Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

wieloraki, gdzieś kiedyś czytałam, że jesli chodzi o takie luźne rozmowy, to lepiej nie poruszać tematu polityki z Amerykanami, a z kolei Francuzom to nie przeszkadza. Nie wiem czy tak rzeczywiście jest, nie wiem jak jest w barach, ale chyba co kraj to obyczaj.

 

Myślę, że z dojazdem nie będzie tak źle. Musieliby mi zablokować kilka ulic. A i tak od biedy mogę pojechać metrem. Aczkolwiek wolałabym, żeby tych utrudnień nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon nie albo ja nie rozumiem ale myślę, że Ty masz wyjątkowo dziś dobry humor. Czasami też ta mam, że śmieje się z czegoś co komuś nie wydaje się to w ogóle śmieszne np jak nazywa się rosół z wielu kur- Rosół skurwielu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salirka, jak beda ci gadac o polityce to wyciagnij scrablle i pogon ich do gry a wczesniej potrenuj aby wygrac.

 

kiedys gralem w to na kurniku ale przegralem wszystkie partie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anka szklanka,

 

elo dzis nie bylo w oberzy.

 

a co masz tyle zajec. przygotowania swiat? pisalas ze jak ktos regularnie sprzata czyli ty, to nie musi duzo robic przed swietami :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieloraki ja nie obchodzę świąt, więc nie mam żadnych obowiązków przedświątecznych.

Mam dużo pracy i zajęć więc zamiast wolne chwile wykorzystać na coś bardziej konstruktywnego, siedzę tutaj a w sumie to bez sensu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrast, cos pamietam ale nie bylo mnie wtedy i nawet nie przeczytalem bo wszystko wylecialo do kosza. wiem ze smarki byly w natarciu, a teraz sytuacja miedzy spamowa a oberza zrobila sie napieta, bo iiwaa tam wchodzi i ich napada i straszy paragrafami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×