Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

iiwaa mnie bardziej interesuje reakcja Twojego męża a mianowicie...czy coś tej Pani powiedział czy tylko wysłuchał?

 

atic strażnice moralności..nieźle mogą namieszać czasami. Co by było gdyby młody Pan nie przyszedł z polecenia jej męża :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"a pana żona podczas pana nieobecności to dziesięciocentymetrowe szpilki nosiła!"

Nie dziwię się reakcji sąsiadki. Zdecydowanie przegięłaś :D

 

Straszne!

I to do sklepu!

:D

 

A ten niedobry wspolpracownik (ten co o sobie tak brzydko mowi ;) ) mowil wczoraj, ze im brakowalo tego mojego stukania butami :(

Ja jeszcze na samym dole jestem, brame otworze, a oni juz wiedza, ze to ja ide :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj maz ma tendencje do sluchania kogos z mina (nie mowi tak, ale taka ma mine) pt. (wybaczcie) "no co ty pier....".

A potem powie cos, co rozmowce wprawia w oslupienie

Kiedys jednemu pijakowi, ktory zapytal czy moze zamienic slowo odpowiedzial "na rozmowe ze mna pana nie stac". Menel mial mine kapitalna :D

 

Owej pani podobno (nie bylam swiadkiem rozmowy) powiedzial, ze sam te buty mi kupil.

 

A co do butow - jezeli o nie chodzi, bo nie jestem pewna - moge nawet zdjecie zrobic. Nie uwazam, zeby sialy zgorszenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem mala i mam meza o 26 cm wyzszego :D nie ma takich butow, zebym go przerosla :D

Masz idealny wzrost ;) i wyobraz sobie ile mniej moge zjesc bo jako kurdupel mniej spalam i mniej potrzebuje :P toz to jak nic ;)

Jak nam trener policzyl zapotrzebowanie kaloryczne, to jest taki przedzial, przy ktorym moj maz chudnie a ja tyje. I to calkiem spory :D

Bodajze 1600-2500.

Ale on i tak moze pochlaniac co chce i.... nic. Szczesliwy czlowiek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja intensywnie - wlasnie z k.c. w reku - mysle o tym, jak wydziedziczyc mojego wstepnego.

Nie szykuje sie do umierania, ale gdyby cos sie stalo - zawsze jest taka opcja - to mamy spisane testamenty (od bardzo bardzo dawna, ja od mlodosci) . A we mnie dojrzewa od dawna mysl, ze w moim brakuje wydziedziczenia.

Nie chce, zeby mial prawo do zachowku i zeby spadkobiercy mieli problemy.

Przeslanki ustawowe spelnione.

Gdyby mnie i meza rownoczesnie (np. w wypadku szlag trafil), to to jest moj jedyny ustawowy spadkobierca. Zachowek wysokosci polowy udzialu spadkowego :D a jakby byl niezdolny do roboty po tylu latach chlania, to az 2/3

Absurd. Mlodzi by musieli go splacac. Cwierc domu. Cwierc pieniedzy. Jeden samochod. Itd.

Bardzo adekwatnie podsumowujac - po moim trupie.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://zapodaj.net/images/fe91a31bf2c72.jpg

 

Buty siejace zgorszenie :D

Pani jak chce sie bawic w strazniczke moralnosci, to niech pilnuje wlasnego tylka, a nie butow bab mieszkajacych dwie ulice dalej.

 

Hoho, sama się zgorszyłam. Szatański obów!

 

Jakby ta sąsiadka zobaczyła moje buty to stwierdziłaby, że ani z agencji towarzyskiej przyszła :D

 

Ja bym chciała być wyższa :(

Ja też! Tak z 10 cm.... marzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sasiadka ma dobre akcje:

"a pani maz obraczki nie nosi! "

"ja tez czesto nie"

"jak tak mozna"

:mrgreen:

 

Swoja droga - ja jak przychodze do domu to sciagam WSZYSTKO. Nawet drobniutkie kolczyki zaraz przy uchu. Nie wiem, jak mozna spac w kolczykach albo obraczce i pierscionku :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadamy teraz z mezem o naszej najlepiej poinformowanej sasiadce :D

 

O niej moglabym elaboraty pisac.

Jest na wczesniejszej emeryturze, bardzo lubi spacerowac po pobliskich uliczkach i zbierac informacje.

Jakos z rok temu wsiadalismy do auta rano, a ona przyleciala i krzyczy:

"z (nazwa ulicy) spod 15 sie rozwodza!"

Maz: "a maja wspolnosc czy rozdzielnosc majatkowa"

(ona chyba nie zajarzyla)

"intercyze maja? "

Ona:" tutaj sie swiety zwiazek malzenski rozpada, dzieci placza, a pan tylko o pieniadzach mysli"

Potem sie okazalo ze te dzieci juz prawie kolo 30stki :D

 

Ona zawsze wie, u kogo do ktorej sie swiatlo palilo. I zawsze wie, ze u nas najdluzej (rzekomo). Ciekawe cxy ona w ogole spi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michellea,

 

ile byś chciała mieć wysokości?

