Skocz do zawartości
Nerwica.com

Psychodeliki przy zaburzeniu jakim jest schizofrenia - czy..


Gość C&S

Rekomendowane odpowiedzi

Sam jestem w posiadaniu schizofrenii paranoidalnej i powiem Ci, że w większości moje tripy były udane. Bad tripy miałem dwa razy na Lsd-25. Raz z racji tego, że złapałem krzywa fazę na chwile przed zarzuceniem i poprawiłem wynrzem, co pojebalo w bani. Drugim razem byłem na aferze, na którym prawie nikogo nie znałem, a większość ludzi miała do mnie spine na wjazd, lost. Podstawą jest set&settings i być w zgodzie ze sobą. ;), No chyba, że zjesz psychodelca co robi głównie na beke , straszną szydere, że raczej nic Cię nie żyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nawet po marihuanie mialem bad tripy raz sobie wkręciłem ze juz nie żyje i już wiecznie będę tak cierpiał jak wtedy w czasie tego bad tripa i że nigdy nie umrę i takie tam xd a po lsd czy dmt to juz w ogole by mnie do psychiatryka zabrali i by mi musieli chloropromazyne dawac zeby mi te bad tripy minęły xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde co ja napisałem wtedy teraz dopiero czytam. Chodzi, że od kąd biorę neuroleptyki to marihuana na mnie nie działa a nie lsd, po lsd miałbym pewno jazdy

Chociaż nie wiem może nawet po lsd nie miałbym jazd dzięki neuroleptykom ale wolę nie próbować. Mam już parę lat bez dragów jedynia marihuanę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×