Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego zdradzacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Iiwaa, rozmowa Z Tobą, to prawdziwy dramat :hide:

 

Ja spokojnie tłumaczę Ci jak zrozumiałam Twoją wypowiedź, by wyjaśnić własną odpowiedź - a Ty na to:

 

Nie interesuje mnie, jak to zrozumiałaś, a co było napisane.

 

...naucz sie czytac, nie przekrecaj (swiadomie badz nie) wypowiedzi - bo nie ze mna te numery. Z racji wykonywanego zawodu ...

Takie proste, fe.

 

Po raz kolejny zdziwił mnie mnie taki atak, ale Twoje dalsze wyznanie tłumaczy wszystko:

 

...lubie byc czasem wredna suka - ot wewnetrzna satysfakcja ;)
:brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iiwaa, rozmowa Z Tobą, to prawdziwy dramat :hide:

 

Ja spokojnie tłumaczę Ci jak zrozumiałam Twoją wypowiedź, by wyjaśnić własną odpowiedź - a Ty na to:

 

Nie interesuje mnie, jak to zrozumiałaś, a co było napisane.

 

...naucz sie czytac, nie przekrecaj (swiadomie badz nie) wypowiedzi - bo nie ze mna te numery. Z racji wykonywanego zawodu ...

Takie proste, fe.

 

Po raz kolejny zdziwił mnie mnie taki atak, ale Twoje dalsze wyznanie tłumaczy wszystko:

 

...lubie byc czasem wredna suka - ot wewnetrzna satysfakcja ;)
:brawo:

 

To atak?

Nie obrazam Cie, nie ponizam, ino wytykam bledy w Twoich wnioskowaniach. Odnosisz sie do mojej wypowiedzi, to czytaj ją uwaznie.

Nic wiecej.

Jezeli jest napisane: " milosc MIEDZY KOBIETA I MEZCZYZNA" "niepelnosprawnosc UMYSLOWA", a Ty uwazasz, ze ja odnosze sie do milosci i niepelnosprawnosci w ogolnosci... To juz nie jest mea culpa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@elo - też tam byłem ja się zapewne domyślasz. Ostatecznie nic z tego nie wynikło, najpierw muszę się pozbierać do kupy i dopiero potem kogoś poznać. Czytałem również strony zagraniczne o UPA xd i o dziwo tam przekaz płynie całkowicie inny. Na rodzimych króluje bajkopisarstwo (przykład z ostatniego razu): młody chłoptaś przed 30 ma za sobą kilkadziesiąt FF a inny w wieku około studenckim 5 jednocześnie i co chwila odświeża pakiet xDD Kuźwa tutaj nie można się śmiać, tu trzeba płakać. Na zachodzie natomiast kolesie najczęściej żalą się (m.in. forum pana Roosha) że przez kilka dni ulicznego stalkowania nie mają ustawionej żadnej randki. Ale to u nich bo w Polsce sobie używają i nasze panie delikatnie mówiąc nie mają u amerykanów i brytoli dobrej opinii 8) Jak to mawiają.. pussy paradise. Jesteśmy matrymonialnymi Filipinami jak gospodarczo Meksykiem. Oj poleczki nie szanujecie się! :nono:

 

@ladywind - bywa i tak natomiast zasada jest prosta, jak cały czas jesz paprykarz szczeciński aż ktoś zechce postawić ci stek z antrykota to albo będziesz świrować przy odmowie albo pękniesz i wsuniesz sobie do ust całego po same migdałki xDD Humor mi dzisiaj dopisuje c'nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wołodi - nie uogolniaj, nie wszystkie Polki sie nie szanuja ;) mialam w zyciu jednego jedynego partnera, caly czas tego samego od 22 lat. Denerwuje mnie taka generalizacja "Polki sie nie szanuja".

