Skocz do zawartości
Nerwica.com

śmierć mamy i złe myśli


ona2790

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Jestem nowa zacznę może od tego, że mialam zdiagnozowane zaburzenia lękowe / nerwicę. Zwykle było to związane z natłokiem jakiś myśli. Problemy w związku, wyimaginowane zdrady itp. chodziłam na terapię, przeszło.

Od zawsze, od dziecka martwiłam się o swoją mamę, byłam z nią bardzo związana. Zachorowała 4 lata temu na raka, świat mi się zawalił. Wyszła z tego, ale weszła w inną chorobę, od tamtej pory było ciagleartwienie się o nią. Płacze itp.

Pół roku temu, u mamy pojawiły się przerzuty znów świat mi się zawalił. Zrezygnowałam z pracy by móc więcej czasu z nią spędzać. Nie umiałam sobie z tym poradzić, jak cierpiała. I zaczęły pojawiać się źle myśli. Na mamę . Na moją ukochaną mamę. Złe słowa, czasem wyzwiska. A po tym przeogromne wyrzuty sumienia przez które nie mogę normalnie żyć. Czuję się jak zły człowiek zła córka. Jeszcze bardziej mi jej żal.

Dwa tygodnie temu mama zmarła. Byłam z nią prawie do końca, patrzyłam na to, na cierpienie. Narazie nie umiem się z tym pogodzić, brak mi jej, nie wierzę że jej nie mam i znów pojawiły się źle słowa na nią. Skąd to się bierze ? Przecież ja ją kocham nad życie płacze i tęsknię za nią. Była aniołem moim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że złe myśli odnośnie mamy pojawiały się z bezradności, nie mogłaś nic zrobić i widziałaś, że Twoja mama też jest bezradna, ale jednak byłaś na nią zła, że Cię może opuścić itp. Czasem pojawiają się skrajne emocje w stosunku do bardzo bliskich nam osób i nie ma w tym nic normalnego, szczególnie w tak trudnej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×