Skocz do zawartości
Nerwica.com

Psychotropy niszczą- zdjęcie


Petek

Rekomendowane odpowiedzi

Petek, chyba masz obsesje bo my swoje Ty swoje.

 

 

Wiesz włąśnie w tym jest problem że internet to nie real i nieda się pokazać tego co się chce na prawde i jak się wygląda . Pokazałem zdjecie bo tak wyglądam z resztą ludze nawet na uilicy mnie nierozpoznaja bo tak się zmieniłem spaskudziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez 9 lat Ci przepisywano psychoropy na dobry sen? Co to za lekarz? Znam osoby, którym na depresje nie chciano przepisać albo aloholików w odstawieniu, którzy cierpieli katusze. Mój lekarz też jest z jak najszybszym odstaweniem leków i schodzeniem do jak najmniejszej możliwej dawki. Leki to ostateczność, a nie cukierki, jak ktoś mógł Cie doprowadzić do takiego stanu, faszerując co dziennie chemią, kiedy na nic poważnego nie chorujesz? Poszedłeś do lekarza ze względu na problemy ze snem? Nie chcę Cie osądzać, ale przez tyle lat nie widziałeś, co sie z Tobą dzieje i że to coś nie halo brać tyle lat tyle różnych piguł, kiedy się jest zdrowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petek, Pamiętaj, że my sami siebie zawsze negatywnie postrzegamy, czy to przed lustrem, czy na fotografiach.., a z praktyki wiem, że ludzie interpretują nas zawsze inaczej niż ty sam. Sam się starasz doszukiwać niedoskonałości w sobie.

Jest to wynikiem zazwyczaj braku pewności i akceptacji do samego siebie, i może też z braku serotoniny umysł potrafi jeszcze bardziej pogłębiać chore myślenie na swój temat.

Mam to samo, więc się nie przejmuj, ponadto mam też znajomych, którzy mają tak samo, więc zdążyłem się przekonać, że to tylko ściema,demon, nasz chory wytwór))

Pisze Tobie to człowiek jeszcze bardziej popieprzony. ;) nie umniejszając.. hehe

Zdjęcia spoko i jako facet stwierdzam, że bardzo dobrze wyglądasz, tylko ty zacznij też w to w końcu wierzyć !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może taka twoja uroda i z psychotropami, czy bez by ci się tak zrobiło. Jeśli przebadałeś się pod każdym kątem i nic ci nie dolega, to pewnie nie masz na to wpływu, pogódź się z tym. Masz za to wpływ na masę innych rzeczy, możesz mieć piękne ciało dobrze odżywiając się i trenując, na pewno nabierzesz też wtedy rumieńców. Dbać o siebie można na rózne sposoby. Możesz tuszować niedoskonałości korektorem. Zobacz kultową jutuberkę, 150 tyś fanek na fb, dla wielu młodych kobiet autorytet w dziedzinie makijażu. Naturalnie ma cienie wokół oczu, bo taka jej uroda, nie wstydzi się ich i je pokazuje. Wszystko to kwestia podejścia, lepiej przejmij się swoim zdrowiem fizycznym i psychicznym, niż jakimś defektem wokół oczu. Każdy jakiś ma...Skup się na swoich mocnych stronach i je wydobywaj zamiast martwić się rzeczami, na które nie masz wpływu, szkoda życia.

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/s720x720/11752425_889521324427920_2844290943184302042_n.jpg?oh=fcd9adbcf952f5b6136d77bdca749f88&oe=56806D70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje porady dla Petek:

 

-- do zastosowania przez 1-2 miesiące --

 

- Zdrowe odżywianie się (w ramach rozsądku)

- Picie wody i soków średnio. 1,5-2 litry dziennie razem

- Codzienny spacer, przynajmniej 2-3km

- Higiena twarzy (kosmetyki, dermokosmetyki) - pojdź do dermatologa po poradę albo spytaj w aptece o jakiś preparat.

- Nie nadużywanie żadnych używek (nikotyna, alkohol, dragi)

- Suplementacja multiwitaminami (np. tabletki rozpuszczalne, 1 tabl. dziennie)

- Opalanie twarzy na słońcu przez 2 tygodnie (chociaż 10 minut, optimum 20)

- Higiena snu (spokojny sen przynajmniej 7h dziennie)

 

Myślę, że jak się do tego zastosujesz to jestem pewien, że zauważysz różnicę,

może nie tak szybko, ale z każdym tygodniem będzie poprawa.

 

Zastosuj to, spróbuj, bo czytałem dużo na ten temat, nie masz nic do stracenia.

Zaryzykuj i spróbuj, chociaż 2 tygodnie na próbę by sprawdzić czy jest minimalna poprawa.

Nic nie ryzykujesz. A szanse poprawy wyceniam na 80%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petek, oczy masz normalne, zrenice w porzadku. Tyle ze masz wory pod oczami to tez normalne, ja sie wspomagam rano gruba warstwa korektora i u mnie mało to widac. Niektorzy faceci tez uzywaja korektora, po prostu skora pod oczami jest bardzo cienka i wrazliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suplementuje od lipca selen , witamine c ,e,d,a,cynk, wit PP,B 1,2,12 , bo wyszło w badaniu że mam duże niedobory.Przesieduje dużo na dworze i nic lepiej.

 

To za mało, suplementy to tylko 5% tego co musisz zrobić.

 

Przesiadywanie nic nie daje, musisz się ruszać!!! - spacer/trucht.

Pozatym podejmij się reszty porad, które Ci podałem.

Jeśli Ci zależy, bo wydaję mi się, że lubisz tylko narzekać,

a nie chcesz się wysilić bo Ci się nie chce.

 

Więc weź się za siebie a nie tylko narzekaj i się pogrążaj,

bo przynudzasz i jesteś irytujący, wybacz ale jesteś na prawdę bardzo głupi

i irytujący, o czym wielu użytkowników już wspomnialo, pomimo dziesiątków rad.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dr. Psycho Trepens, o zak milo Cie widziec, nie wiedziałam ze to Twoj nick.

 

jak mnie poznałaś ?

moje dawne nicki to: zaq, zaqzax, devnull i jeszczę kilka innych ;)

zak no kurde chyba sie spotkalismy w realu :D jeszcze takiej sklerozy nie mam ze nie pamietam :P (po linku w podpisie, z fotki). :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mądrze prawią, rusz d***, basen, spacery, bieganie, co tam lubisz. Naprawdę sport, zdrowa żywność, świeże powietrze, słońce, picie dużych ilości płynów, śmiech, zdrowy sen, regularny tryb życia, pomoc innym, obcowanie z naturą, zwierzętami...to rzeczy, które uzdrawają ciało i umysł, wszystkie są za darmo, a działają cuda. Wszystko masz w zasięgu ręki, trzeba tylko odważyć się spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam do was po odstawieniu leków

 

Tak wyglądam teraz http://zapisz.net/view.php?filename=735_img_20150718_160637.jpg

 

Najgorsze ,że moja twarz jest zniszczona i oczy . Twarz jest cała w porach . Obudzenie się z lekowego letargu dużo mnie kosztowało i szczerze niechce mi się żyć.Najgorsze jest to że rodzice pozwolili mnie tak zniszczyć psychiatrze zamias mi pomóc. I te cholerne powieki się niechca podnieść .

przecież tu wygladasz normalnie. oceniłabym, ze nawet przystojny jesteś. Ładna facjata tamto zdjecie pierwsze to jak nie Ty

 

 

przystojny jesteś :) mówie to jako facet , nie pedał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×