A co do drugiego, to mhm... Warto sobie wybrac na stale taki stek z antrykotu ;) i nie mowie o wygladzie, bo ten - jak wiadomo - z wiekiem sie zmienia (choc od razu widac, jakie kto ma nawyki co do dbania o siebie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wołodi - nie uogolniaj, nie wszystkie Polki sie nie szanuja ;) mialam w zyciu jednego jedynego partnera, caly czas tego samego od 22 lat. Denerwuje mnie taka generalizacja "Polki sie nie szanuja".

A co do drugiego, to mhm... Warto sobie wybrac na stale taki stek z antrykotu ;) i nie mowie o wygladzie, bo ten - jak wiadomo - z wiekiem sie zmienia (choc od razu widac, jakie kto ma nawyki co do dbania o siebie).

To nie ja! To tamte tabuny gości na zagranicznych forach! :bezradny: Oczywiście najlepiej mieć LTR z piękną i kochającą dziewczyną ale jak mówię - nie każdego na to stać, finansowo, wizualnie i psychicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...lubie byc czasem wredna suka - ot wewnetrzna satysfakcja ;)

Znacznie czesciej niz "czasem" - zapewne tak czule mowia na Ciebie studenci.

 

A dlaczegóż? Oblałam jedynie jedną osobę z kilku grup, które miałam, biorąc pod uwagę i dziennych, i wieczorowych, i zaocznych.

Jeżeli nie zdaje jedna osoba z około 200, to oznacza, że z tą osobą coś jest nie tak, przykro mi. Zwłaszcza że nie ja pierwsza go oblałam - od 3 lat zalicza ten przedmiot. Oblał go na początek dość wymagający młody doktorant, potem doktorantka ŁAGODNA JAK BARANEK, która pozwalała poprawiać po milion razy, na koniec ja.

No, przykro mi, jak widać nie nadaje się do studiowania tego kierunku, skoro nie potrafi zapamiętać niczego.

 

Studenci mnie się nie boją, Moja Droga, wiesz dlaczegóż? Dlatego, że ja w porównaniu do naprawdę wielu innych prowadzących jestem łagodna jak baranek. Nie jestem pobłażliwa, ale też się na nikogo nie uwzięłam, nie czepiam się, że ktoś krzywo siedzi, albo że się zająknął, nie wymagam też podręcznika dokładnie słowo w słowo, mam inną skalę aniżeli albo 2, albo 5 i nic poza tym. U nas się nie pobłaża, więc ja nie jestem wyjątkiem, ale w porównaniu do wielu innych wykładowców jestem łagodna jak baranek. Nawet mój mąż do najostrzejszych się nie zalicza. Słyszałam nawet że powstają takie rankingi, największych "kos". Jedna jak się drze na 4. piętrze, to u nas na 2. słychać :D Mąż puszcza aż 30-40%, cóż to jest w porównaniu ze zdawalnością oscylującą wokół 5-10%?

To, że Ty przywykłaś do ulgowego traktowania, mimo że nie rozumiesz czytanego przez Ciebie tekstu, nie oznacza, iż inni również posiadają tę wadę i również na to liczą. Nasi studenci co do zasady wiedzą, co to jest konkretyzacja i że jeżeli jest określenie, które podlega pewnemu OPISANIU, to bierzemy pod uwagę również ten opis, który zawęża zakres desygnatów, a nie tylko ten jeden wyraz. Nie mają z tym problemu, nawet ci najsłabsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wołodi - nie uogolniaj, nie wszystkie Polki sie nie szanuja ;) mialam w zyciu jednego jedynego partnera, caly czas tego samego od 22 lat. Denerwuje mnie taka generalizacja "Polki sie nie szanuja".

A co do drugiego, to mhm... Warto sobie wybrac na stale taki stek z antrykotu ;) i nie mowie o wygladzie, bo ten - jak wiadomo - z wiekiem sie zmienia (choc od razu widac, jakie kto ma nawyki co do dbania o siebie).

