Skocz do zawartości
Nerwica.com

500 zł. na każde dziecko w Rodzinie.


Gość Bonus

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory beneficjentem tych wszystkich pożyczek z UE byli bogaci, ....

A tu jest lista onych "bogaczy" - każdy sam może sobie popaczeć:

https://www.funduszeeuropejskie.2007-2013.gov.pl/NaborWnioskow/Strony/Naborwnioskow.aspx?zakladka=4

Rób z siebie głupka dalej bambusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego wynika?? jesteś ciemny jak tabaka i tobie kury szczać prowadzać bo o zyciu to ty ani grosz. Tak, najwiecej zyskali bogaci durniu, i to nie tylko z lewa, centra ale także prawicy. Tobie nie ma sensu nic tłumaczyć, nie ma w tobie substancji. U mnie w niewielkkiej miescinie, swietnie ulokowani politycznie !!prawicowcy!! za czasów !!PO!! 32 mln złotych z UE, co wyszło w ostatnich bitewkach w lokalnych wyborach. Pokaż mi który biedny dostał takie pieniądze. Nie odpisuje na twoje posty bo kolejny raz pokazałeś ze duren jestes do kwadratu. programista chyba kurwa kejtridzi na pegazusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jestes skrajnie niezaradny, co sam zreszta podkreslasz, to juz Twoja wina.

Smiem twierdzic ze chłopacy na budowach sa bardziej zaradni, bo oni przynamniej nie stracili 5 lat po to, zeby robic fizycznie. I podobno calkiem ladne pieniadze potrafia z tego wyciagnac.

A Ty ciagle marudzisz i marudzisz... Cos na z nieba spasc?

Na ogladaniu filmikow w Internecie jeszcze sie nikt Jaguara nie dorobil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jestes skrajnie niezaradny, co sam zreszta podkreslasz, to juz Twoja wina.

Smiem twierdzic ze chłopacy na budowach sa bardziej zaradni, bo oni przynamniej nie stracili 5 lat po to, zeby robic fizycznie. I podobno calkiem ladne pieniadze potrafia z tego wyciagnac.

A Ty ciagle marudzisz i marudzisz... Cos na z nieba spasc?

Na ogladaniu filmikow w Internecie jeszcze sie nikt Jaguara nie dorobil.

A czy ja mówiłem o spadaniu z nieba, jestem już pogodzony z losem, to że jestem w stanie chodzić do pracy gdzie jest kupa stresów i wysiłku to już dla mnie dużo. Od oglądania się nikt nie dorobił ale od nagrywania czy nawet komentowania to się czasem dorabiają ale to jednostki. A to że straciłem 5 lat to prawda ale wg Twojej wcześniej opinii najważniejsze jest wykształcenie to dla Ciebie jednak nie straciłem :mrgreen:

W Polsce parę lat temu studiowało 70% 20 latków to ewenement na skalę światową powinnaś być dumna że tyle osób w Polsce studiuje skoro to takie ważne, a to że minimum połowie z nich te studia się nigdy nie przydadzą i wyraźnie obniżono przez to jakość kształcenia to się nie liczy bo ważna jest liczba osób z wyższym wykształceniem. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej sie utwierdzam w przekonaniu ze te 500 plus to raj dla patologii i wszelkich durniow. Ostatnio wyszlam na plac zabaw, a tam nowy sasiad siedzi na lawce i gada do żonki, mamy trojke to juz 1000 zł plus ja nie pracuje to 1500 plus mops a ty na czarno to sobie pozyjemy... :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jestes skrajnie niezaradny, co sam zreszta podkreslasz, to juz Twoja wina.

Smiem twierdzic ze chłopacy na budowach sa bardziej zaradni, bo oni przynamniej nie stracili 5 lat po to, zeby robic fizycznie. I podobno calkiem ladne pieniadze potrafia z tego wyciagnac.

A Ty ciagle marudzisz i marudzisz... Cos na z nieba spasc?

Na ogladaniu filmikow w Internecie jeszcze sie nikt Jaguara nie dorobil.

A czy ja mówiłem o spadaniu z nieba, jestem już pogodzony z losem, to że jestem w stanie chodzić do pracy gdzie jest kupa stresów i wysiłku to już dla mnie dużo. Od oglądania się nikt nie dorobił ale od nagrywania czy nawet komentowania to się czasem dorabiają ale to jednostki. A to że straciłem 5 lat to prawda ale wg Twojej wcześniej opinii najważniejsze jest wykształcenie to dla Ciebie jednak nie straciłem :mrgreen:

W Polsce parę lat temu studiowało 70% 20 latków to ewenement na skalę światową powinnaś być dumna że tyle osób w Polsce studiuje skoro to takie ważne, a to że minimum połowie z nich te studia się nigdy nie przydadzą i wyraźnie obniżono przez to jakość kształcenia to się nie liczy bo ważna jest liczba osób z wyższym wykształceniem. :pirate:

