Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pod Trzeźwym Aniołem


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

huśtawka, Nie ma co się tym dyletantem zajmować, on ma swój świat do którego nawet nie dorósł, wydaje mu się że jest kimś, a tymczasem jest nikim, bo przecież jest sam z tymi swoimi szufladkami. Tak sobie myślę że chyba mu zacznę współczuć w tej jego ułomności i zakłamaniu, bo przecierz on nie wie że obok niego istnieje świat zupełnie inny niż on sobie wymyślił. To jest człowiek niereformowalny, zaślepiony swoim narcyzmem, a więc ktoś już to tutaj powiedział szkoda czasu i energii na rozpisywanie się z nim i lepiej nie odpowiadać na jego posty, to jest chłopak który musi dorosnąć do tej rzeczywistości która go otacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

huśtawka, kazimierz61, wybacznie ale szczerze to jesteście teraz idiotami, że dajecie tak się wkręcić w tą bezsensową dyskusję Hitman...Niby mówicie, że jest Wam obojętne co pisze a z drugiej strony ciągle karmicie jego ego ;). Hitman już tak ma, w każdym temacie wkręca ludziom, że są tępi a On najmądrzejszy więc zróbcie mu i sobie przysługę, i wyluzujcie.

 

A Ty Hitman, skoro temal alkoholizmu Cię nie dotyczy to z łaski swojej zajmij się własnym życiem a nie pouczaj innych, tym bardziej nie nie potrafisz tegow kulturalny i wywazony sposób robić. A ludzie Twoich mądrości nie potrzebują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Wszystkim.Dziś jest 13 dzień mojej abstynencji alkoholowej.Pod wieczór mam wizytę u nowego psychiatry.Moze ten mi pomoże-zmieni mi te leki bo one nic mi nie pomagaja.Przypominam ,ze biore deprexolet 30 mg (1-0-1) oraz ranofren 5 mg (0-0-1).Codziennie mecze się,zeby zasnąc a rano wstaje zamulony,wewnatrz czuje taki niepokój,łapie doły,wszystko mnie drazni.Moze mi tym razem inny lekarz pomoże-sam nie wiem.Wiem jedno nie chcę wracać do alkoholu ale sam sobie nie poradze.Potrzebuje przysłowiowego bata nad sobą i mam nadzieję ,ze przepisze mi takie leki że będą właśnie tym batem.Bez leków popłyne.Chciałbym jeszcze ,zeby dał mi takie leki po ,których przytyje,bo jestem naprawdę za szczupły.Mam nadzieje ,ze wygram tą walke-ale jestem w sumie pełen obaw.Podziele się z wami pózniej po wizycie co i jak.Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitman,

Kto Ci na te 4 piwa dziennie i na jointy daje?Jesteś ubezpieczony?Zadałam proste pytania

 

A co cie to interesuje? Zadając takie pytania udowadniasz jaką jesteś osobą. Gardzę kimś takim bez zrozumienia, bez intelektu, bez empatii a jedyne co daje ci poczucie wartości to świadomość, że już nie pijesz ale mimo to dalej uważasz się za alkoholiczkę, nie chcesz nic zmienić i będziesz taka w swoim mniemaniu do końca życia. Co to w ogóle jest za poziom? Bez sensu w ogóle wdawać się z kimś takim w dialog. I masz jeszcze czelność mówić, że cię obrażam.

 

to znaczy że podważasz światowe gremia naukowców i lekarzy któży już dawno uznali że alkoholizm jest chorobą

 

Tak "któży". Lepiej naucz się ortografii bo pod sklepem cię tego nie nauczyli żulku. Swój wybór usprawiedliwiasz chorobą i nie użyjesz logiki i intelektu bo jacyś lekarze coś uznali to już musisz twierdzić tak jak oni.

 

przekomażanie

 

Ja pierdole.... Załamka.

 

I ty oceniasz moją inteligencję, no brawo :)

 

Niby mówicie, że jest Wam obojętne co pisze a z drugiej strony ciągle karmicie jego ego

 

Nikt niczego nie karmi. Na forum jest trochę inteligentnych osób, które mają niskie poczucie własnej wartości. Miałbym satysfakcję gdybym przegadał carlosabueno w dyskusji na temat polityki a nie pisząc oczywiste rzeczy jakimś żulom na niskim poziomie, którzy nawet nie potrafią pisać zgodnie z ortografią i nie wiedzą, że są wtyczki do chroma, firefoxa czy opery podkreślające błędy. Taki kazimierz 61 nawet jak mu się wyraz podkreśli to pomyśli, że to pewnie dlatego, że tak zajebiście napisał :D

 

Hitman już tak ma, w każdym temacie wkręca ludziom, że są tępi a On najmądrzejszy

 

Nie ale jeśli odnosisz takie wrażenie to widocznie nisko cenisz swój intelekt.

