Skocz do zawartości
Nerwica.com

Być Polakiem,duma czy wstyd ?


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

ja też nie lubię, nie wiem czy większości, ale wielu, jestem uprzejmy, ale trzymam się z dala.

to jednak z patriotyzmem się nie wyklucza, który jest na płaszczyźnie historyczo-kulturowo-symbolicznej, że tak to ujmę.

chodzi o tego Ducha Polskości, który potrafi zjednoczyć i iść ludziom ramię w ramię, nawet jeśli na codzień są dla siebie niemili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos

 

Andrzej Duda obchodził Chanukę w Pałacu - komentarze jego wyborców są szokujące

 

http://noizz.pl/spoleczenstwo/andrzej-duda-obchodzil-chanuke-w-palacu-komentarze-jego-wyborcow-sa-szokujace/vwg8brj?utm_source=onetsg_fb&utm_medium=onetsg_fb_info&utm_campaign=onetsg_fb

 

:D, większość pis-owców zadźgałaby Żyda nożem kuchennym i pewnie nawet by się z tego nie wyspowiadali, bo to przecież w słusznej sprawie. A tu ich prezydent obchodzi święto żydowskie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaczka w czasie swojej prezydentury tez obchodzila, jezdzila do Izraela, mowila o "strategicznym partnerstwie" Polski i Izraela, wmurowala kamien wegielny pod budowe Muzeum Zydow Polskich Polin. A nawet mowila o ofiarach-homoseksualistach w czasie obchodow w Auschwitz-Birkenau. I nie przeszkadzalo to kaczce byc ksenofobem, homofobem i wstydem na skale Europy i swiata,

 

Obecnie to cos, to popychadlo Jaroslawa, jest jednak, trzeba przyznac, trzy poziomy nizej. Tego nawet nie warto komentowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos

 

Andrzej Duda obchodził Chanukę w Pałacu - komentarze jego wyborców są szokujące

 

http://noizz.pl/spoleczenstwo/andrzej-duda-obchodzil-chanuke-w-palacu-komentarze-jego-wyborcow-sa-szokujace/vwg8brj?utm_source=onetsg_fb&utm_medium=onetsg_fb_info&utm_campaign=onetsg_fb

 

:D, większość pis-owców zadźgałaby Żyda nożem kuchennym i pewnie nawet by się z tego nie wyspowiadali, bo to przecież w słusznej sprawie. A tu ich prezydent obchodzi święto żydowskie. :D

Bo Jezus był Żydem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos

 

Andrzej Duda obchodził Chanukę w Pałacu - komentarze jego wyborców są szokujące

 

http://noizz.pl/spoleczenstwo/andrzej-duda-obchodzil-chanuke-w-palacu-komentarze-jego-wyborcow-sa-szokujace/vwg8brj?utm_source=onetsg_fb&utm_medium=onetsg_fb_info&utm_campaign=onetsg_fb

 

:D, większość pis-owców zadźgałaby Żyda nożem kuchennym i pewnie nawet by się z tego nie wyspowiadali, bo to przecież w słusznej sprawie. A tu ich prezydent obchodzi święto żydowskie. :D

Bo Jezus był Żydem :mrgreen:

 

Jezus prawdopodobnie nigdy nie istniał. Nie ma żadnych dowodów na jego historyczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd, nie ma to już nic wspólnego z wartościami za którymi niegdyś kryła się Rzeczpospolita i mówię to jako rasowy polak, taki z dziada pradziada, od setek lat. Teraz polska to wstyd. No i mądrosć wieku, zamiast krew przelewać, lepiej fundusz zbierać i spierdalać z tego kraju, bo to środek europy, tu nic nie zbudujesz, zawsze będą konflikty przebiegać a czego się dorobisz to zaraz stracisz. Pra,pra,pra dziadek miał mały majątek w mińskim, stacił za powstanie styczniowe, wcześniej stracili od chuja za listopadaowe(Ale byli w rodzinie mądrzejsi, co uciekli za wczasu do Ameryki, mam nawet listy z tego okresu, dzięki nim mój przodek odkupił majątek na litwie), potem bieda i sybir, wriclili pradziadek się dorobił bolszewicy zabrali, potem znowu komuniści zabrali i przesiedlili na zachód. Teraz za to że moja rodzina od wieków krew przelewała połowa moich kuzynów robi za granicą, bo w tym kraju tylko chuje się dorabiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×