Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkch :)


Mateusz28342p394u

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim ja potrzebuje porady ale zupełnie innej niż ta co dominuje na tym forum czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna w której rekruterem będzie psycholog rozmowa ta bedzie o przyjęcie mnie do Zandarmeri Wojskowej i na 100 % psycholog spyta jakie cechy charakteru chciałby Pan rozwijać ja bym powiedział spostrzegawczość jest cechą bardzo ceniona w tym zawodzie choć sam jestem bardzo spostrzegawczy to nigdy jej za wiele.. Zatem chciałbym rozwijać ją jako priorytetową... Jak myślcie taka odpowiedź zadowoli rekrutera czy powiedzieć coś więcej proszę o poradę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykladowe cechy charakteru/ osobowości: komunikatywność, odpowiedzialność, uczciwość, punktualność, chęć pomagania innym, wrażliwość, uważne słuchanie, szybka adaptacja, radzenie sobie w trudnych sytuacjach, skuteczne przekonywanie, dokładność i precyzja, spostrzegawczość, skuteczne działanie, myślenie przyczynowo – skutkowe, przewidywanie ryzyka, prawdomówność, posłuszeństwo, dokładne wykonywanie poleceń, dociekliwość, wytrwałość, empatia, obowiązkowość, opiekuńczość, uczynność, rzetelność, pewność siebie, staranność, zdecydowanie w podejmowaniu decyzji, troskliwość, operatywność, dążenie do celu, stanowczość, tolerancja, konsekwencja , poczucie humoru, takt, okazywanie szacunku innym, wnikliwa obserwacja, kreatywność, cierpliwość, szybkie podejmowanie decyzji, szybkie działanie, radzenie sobie ze stresem, pracowitość, logiczne wnioskowanie, otwartość, porządek i czystość, łagodność, wyobraźnia, długa koncentracja, zdyscyplinowanie, odwaga, spokój i opanowanie, przedsiębiorczość, praktyczność, śmiałość, serdeczność, czułość, lojalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×