Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

społeczeństwa idą w kierunku indywidualizmu i izolacji. byle się nikt o nikogo nie otarł, nie zagadał, nie zobaczył.

ludzie budują swoje fortece, można się z nimi skontaktować ale bardziej za pomocą internetu. takie czasy.

a w małych miejscowościach, starsze osoby mają jeszcze kolektywne umysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atic cos w tym prawdy jest choc nie do konca...poprostu nie wszyscy musza o wszystkim widziec bo komentuja z innymi. Moge sie zalozyc, ze sasiadce nie mowisz rano na dzien dobry.. Dzien dobry Pani allle zimno...spalem dzis w skarpetach :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedze 10 godzine w pracy w domu bede ok 19. Jeszcze jutro i dzien przerwy. Tylek mnie boli od stolka. Nie przewduje juz duzej ilosci klientow. Nawal minal. Nic ciekawego nie napisze, zadnych ciekawych klientow. Slucham od 10 godzin jednej piosenki i jeszcze mi sie nie znudzila:) A Ty co wolne?domyslam sie czym sie zajmujesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salir, jakiej piosenki? a nuż mi się spodoba.

ano wolne, domyślasz się czym się zajmuje w sensie jaka mam pracę czy co teraz robie?

 

jeśli to pierwsze to nie pisz bo to tajemnica ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak, salir zgadła?

 

Atic, nie ma nic zlego, ale nie bedziemy spac niczym w skafandrach. Chce sie przytulic do meza a nie do dresu.

Do spania zakładasz tylko Chanel No. 5? :D

Ja nawet w lato śpię w skarpetkach, bo mnie drażni dotyk kołdry :?

 

Nie spodoba Ci sie raczej...same smuty Sam Smith ale ja tak lubie:)

Ja go czasem słucham jak mi smutno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale Trump to jest człowiek sukcesu, ja piernicze, nie dość, że całe życie obrzydliwe bogactwo, piękne kobiety, hedonizm, to jeszcze na stare lata zgarnął stołek prezydenta USA :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak, salir zgadła?

 

Atic, nie ma nic zlego, ale nie bedziemy spac niczym w skafandrach. Chce sie przytulic do meza a nie do dresu.

Do spania zakładasz tylko Chanel No. 5? :D

Ja nawet w lato śpię w skarpetkach, bo mnie drażni dotyk kołdry :?

 

to nazwa perfum ;)

do spania zwykle zakładam majtki + top ALBO spodenki koronkowe krótkie + top ALBO koszulkę, taką halkowatą... no albo nic nie zakładam.

Mimo wszystko nie wyobrażam sobie spania w jakichś workowatych czy śmiesznych piżamach, bo bym w swoich oczach była... no zupełnie nieatrakcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×