To nie ja! To tamte tabuny gości na zagranicznych forach! :bezradny: Oczywiście najlepiej mieć LTR z piękną i kochającą dziewczyną ale jak mówię - nie każdego na to stać, finansowo, wizualnie i psychicznie.

 

Cóż to jest LTR?

A że nie każdego stać... no cóż, życie.

Dodałabym jeszcze, oprócz "finansowo, wizualnie i psychicznie" - intelektualnie. Cóż to za partner, bez odpowiedniej wiedzy i wykształcenia... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówi się, że faceci tak zdradzają...no ale z kim niby? No z kobietami, a one się bardziej nie przyznają.

W ogóle nie wiem, ale chyba jednak większość facetów zdradza

 

Jezeli zdradza wiekszosc mezczyzn, to zdradza i wiekszosc kobiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówi się, że faceci tak zdradzają...no ale z kim niby? No z kobietami

Niektórzy zdradzają z facetami :lol: Ale to już nie dość, że zdrada, to jeszcze nieszczerość od początku związku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówi się, że faceci tak zdradzają...no ale z kim niby? No z kobietami, a one się bardziej nie przyznają.

W ogóle nie wiem, ale chyba jednak większość facetów zdradza

Raz w D*** to nie pedał.

Po 3 razach się resetuje :pirate:

I żadne statystyki nie potwierdzają że "większość" czytaj 51% lub więcej chopuf jak i kobit się koorwią(chyba że jakieś badania,statystyka,link plz)

Ltr - long term relationship.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówi się, że faceci tak zdradzają...no ale z kim niby? No z kobietami, a one się bardziej nie przyznają.

W ogóle nie wiem, ale chyba jednak większość facetów zdradza

 

Jezeli zdradza wiekszosc mezczyzn, to zdradza i wiekszosc kobiet.

Faceci zdradzają znacznie częściej od kobiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co usłyszałam od znajomego (teraz już byłego)

On taki narcyzm, mięsnie, co to nie on...ma żonę, a na prawo i lewo puka inne. I wiecie co to ja jestem nienormalna, bo mu powiedziałam, że to nie życie. A on, że tak, bo żonę kocha, a inne laski się tylko przelatuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co usłyszałam od znajomego (teraz już byłego)

On taki narcyzm, mięsnie, co to nie on...ma żonę, a na prawo i lewo puka inne. I wiecie co to ja jestem nienormalna, bo mu powiedziałam, że to nie życie. A on, że tak, bo żonę kocha, a inne laski się tylko przelatuje

 

Heh gdybym byla jego zona to przelacialabym kogos..pozniej powiedzialabym, ze go kocham...i spakowala walizki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...I żadne statystyki nie potwierdzają że "większość" czytaj 51% lub więcej chopuf jak i kobit się koorwią(chyba że jakieś badania,statystyka,link plz)....

Owszem potwierdzają.

Już raz zamieściłem stosowne odniesienia na forum, więc bądź uprzejmy sobie ich poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co? Najczęściej w nadziei na fajny i uczciwy związek. Czasem po to , by było łatwiej się utrzymać.

Zwykle:

kobiety - po to aby założyć rodzinę (dom, mąż, dzieci),

facet - po to by ktoś dbał o niego i dom i ewentualne dzieci.

 

Czasem się nawet udaje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mężczyźni zdradzają bo na ogół nie są już atrakcyjni łóżkowo dla swoich partnerek albo nigdy nie byli i nie mają co liczyć na bliskość od nich. Bywa też że sami wiążą się z kobietami jakie są w ich zasięgu z braku innych opcji aż kiedyś trafia się okazja zaliczenia swojego ideału i nie mogą się temu oprzeć. Kobiety zdradzają żeby: zemścić się, poczuć adrenalinę, dorównać koleżankom, zdobyć lepsze geny dla dziecka (ryzykując pozbawienie go środków finansowych xD) i tak dalej. Znacznie dalej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×