Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

W czeluściach głównej siedziby Apple już od lat trwają prace nad takim projektem. Podobno testy nowej aplikacji na losowo wybranych forach już się odbywają.

Były iPady, iPhony, iMaci.

Teraz przyszedł czas na iIwęę 4.0.

Ale to jest są tajne informacje, więc .

ej kurde dzieki teraz mi sie te puzzle zaczely ukladac bo zawsze mnie zastanawialo skad te drugie i! a to pewnie od systemu ios na ktorym smiga :D

se kminilam jeszcze nad ostatnia podwojona literka ale to mozna zwalic na nazewnictwo konkretnych modeli... ten nasz to pierwowzor - archetype

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo priorytetem jest "dzialanie dobrze na psychike"

:lol;

A gdzie napisałam, że to jest priorytetem? :D Inni się wypowiedzieli odwołując się do swojego indywidualnego szczęścia, więc do tego się odniosłam.

Zresztą dla każdego w tej sprawie różne powody będą ważne. Poza tym to dyskusja o abstrakcyjnym, nieistniejącym, idealnym świecie, więc nie rozumiem po co taka zacięta walka o swoją rację. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chętnie zgarnę piniondz z lotto i skupię się na własnych przyjemnościach :mrgreen: Zamieszkam w Andach obok Nicoli Cruza, będę bujać się po górach i czytać :D Nie muszę być przydatna społecznie :twisted:

Nie rozumiem dlaczego ludzie nudzą się bez pracy albo czują się bezużyteczni. Jeśli kogoś stać na porzucenie pracy i życie dla własnej przyjemności to ja takiej osobie zazdroszczę. Chętnie skupiłabym się tylko na swoich pasjach, na które nie starcza mi czasu na co dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba musze skołowac hydrokzyzyne i uregulować spanie bo nihuja nie moge zasnąć a chciałbym juz spac, a nie na świrowni siedzieć

To się wyloguj i wyłącz kompa. Nie dziwne, że nie śpisz skoro rozbudzasz się pisaniem na forum ;)

Poza tym jest pełnia i wariaci szaleją :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa,

Tyle ma wspolnego, ze gdyby kazda jednostka wykazywala Twoja postawe + dysponowala srodkami finansowymi, to nie mielibyśmy co zrec.

 

wtedy by inflacja skoczyła i jakoś by się tam po mniejszych czy większych turbulencjach wyrównało, ale mowa była o sytuacji, że maszyny by pracowały i by było co jeść, a jeśli takiej realnej to też nie takiej gdzie każdy ma pieniądze, a nikt nie pracuje ;)

 

anka szklanka,

 

myślę, że jak ktoś wygra w lotto to przez samo wydawanie tego co ma jest jakoś społecznie użyteczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anka a grasz? :mrgreen:

No jasne, że gram. Ten dreszczyk emocji kiedy pani w kolekturze zerka to na mnie to na los.... Eh ta adrenalina!!!

 

Salirka jak wygram to biere Cię na trip po górach! Będziemy spały w namiotach, jadły żarcie z puchy odgrzewane na ognisku, robiły foty w ładnych miejscach i miały w nosie naszą społeczną nieprzydatność :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chętnie zgarnę piniondz z lotto i skupię się na własnych przyjemnościach :mrgreen: Zamieszkam w Andach obok Nicoli Cruza, będę bujać się po górach i czytać :D Nie muszę być przydatna społecznie :twisted:

 

moze wróć całkiem do korzeni ,wystrugaj maczuge, i osiądż w jaskini obok yeti, zamiast czytac pisz freski na scianach, kiedys moze to odkryja i dostaniesz oscara albo jobla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się wyloguj i wyłącz kompa. Nie dziwne, że nie śpisz skoro rozbudzasz się pisaniem na forum ;)

Poza tym jest pełnia i wariaci szaleją :mrgreen:

 

zanim włączyłem kompa, 1,5h sie męczyłem zeby zasnac, a czułem sie jakbym wziął speeda. cały dzień sie tak dobrze nie czułem dopiero gdy zamknąłem oczy przed 12 w nocy, kolejny chichot losu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze wróć całkiem do korzeni ,wystrugaj maczuge, i osiądż w jaskini obok yeti, zamiast czytac pisz freski na scianach, kiedys moze to odkryja i dostaniesz oscara albo jobla.

 

Wystrugaj maczugę :D Zabiłeś mnie :D

No jaha, będę tworzyć na miarę artystów z Lascaux (bo mniej więcej takie umiejętności plastyczne posiadam) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anka a grasz? :mrgreen:

No jasne, że gram. Ten dreszczyk emocji kiedy pani w kolekturze zerka to na mnie to na los.... Eh ta adrenalina!!!

 

Salirka jak wygram to biere Cię na trip po górach! Będziemy spały w namiotach, jadły żarcie z puchy odgrzewane na ognisku, robiły foty w ładnych miejscach i miały w nosie naszą społeczną nieprzydatność :P

 

Wchodze w to :great::uklon:

To mala rada graj duzo ja tez zagram bo sobote komulacja :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×