Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wysoka prolaktyna (Solian) - zab. funkcji seksualnych


Gość Reghum

Rekomendowane odpowiedzi

Temat primo z ciekawości, bo u mnie libido nie działało prawie nigdy, prócz tego, że jednak mogłem sobie pooglądać filmy przyrodnicze na internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatnio zauważam coraz gorsze "jakiekolwiek" funkcjonowanie w tej sferze. To że prawie wcale nie czułem potrzeby, to fakt. Ale teraz jest totalna blokada.

Jak to Lord Kapucyn pisał "miętka faja".

 

Chyba to oznaka, że receptory dopaminowe zostały zablokowane w dużym procencie, przez co mam wysoką prolaktynę, co rzutuje właśnie na to.

Tak mi się wydaje - tyle udało mi się na razie wyczytać z tematów forumowych.

 

Nie przeszkadza mi to zbytnio, po prostu jestem człowiekiem, który obserwuje to co się z nim dzieje, dlatego też piszę z ciekawości, na ile ma to związek z remisją objawów etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że mam coraz większe z tym problemy, ale nie będę pisał o co chodzi. Ogólnie czuję się z dnia na dzień co raz bardziej pusty.

 

Akurat jak jeszcze cierpiałem na bezsenność "masturbacja" służyła mi tylko do wywoływania snu i działa idealnie. No, dzisiaj wstałem o 4 bo poszedłem spać o 18 wczoraj, już byłem zmęczony ale w taki specyficzny sposób, źrenice wielkie, kładę się, nie mogę spać. Włączam film przyrodniczy o 15 i zasypiam na godzinę. I dla mnie po nic więcej nie służą mi funkcje seksualne, chociaż może kiedyś się to zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×