Skocz do zawartości
Nerwica.com

prosba o przeczytanie


delighted

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Wam:)

Może najpeirw się przedstawię bo to mój pierwszy post tutaj:) - Natalia, 25 lat, mieszkam i studiuję (a przynajmniej próbuję) w Lublinie i nie jestem chora na schizofrenię. Choruję na depresję, czasem słysze o diagnozie bpd, czasem nie, wiece jak to jest;) Jestem weganką, uwielbiam zwierzęta i naturę, gdy mam więcej siły/energii, czytam książki gotuję i spacruję. Interesuje sie psychologią, filozofią, człowiekiem.

Ale jestem tutaj w innej sprawie, mam prośbę o bardzo praktyczną pomoc, którą kieruję do kobiet chorujących na schizofrenię. Powiem szczerze o co chodzi. Nie umiem się zebrać ostatnie 2 lata do napisania pracy mgr mimo waznosci, sensownosci tematu i tego, że tak mnie to interesuje. Jest maj i jestem w tyłku. Jeździłam kilkanaście razy do szpitala prosić osoby o uczestnictwo w moich badaniach ale osoby będące na oddziale nie są w formie i nie chcą wypełniać "jakiś moich kwestionariuszy". Nie wiem, czy jest sens pisac o tym jak te badania moga coś zmienic, choć ja tak sądzę, uwazam,że dobrze się tym zajmowac, rozwijac wiedzę bo to przydaje się do psychoterapii. Nie wybraam w koncu grupy klinicznej do mojej pracy mgr przez przypadek. Ale oprocz tego nie chce zawalic kolejnego roku i jeszcze bardziej obnizyc tej majowy niski nastroj. Dlatego to tez bezposrednia pomoc dla mnie, i w koncu odwazylam sie wejsc na Wasze forum i o tym napisać. Czy ktokolwiek z Was, kto cierpi/cierpiał na schizofrenię, może mi pomóc poprzez całkowicie totalnie absolutnie anonimowe wypełnienie kilku kwestionariuszy do mojej mgr?

Mam nadzieje, ze nie bedzie zlosci o te wiadomosc. NIe chce zeby wygladal on na zebractwo kolejnej osoby typu "wypelnij moja ankiete, to tylko kilka minut a mam cie gdzies" - czuje sie niekomfortowo bo nie mam tego na mysli , a boje sie, ze bedzie to tak odebrane.

Pozdrawiam ciepło,

Natalia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×