica?


SoulScream

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich,

 

Postanowiłem napisać na forum, ponieważ zmagam sie z pewnym problemem i nie wiem co robić. Mozliwe że ktoś z was miał podobnie i coś poradzi.

 

Lecze się na nerwice lękową już dość sporo. Biorę SSRI, który na początku dużo dawał, teraz już raczej profilaktycznie. Chodzilem tez na terapie, ale zrezygnowalem po 1,5 roku. Terapia sporo mi dała, ale z czasem już mnie tylko irytowala.

 

Niecałe dwa lata temu rozpocząłem bardzo stresującą pracę, podczas ktorej kilkakrotnie sie zalamalem. apo jakims czasie zostalem zwolniony.

 

Od czasu ostatniego zalamania nerwowego mam duże problemy z pamięcią i koncentracją, co ciekawe lęki zmalały, ale pojawił sie gniew i irytacja. Dodatkowo pojaqily sie pewne objawy fizyczne, pogrzebalem w necie i podejrzewam ze przeciazylem układ nerwowy.

 

Przestało mi zalezec na wielu rzeczah, z tym ze nie mam raczej mysli samobójczych, a myśli rezygnacyjne.

 

Zastanawia mnie czy to problem bardziej dla psychiatry czy psychologa. Mam kiepskiego psychiatre i zastanawiam sie nad prywatna wizyta. Na razie nie planuje powrou na terapie.

 

Czy ktos przeżył coś podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Nie pakuj się w stresujące prace, to nie zajęcia dla nerwicowca. Musisz dbać o swój system nerwowy, bo później pojawiają się takie nieprzyjemne atrakcje, jak te, które opisałeś powyżej. Spróbuj jakoś rozładować ten gniew, może ćwiczenia fizyczne lub jakieś sztuki walki? Krzyk też może pomóc. Zacznij krzyczeć na całego, niech cały blok to usłyszy. Idź do psychologa, zacznij medytować.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×