 

Bo ja odrozniam papier od prawdziwego wyksztalcenia. Wiele osob tego nie czyni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej sie utwierdzam w przekonaniu ze te 500 plus to raj dla patologii i wszelkich durniow. Ostatnio wyszlam na plac zabaw, a tam nowy sasiad siedzi na lawce i gada do żonki, mamy trojke to juz 1000 zł plus ja nie pracuje to 1500 plus mops a ty na czarno to sobie pozyjemy... :hide:

 

Z naszych podatkow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja odrozniam papier od prawdziwego wyksztalcenia. Wiele osob tego nie czyni
No ale kto jest odpowiedzialny za masowe studiowanie jak nie ludzie mówiący że wykształcenie jest najważniejsze, od polityków, nauczycieli do rodziców. W wielu środowiskach i to nie żadnych elitarnych wstyd nie mieć wyższego wykształcenia, ba nawet rodzice po zawodówkach wymagają tego od dzieci bo wszyscy inni mają to oni też muszą. To jest prawdziwa patologia a nie 500 plus. :mrgreen:

W chwili obecnej najbardziej poszukiwani na rynku poza lekarzami, czy inżynierami określonych specjalności są ludzie do prostych prac fizycznych, ale nie mogą znaleźć chętnych m.in przez to że wielu po studiach do takiej pracy nie pójdzie choć na stanowiska biurowe, urzędnicze czy nauczycielskie wciąż jest dużo więcej chętnych jak wakatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale kto jest odpowiedzialny za masowe studiowanie jak nie ludzie mówiący że wykształcenie jest najważniejsze, od polityków, nauczycieli do rodziców.

 

Najważniejsze jest dla Żydów. Nawet gdzieś słyszałem stwierdzenie że ich prawdziwą religią nie jest Judaizm, tylko wykształcenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale kto jest odpowiedzialny za masowe studiowanie jak nie ludzie mówiący że wykształcenie jest najważniejsze, od polityków, nauczycieli do rodziców.

 

Najważniejsze jest dla Żydów. Nawet gdzieś słyszałem stwierdzenie że ich prawdziwą religią nie jest Judaizm, tylko wykształcenie.

 

Nie jestem zydowka, ale smiem twierdzic, ze maja racje.

PS zydowka - mala literka - bo mowa o religii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale kto jest odpowiedzialny za masowe studiowanie jak nie ludzie mówiący że wykształcenie jest najważniejsze, od polityków, nauczycieli do rodziców.

 

Najważniejsze jest dla Żydów. Nawet gdzieś słyszałem stwierdzenie że ich prawdziwą religią nie jest Judaizm, tylko wykształcenie.

 

Nie jestem zydowka, ale smiem twierdzic, ze maja racje.

PS zydowka - mala literka - bo mowa o religii.

Tylko Żydzi poza Izraelem stanowią lub stanowili kilka procent społeczeństwa więc mogli się wszyscy wykształcić, choć przecież w takiej Polsce przedwojennej gro Żydów nie było specjalnie wykształconych i zajmowało się drobnym handlem z trudem wiążąc koniec z końcem. Ale nie może istnieć społeczeństwo gdzie zdecydowana większość społeczeństwa ma wyższe wykształcenie i to jeszcze na dobrym poziomie z wielu powodów chociażby tego że wiele osób jest po prostu za mało inteligentnych, leniwych lub nauka ich zwyczajnie nie interesuje mimo że wcale głupi nie są. No i po co społeczeństwu tyle wykształconych ludzi, najwięcej zatrudnienia przecież dają takie profesje jak kasjer, sprzedawca, kierowca, sprzątaczki, pracownicy fabryk i jeszcze multum innych gdzie studia są zbędne ba wystarczyłoby gimnazjum w zupełności jak jest w wielu zachodnich krajach gdzie do prostych prac idą osoby które zakończyły edukacje w wieku 16 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki mamy komunistyczne myślenie o gospodarce,będzie bieda w Polsce.

Dopóki rządzi Polak nic z tego kraju nie będzie. Nie ma szans.

 

Na emeryturze dostaniemy może z 400 zl, bo będziemy spłacać długi z programu 500+.

Juz teraz zal mi emerytów, chyba bardziej niż chorych, bo u tych pierwszych to zasłużone pieniądze, których nigdy nie zobaczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałam że jeżeli ktoś zgłosił patologie u jakies rodziny i mops to sprawdził i potwierdził to taka rodzina nie dostaje pieniedzy tylko bony na jedzenie.

A druga sprawa to taka że program 500plus jest wyliczony do wrzesnia 2017 a co potem skad wezmą pieniadze niewiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałam że jeżeli ktoś zgłosił patologie u jakies rodziny i mops to sprawdził i potwierdził to taka rodzina nie dostaje pieniedzy tylko bony na jedzenie.

A druga sprawa to taka że program 500plus jest wyliczony do wrzesnia 2017 a co potem skad wezmą pieniadze niewiadomo.

