Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam !!!! i prosze o pomoc jesli to mozliwe.


veetek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 25 lat i zaczalem miec bole w prawej czesci klatki piersiowej , oraz ciezki oddech , wiec udalem sie na pogotowie zrobiono mi X-ray klatki piersiowej i lekarz nie stwierdzil nic ciekawego wiec odeslal mnie do domu , po czym poszedlem po druga opinie do lekarza rodzinnego , ktory podejzewal z kolei kamienie na woreczku zolciowym , wiec wyslal mnie na usg (zauwazylem ze po jedzeniu bol sie nasila oraz jak wypije odrobine alkoholu przeszywa mnie ogromne cieplo i czuje ze skora mi plonie na twarzy ) usag nic nie wykazalo zbadano mi nerki oraz woreczek zolciowy , za dwa dni mialem miec lot do polski (mieszkam na stale w USA) wiec po przylocie poszedlem do polskiego lekarza ktory podal mi lek ORTANOL ktory mial pomoc na zoladek , pomogl oczywiscie ale bole w klatce piersiowej zostaly , i miewam je dosc czesto , lekarz stwierdzil ze moze to byc podloze nerwowe wiec dal mi lek jakis ziolowy jak mowil BELERGOT sie nazywa ale po wzieciu tabletki bylem otepialy strasznie wiec sie rpzestraszylem i wiecej nie tknalem tych tabletech , czy ktos moze mial podobne symptomy ? bole w klatce piersiowej i ogromne cieplo po spozyciu alkoholu ? moze ktos wie w czym tkwic moze problem ? dziekuje za wszelka pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podloze tego poroblemu moze tkwic gdziekolwiek ciezko ckolwiek powiedziec moze udaj sie do psychologa i porozmawiajz nim o tym moze torzeczywiscie podloze norwowe i trzeba z tym walczyc :o bo to moze sie zaczac nasilac a skutki tego moga byc fatalne...pomysl o psychologu w koncu nie masz nic do stracenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj veetek. ja to bym ci odradzila mimo wszystko picie alkoholu przez jakis czas. obserwuj swoje cialo i nie panikuj. tylko my sami znami siebie najlepiej.jesli mimo odstawienia alkoholu nadal bedziesz sie zle czul wybierz sie do psychologa. nerwica roznie objawia sie u roznych ludzi. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :) Jak dla mnie wygląda to jakby miało podłoże nerwicowe. Jak już nasza mądra bethi napisała wyżej..

Konsultując się z psychologiem/psychiatrą nic nie tracisz a jedynie zyskujesz wiedzę o tym, co dalej powinieneś robić. Polecam.

 

:) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×