Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

oficjalnie stwierdzam. mój kot jest szalony.

ma wyczucie, kiedy załatwiam ważny telefon lub pracuję nad czymś ważnym.

ale najgorzej jest przy rozmowach telefonicznych, no, umawiałam dziś sobie różne badania i wisiałam na telefonie.

jak zwykle moja Besti rzucała się na moje przedramię, wpijała w nie pazurami i zębami i szarpała się ze mną. nie wspomnę, że to bolało, bo ona wbije pazura i ciągnie za skórę :shock: i tak całą rozmowę, ja ją odpycham, a ona się rzuca jak z wścieklizną i gryzie papiery jak mam rozłożone przed sobą. następnie zrzuciła kolejny kwiatek z parapetu i siedziała zadowolona wśród ziemi.

to nie jest pers. to jest dziki kot. z dżungli.

 

Nie, no Kasia , nie mogę. Potrafię sobie wyobrażic jak Ona walczy z Tobą. Mój kotek, który już nie żyje-Fifi......walczyła ze mną w pościeli. Nawet w nocy jak spalam i poruszyłam nogą....to Ona myślala,że to coś się rusza pod kołdrą i się skradała i walczyła z moją stópką. Najbardziej lubilam jak tak bokiem biegała. Wiesz o co chodzi? I jak robiłam ćwiczenia gimnastyczne, rozkladałam kocyk...to ona pierwsza siedziala na nim i się na mnie rzucała.Myślała,że ja chcę się z nią bawić. A ja chciałam ćwiczyć! :hide:

 

Zarąbisty jest ten Twój kotek. Pyszczek kochany, śliczny, do schrupania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, ja to skakanie nazywam "boczkiem, boczkiem". tak się napręża, grzbiet do góry i na 4 łapach skacze w bok. no boczkiem boczkiem :mrgreen:

 

a poruszenie pod kołdrą stopy powoduje nagły skok na to miejsce, taki prawdziwy skok w górę i na obrany cel. najgorzej jak stópka wyjdzie spod kołdry - ona się czai na ten moment - pobudka gwarantowana :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×