 

A Ty Hitman, skoro temal alkoholizmu Cię nie dotyczy to z łaski swojej zajmij się własnym życiem a nie pouczaj innych, tym bardziej nie nie potrafisz tegow kulturalny i wywazony sposób robić. A ludzie Twoich mądrości nie potrzebują.

 

No tak. Wyciągnąć do kogoś pomocną dłoń to tak jakby wystawić dupę na kopniaka bo ludzie prędzej zaakceptują klepanie po plecach i lizusostwo niż prawdę i chęć pomocy. Z tego powodu ja sam dostaję same rady tego typu a nikt mnie nie kopnie w dupę i nie powie co mam zrobić żeby rozwiązać swój problem, którym nie jest bynajmniej alkoholizm.

 

Jupiler 81, trzymam kciuki :) Myślę, że leki od psychiatry ci pomogą wyjść z nałogu fizycznego.

 

Ważne żebyś myślał, że to ty masz nałóg, ty jesteś uzależniony. Gorzej kiedy myślisz, że to nałóg ma ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitman, jak na intelektualiste to uzywasz dosyc prostackiego jezyka...oj nie przystoi Panu psorze :D.

ojj jak milo, ze po Ziemi chodza jeszcze ludzie, z ktorych mozna sie czasem ponabijac.

 

-- 30 mar 2015, 17:54 --

 

Swoją drogą Hitman, robisz z siebie wielce inteligentnego człowieka a wykazujesz się straszną głupotą widząc, że Twoje mądrzenie się nie przynosi pożądanych przez Ciebie skutków a mimo to nadal się produkujesz i produkujesz...tylko głupcy tak postępują ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy że podważasz światowe gremia naukowców i lekarzy któży już dawno uznali że alkoholizm jest chorobą

 

Tak "któży". Lepiej naucz się ortografii bo pod sklepem cię tego nie nauczyli żulku. Swój wybór usprawiedliwiasz chorobą i nie użyjesz logiki i intelektu bo jacyś lekarze coś uznali to już musisz twierdzić tak jak oni.

Ja myślę, że alkoholizm to i wybór i choroba.

Na początku ktoś sam decyduje, by spożywać dużo alkoholu no i potem w sumie na własne życzenie staje się alkoholikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, Jestem juz po wizycie u nowego lekarza.Kalebx3 dzięki ,ze mi doradziłaś zmiane psychiatry.Ten u ,którego byłem dziś jest naprawdę ok.Spokojnie mnie wysłuchał i nie wysyłał mnie na przymus na terapie jak poprzednia lekarka. Od jutra zaczynam taki zestaw leków.

Rano:Anticol 50 mg ,Deprexolet 30 mg

Wieczorem:Ranofren 5mg ,Ketipinor 100 mg

Mam nadzieje ,ze będę dobrze się po nich czuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitman,

Dzieciaku,wracaj do piaskownicy bo tu nie ma nikogo na Twoim poziome rozwojowym,bo jak widzisz ,nikt Cie tutaj do cycusia nie przytuli,szukaj dalej-i ten co poprawnie piszę,i ten co popełnia błędy(dobrze że tylko ortograficzne,a nie życiowe).Kazimierz może i ortografii się nie nauczył,ale pod sklepem już go nie ma,lecz Ty będziesz świetnym nauczycielem żuli pod sklepem-kwestia czasu...no nie wiem komu zazdrościć... :mrgreen:

 

-- 30 mar 2015, 20:37 --

 

Kalebx3, Jestem juz po wizycie u nowego lekarza.Kalebx3 dzięki ,ze mi doradziłaś zmiane psychiatry.Ten u ,którego byłem dziś jest naprawdę ok.Spokojnie mnie wysłuchał i nie wysyłał mnie na przymus na terapie jak poprzednia lekarka. Od jutra zaczynam taki zestaw leków.

Rano:Anticol 50 mg ,Deprexolet 30 mg

Wieczorem:Ranofren 5mg ,Ketipinor 100 mg

Mam nadzieje ,ze będę dobrze się po nich czuł.

Co prawda ja nie Klebax ale też się cieszę że w końcu trafiłeś na lekarza i że jest nadzieja że leki Ci pomogą w walce z chorobą.Trzymam kciuki :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, Jestem juz po wizycie u nowego lekarza.Kalebx3 dzięki ,ze mi doradziłaś zmiane psychiatry.Ten u ,którego byłem dziś jest naprawdę ok.Spokojnie mnie wysłuchał i nie wysyłał mnie na przymus na terapie jak poprzednia lekarka. Od jutra zaczynam taki zestaw leków.

