Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

co my możemy małe żuczki, niestety znieczulica w stosunku do spraw na które nie możemy wpłynąć jest jak najbardziej na miejscu. człowiek zwariowałby, w wiadomosciach tylko kłótnie w sejmie, albo konflikty na ulicach, bombardowania w aleppo, aresztowania ciągłe bobmbardowania negatywna energią.

 

Ja to mawiał pewien nyga: "świat lubi znieczulić"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kolei cyganka z malym dzieckiem sprawia, ze tylko mocniej trzymamy sie za kieszen czy torebke.

U mnie sprawia natychmiastowe zawiadomienie policji, bo dziecko jest wykorzystywane. Kiedyś natknęłam się na ledwo żywe (pijane? naćpane?) dziecko w objęciach romskiej mamuśki. Zadzwoniłam na policję i prawie rozwaliła mi łeb z wściekłości.

Zawsze jeśli o Cyganów chodzi, biorę pod uwagę, że u nich funkcjonuje społeczeństwo kastowe - i nigdy nie będę miała litości dla tych żebrzących, a o ile nie dla nich, to dla przyzwolenia do zmuszania do żebrania dzieci.

Acz poznałam paru porządnych przedstawicieli tej nacji. Tylko to byli ludzie z wyższych kast (sami psioczyli na tych, którzy bujają się pod kościołami, barami etc bo oni przez nich są również postrzegani jaki potencjalni złodzieje).

 

Paryz - siedzielismy w nocy i autentycznie o 2 w nocy bylismy poruszeni masakra.

Aleppo - maz wlasnie przegladal newsy i "znowu w Syrii ISIS szaleje". Ja: "no tak".

Koniec zainteresowania. Z wiekszym oburzeniem czytalismy o przynoszeniu smieci do Lidla.

Straszne

A we mnie jakichś szczególnych uczuć nie wzbudzają ani ataki w europie, ani u nich. Ale śledzę z zamiłowaniem mapkę z terytorium IS i bieżące wydarzenia - ale masakryczny jest rozdźwięk między tym co podają nasze media i zagranica :D

 

A jakoś parę miechów temu rozmawiałam przez fejsa ze znajomą (jak było tak głośno o naszym rodaku, który wstąpiła do ISIS ) a ta mi mówi, że chodziła z nim do szkoły i to była największa ciota jaką zna :D A rok temu się z nim widziała, a był już poszukiwany za działalność terrorystyczną :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakoś parę miechów temu rozmawiałam przez fejsa ze znajomą (jak było tak głośno o naszym rodaku, który wstąpiła do ISIS ) a ta mi mówi, że chodziła z nim do szkoły i to była największa ciota jaką zna :D A rok temu się z nim widziała, a był już poszukiwany za działalność terrorystyczną :D

 

Ludzi o słabym ego bardzo często ciągnie do tego typu "inicjatyw". W szkole też mieliśmy takiego jednego misia, co w końcu odnalazł swoje menskie ja w objęciach najpierw NOPu a potem prokuratora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzi o słabym ego bardzo często ciągnie do tego typu "inicjatyw". W szkole też mieliśmy takiego jednego misia, co w końcu odnalazł swoje menskie ja w objęciach najpierw NOPu a potem prokuratora.

Ty się naleśnik z patriotów nie śmiej :D

Też znałam jednego takiego, ale miał F20 i go koledzy potem nie chcieli znać jak tylko on zaczął widywać to i owo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mawiał pewien nyga: "świat lubi znieczulić"

 

czarna prawda.

 

najlepszy jest Pinior na czele zgromadzenia KOD-u niewinny :D zarzuty są absurdlane co z tego że są nagrania i niezbite dowody. Lechu od zera do bohatera i w drugą strone. elektryk po zawodówce wymanewrował oficerów służb po najlepszych szkołach wywiadowczych ZSRR w tym czasie los mu jadł z ręki zrobił wszystkich w konia i jeszcze ciągle wygrywał w totka :D

 

dobrze ze sie żrą jedni z drugimi, przynajmniej wiadomo co w trawie piszczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na serio to nie wiem co się dzieje bo żadnych wiadomości nie oglądałam i nie czytałam. Nie chce mi się na to wszystko patrzeć. Moim marzeniem jest aby się w końcu wszyscy powybijali i byłby święty spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iiwaa przysnela na sofie z ksiazka w reku i nie wie co sie dzieje :D

Maz mnie nie obudzil przez 3 godziny, bo mu szkoda bylo. A mialam miec zasade - nie zasypiac z tapeta na dluzej niz pol godziny!!! :evil:

 

Co do wydarzen politycznych - iiwaa standardowo ma alergie na PiS i Jarosława Kaczyńskiego, ale dzis byla grzecznie w domku, bo PiS i tak nie jest w stanie jej zaszkodzic :D

My nawet oszczednosci nie trzymamy na terenie tego pieprzonego kraju :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×