Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

Rzecz w tym ze nie chodzi o tripy, tylko o spedzenie tak calego zycia w wieku produkcyjnym ;)

 

Ja bym mogła bez przeszkód spędzić tak życie - o ile miałabym na to fundusze i nie musiała o nie martwić. U mnie praca nie wzbudza poczucia bycia użyteczną jednostką. Mało tego - moja praca nie jest jakoś szczególnie użyteczna dla ogółu społeczeństwa, jedynie dla pewnej grupy (a jakby mnie zabrakło to ich świat też by się nie zawalił).

Byłabym szczęśliwsza mogąc czas poświęcany pracy, poświęcać na własne przyjemności - w tym naukę, bo życia mi nie starczy na to żeby dowiedzieć się wszystkiego czego bym chciała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało tego - moja praca nie jest jakoś szczególnie użyteczna dla ogółu społeczeństwa, jedynie dla pewnej grupy (a jakby mnie zabrakło to ich świat też by się nie zawalił).

jestes z zawodu artystka? :D w sensie czy to co robisz w jakis sposob laczy sie ze sztuka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anka szklanka, a czego byś się chciała uczyć?

Wszystkiego :D Mam ambicję zostania polihistorem :D

 

anka szklanka, śniło mi się, że leże na zielonej trawie i patrzę się na płynące po niebie chmury i jednocześnie czułem się mega szczęśliwy.

Eeeeeeee myślałam, że śniła Ci się jakaś mega orgia czy co :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes z zawodu artystka? :D w sensie czy to co robisz w jakis sposob laczy sie ze sztuka?

Nie :D Robię oferty sprzedażowe dla bogaczy, tak szeroko ujmując. Dlatego mówię, że to wąska grupa odbiorców.

Moje zapędy artystyczne ograniczają się do gry na pianinie i okarynie :D A no i pierdółek hand made :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orgie mam na co dzień :twisted::twisted:

 

Serio? Dawaj adres, jadę :mrgreen:

 

tez musiałem googlnąc.

to znaczy, że jesteś ciekawa świata Anka, mnie to wiele rzeczy nie interesuje, zgnuśniały jestem

Może dlatego, że nauka łatwo mi przychodzi i sprawia mi przyjemność. Ale nie mam na tyle czasy żeby zająć się wszystkim, dziś skończyłam pracować chwilkę przed wyjściem na forum. Od stycznia zwalniam trochę.

 

 

dlatego chce sie zaszyć w lesie z dala od ludzi :D

:mrgreen:

I już niebawem prawie się uda :P Przynajmniej trochę ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem wam, ze słowa kontrasta z mojego tematu, do tej pory dźwięczą w moich uszach:

 

To nie ludzi wina (poniekąd) to wina tego z czym się urodzili, ze się przetaczają przez życie a nie żyją. Tego że nie mają wglądu absolutnego, wpływu na swoje ,,ego'' a przede wszystkim wpływ genotypu, tego co dostaje się po rodzicach. Na jak szerokiej częstotliwości może pracował ich mózg, jaka ma plastyczność. Czy osadza się zakopuje w okopach czy posiada inteligencje, umiejętność przystosowania się do nowych warunków. Informacje, że w nowym statusie tez sobie da rade. Jak się ma wąską częstotliwość to lata się tak z kąta do kąta (pętle i nie możliwość wyjścia poza nie) i poprzez zmęczenie materiału tworzy myślowe nowotwory

 

 

do której grupy się zaliczacie? ja do tej w okopach niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrej nocy życzę, padam na nos a jutro muszę wstać nadrobić jeszcze cuś w projekcie a potem mam tańcowanie :mrgreen:

A mąż mnie upomina ze srogą miną wkurzonego tatuśka więc idę :mrgreen:

Do bra noc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×