Rano:Anticol 50 mg ,Deprexolet 30 mg

Wieczorem:Ranofren 5mg ,Ketipinor 100 mg

Mam nadzieje ,ze będę dobrze się po nich czuł.

Jupiter , lekarz Ci wytłumaczył ,że zapicie ( choćby najbardziej znikome ) przy tej ilości ANTICOLU 500mg , to ryzyko śmierci , nie mówiąć juz o ( jak będziesz miał szczęście ) mega męczarniach , łącznie z gryzieniem ścian i stanami przedzawałowymi etc .??????

Jestem rozczarowany co do zestawu leków jaki Ci przepisał . Przecież Ty miałaeś wcześniej podobne leki .

A gdzie coś na spanie , na niwelacje głodów alkoholowych ???? Sorry , ale tymi lekami jak na mój gust daleko nie zajedziesz . Mogę się oczywiście mylić ( i obym się mylił ) ,jednak bardzo Życzę Ci Trzeżwości . ;)

NIE PIJ PRZY ANTICOLU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, Wiem,ze nawet kropla alkoholu przy tym leku to ogromne ryzyko-ale ja własnie potrzebowałem takiego straszaka.Zpewnościa się nie napije!!!!! Jest mi dobrze bez alkoholu i niech tak zostanie.Nie mam zamiaru całkowicie zniszczyć swojego zycia.Mam syna ,którego bardzo kocham i na ,którym mi zalezy,dlatego zrobię wszystkożeby nie wrócić do nałogu.A na spanie dał mi Ketipinor.Dzis rano wziąłem pierwszą tabletkę Anticolu i czuję się dobrze.Mam nadzieję ,ze bedzie ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Zpewnościa się nie napije!!!!!

Spoko .Z deklaracjami tak radykalnymi poczekaj jeszcze z kilka lat .

Mów sobie zawsze z rana , że chciałbyś pozostać DZISIAJ trzeżwy i bez względu na to co mnie dziś czeka nie popłynąc w alkoholowy odmęt . Potem postanów ,że DZIŚ pozostaniesz trzeżwy . I tak co dnia . Nie planuj jutra ,,, bo jak się wje-biesz będzie smutek nie do ogarnięcia .

Anticol używałem setki ( dosłownie ) razy . Wspaniała rzecz . Uratował mnie przed nie-jednym wyniszczającym ciągiem .

Dziś już go nie stosuję , ale trzymam w domu w razie czego . Biorę go i używam kiedy jadę do Francji i muszę co dzień podczas pracy i po pracy spotykać się z ludżmi , którzy doją trutkę C2H5 (OH) na okrągło. Wtedy pojawia się we mnie silna pokusa , aby przechylić butelkę , ale przecież na Anticolu jej nie przechylę , bo do Polski przywiozą mnie w trumnie , a taki scenariusz pieeeerdolęęęę!

Zresztą nawet rodowici Francuzi dziwili się ,że Polak , a nie pije ( alkohol rozdawali podczas pracy w przerwach ) , taki jestem zajebi-sty alkoholik niedoik . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, Dzięki wielkie za wsparcie :)

 

-- 31 mar 2015, 14:33 --

 

Mam jeszcze pytanie.Czy rzeczywiście są szanse na to ,ze przytyję po tych lekach,które są ponizej.Kurde bardzo chciałbym przytyć,biorę je już dwa tygodnie,jednak jakiegoś wzmożonego apetytu nie zauważyłem,moze dlatego ,ze pale papierosy.I jeszcze jedno czy Antikol brać codziennie czy tylko dorażnie w chwilach pokusy.Lekarz kazał brać codziennie-to chyba tak będę brał.Ale posłuchać innej opinii nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ból dupy. Z każdym kolejnym wpisem udowadniacie swoją głupotę. I nie trzeba być wcale intelektualistą żeby to zrozumieć. Czekam jeszcze na 439429 wpisów o tym jaki to ja jestem zły bo napisałem żulom, że mają wybór :D

prosimy serdzecznie o powściągnięcie języka/przystopowanie RRRAGEE'a,wszak można się z kimś nie zgadzać i dyskutować,bez OBRAŻANIA go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol, pragnę zauważyć iz pod adresem Hitmana padly równiez obelgi ze jest idiotą, głupi, itp.

Alkoholicy mają wybór. Alkoholizm to nie choroba. Chorobą staje się po wielu latach picia, lecz nie jest to choroba na którą nie ma się wpływu.

Alkoholizm to slabość charakteru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×