Nie wiem ile, bo nawet nie wiem ile mam wzrostu, dawno się nie mierzyłam. Chciałabym tak z 5 cm więcej.

 

Ona zawsze wie, u kogo do ktorej sie swiatlo palilo. I zawsze wie, ze u nas najdluzej (rzekomo). Ciekawe cxy ona w ogole spi.

U mnie w okolicy najdłużej się pali u mnie w pokoju. Ciekawe kto mnie "podgląda" :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ona to robi, ze wie ze u nas sie swiecilo do 3, skoro codziennie o 7 rano (jak obwieszcza zawsze, chwali sie tym) chodzenie z kijeczkami uskutecznia? :o

u mnie sie pali długo i na przeciwko w czteropietrowcach na 4 , zawsze tam sie pali, nawet jak ja juz gasze albo jaki sie budze w nocy, wiem bo widze, rzuca sie na oko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie kręcą szpilki,wolę kobiety w sportowym obuwiu.

Gadamy teraz z mezem o naszej najlepiej poinformowanej sasiadce :D

 

O niej moglabym elaboraty pisac.

Jest na wczesniejszej emeryturze, bardzo lubi spacerowac po pobliskich uliczkach i zbierac informacje.

Jakos z rok temu wsiadalismy do auta rano, a ona przyleciala i krzyczy:

"z (nazwa ulicy) spod 15 sie rozwodza!"

Maz: "a maja wspolnosc czy rozdzielnosc majatkowa"

(ona chyba nie zajarzyla)

"intercyze maja? "

Ona:" tutaj sie swiety zwiazek malzenski rozpada, dzieci placza, a pan tylko o pieniadzach mysli"

Potem sie okazalo ze te dzieci juz prawie kolo 30stki :D

 

Ona zawsze wie, u kogo do ktorej sie swiatlo palilo. I zawsze wie, ze u nas najdluzej (rzekomo). Ciekawe cxy ona w ogole spi.

 

To macie rozrywkę :mrgreen:

Ja bym chciała być wyższa :(

Grunt,że nie jesteś karlicą :mrgreen:

A ja jestem mala i mam meza o 26 cm wyzszego :D nie ma takich butow, zebym go przerosla :D

Masz idealny wzrost ;) i wyobraz sobie ile mniej moge zjesc bo jako kurdupel mniej spalam i mniej potrzebuje :P toz to jak nic ;)

Jak nam trener policzyl zapotrzebowanie kaloryczne, to jest taki przedzial, przy ktorym moj maz chudnie a ja tyje. I to calkiem spory :D

Bodajze 1600-2500.

Ale on i tak moze pochlaniac co chce i.... nic. Szczesliwy czlowiek :D

 

Koleżanka lat 41,też jest niska.Bez kompleksów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis to bez skrobania szyb ani rusz.

 

Michellea nizsze osoby maja lepiej bo moga wzrost skorygowac np...butami jak iiwaa. W moim przypadku nie da sie juz nic zrobic. Zawsze mialam kompleks. Wszyscy mnie oceniali poprzez wzrost...slyszalam tylko...Ty bys mogla zostac koszykarka, siatkarka lub modelka. Tak jakby wysokie osoby nie mogly robic niczego innego. W siatkowke gralam :D

 

Mnie to sie smiac chce jak ktos mnie pyta a co tak u Was zaluzje do 12 w poludnie zasuniete, spicie tak dlugo? A nawet jesli to co nie mozna :mrgreen: Ostatnio moja mama mowi do mnie abym sobie umyla okna na wszystkich swietych bo ludzie beda gadac :mrgreen: Nie umylam...pewnie gadaja :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalam nad tym co mogloby mi dac radosc na co dzien i jest taka jedna rzecz procz gor... zreszta o dawna gdzies z tylu glowy mi to siedzi. Moglabym udzielac sie w jakiejs fundacji... Tylko nie wiem jak sie za to zabrac i ewentualnie co robic. Moze macie jakies doswiadczenia...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga - ja jak przychodze do domu to sciagam WSZYSTKO. Nawet drobniutkie kolczyki zaraz przy uchu. Nie wiem, jak mozna spac w kolczykach albo obraczce i pierscionku :o

 

Ja np. łańcucha nie ściągam do spania :P

 

Dzis to bez skrobania szyb ani rusz.

 

Nawiew sobie włącz na szybę przednią i ogrzewanie tylnej.

 

Mnie to sie smiac chce jak ktos mnie pyta a co tak u Was zaluzje do 12 w poludnie zasuniete, spicie tak dlugo?

 

Mnie sąsiadka pytała po przeprowadzce czemu nie mam żadnej panny. To jej powiedziałem "ch... ci do tego". Teraz mnie omija szerokim łukiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×