 

Z naszych podatków,a skąd??Ci co "wyliczają" nie dają 500+ z własnej kieszeni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plan programu jest prosty i sprawiedliwy. To nie jest socjal dla ubogich, tylko strategiczny i dalekowzroczny plan genialnej władzy. Powoduje przyrost urodzin, rozkręca gospodarkę, oraz zapewni władzy wieloletnie panowanie........

No tak, co do geniuszu obecnej władzy nikt nie ma wątpliwości, ale, jak dotąd, żadne dane nie potwierdzają wzrostu i rozkrecenia. Jest wręcz przeciwnie, więc nie chrzań głupot.

Branża turystyczna odnotowała tego lata rekordowe dochody mimo kiepskiej pogody, wzrosła sprzedaż używanych samochodów, sprzętu rtv i agd a to wszystko w dużej mierze dzięki 500 plus choć na wydawaniu rozdawanych przez państwo pieniędzy silnej gospodarki się nie zbuduje. :mrgreen: Ale lepiej dać potrzebującym niż zdefraudować, rozkraść jak robiła to PO no ale PiS może też to zrobić.

 

PIS daje też Kościókowi duzio,duzio,a ten bardzo potrzebujący jest...No i faktycznie projekt 500+ strategiczny jak nie wiem co- im więcej nowych obywateli 500+,tym więcej na tacę pójdzie,a że "Państwo" tym samym wychowuje "społecznych inwalidów"(nie muszę pracować,bo Państwo i tak da).Szczerze,czy PO kradnie,czy Kościół jest mi obojętne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki mamy komunistyczne myślenie o gospodarce,będzie bieda w Polsce.

Popracowałbyś trochę u pracodawcy wyzyskiwacza to zmieniłbyś zdanie. Takie coś jak prawo pracy w praktyce poza budżetówką nie występuje. Polska jak na standardy europejskie jest wyjątkowo mało komunistyczna, czy bardziej należało by powiedzieć socjalna bo starzy komuniści się dobrze mają .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki mamy komunistyczne myślenie o gospodarce,będzie bieda w Polsce.

Popracowałbyś trochę u pracodawcy wyzyskiwacza to zmieniłbyś zdanie. Takie coś jak prawo pracy w praktyce poza budżetówką nie występuje. Polska jak na standardy europejskie jest wyjątkowo mało komunistyczna, czy bardziej należało by powiedzieć socjalna bo starzy komuniści się dobrze mają .

 

 

Myślę,że krytyka prywatnej własności.Jest pokłosiem rządów PRL.Zauważyłem,że ludzie którzy przez całe swe życie pracowali na komunistycznym stanowisku pracy.Nawet fryzjerkę,która ma mały zakład pracy.Nazywają wyzyskiwaczem i kapitalistką.

Ciekawe,że Polacy masową emigrują do krajów.Gdzie prywatne są nawet autobusy.A jakoś tego nie chcą w Polsce.

Ale rozumiem,że to nostalgia do dawnego systemu i własnej młodości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki mamy komunistyczne myślenie o gospodarce,będzie bieda w Polsce.

Popracowałbyś trochę u pracodawcy wyzyskiwacza to zmieniłbyś zdanie. Takie coś jak prawo pracy w praktyce poza budżetówką nie występuje. Polska jak na standardy europejskie jest wyjątkowo mało komunistyczna, czy bardziej należało by powiedzieć socjalna bo starzy komuniści się dobrze mają .

 

 

Myślę,że krytyka prywatnej własności.Jest pokłosiem rządów PRL.Zauważyłem,że ludzie którzy przez całe swe życie pracowali na komunistycznym stanowisku pracy.Nawet fryzjerkę,która ma mały zakład pracy.Nazywają wyzyskiwaczem i kapitalistką.

Ciekawe,że Polacy masową emigrują do krajów.Gdzie prywatne są nawet autobusy.A jakoś tego nie chcą w Polsce.

Ale rozumiem,że to nostalgia do dawnego systemu i własnej młodości.

Ja nie krytykuje własności prywatnej tylko tego jak traktują pracownika i ile np godzin pracy wymagają a często są to prawie dwa etaty oczywiście oficjalnie na jednym. A Polacy emigrują za granicą głownie dla kasy ale i tez dlatego ze lepiej tam traktują pracownika, praca jest zgodna z umową a nadgodziny płatne tak jak powinny. Znałem Polaków co zarabiali w Polsce 3-4 tysiące na rękę i wyemigrowali bo musieli na to pracować od rana do nocy 6,7 dni w tygodniu a na zachodzie podobne a nawet i wyższe jeśli chodzi o siłę nabywczą pieniądze mieli w 8 h 5 dni w tygodniu i wszystko legalnie wliczane do emerytur a nie jak w Polsce że oficjalnie ci dają minimum, pól etatu albo zlecenie a większość pod stołem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×