Skocz do zawartości
Nerwica.com

Psychotropy niszczą- zdjęcie


Petek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mogę ci coś radzić to odstaw neuroleptyki,zbadaj hormony,dowiedz się czy nie masz zespołu metabolicznego po neuroleptykach,zawyżonej prolaktyny,odstaw prochy zbadaj się i módl oby po odstawieniu leków i badaniach to wróciło do normy.Życzę ci zdrowia i odzyskania starszego wyglądu(zdecydowanie lepszego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary ja z Chad nie chcę brać leków choć muszę ale wpakować się w neuroleptyki na tyle lat tylko przez bezsenność,jprd.Masakra stary nie mogłeś się wcześniej ogarnąć poczytać o tych lekach przecież to są silne jak każde NEUROLEPTYKI a ty nie mogłeś tylko spać już bym wolał duże dawki antydepresantów na spanie niż pchać się w takie coś.Wyników nie ocenię nie jestem lekarzem po necie też mi się nie chcę szukać norm,z badaniami do lekarza.Zespół metaboliczny by wyszedł na tych badaniach co wrzuciłeś ale On się robi głównie po neuroleptykach atypowych jak olanzapina,kwetiapina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary ja z Chad nie chcę brać leków choć muszę ale wpakować się w neuroleptyki na tyle lat tylko przez bezsenność,jprd.Masakra stary nie mogłeś się wcześniej ogarnąć poczytać o tych lekach przecież to są silne jak każde NEUROLEPTYKI a ty nie mogłeś tylko spać już bym wolał duże dawki antydepresantów na spanie niż pchać się w takie coś.Wyników nie ocenię nie jestem lekarzem po necie też mi się nie chcę szukać norm,z badaniami do lekarza.Zespół metaboliczny by wyszedł na tych badaniach co wrzuciłeś ale On się robi głównie po neuroleptykach atypowych jak olanzapina,kwetiapina.

 

 

 

Niewiem jak ja to zrobiłem czaisz? Brałem jeszcze z tym anty depresanty które mnie ogłupiły wogole leki te mnie ogłupiły.

 

 

Nie miałem silna nerwice jeszcze w której pojawila się bessnosc .

 

 

Wszyscy pisz ze chlorprotriksen to leeki neroleptyk wiec jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petek, brac dodatkowo trittico.

a najlepiej odstawic wszystko (tylko stopniowo) na jakis czas (poł roku).

 

-- 15 kwi 2015, 16:02 --

 

poza tym:

1.morfologię i inne badania robiłeś?

2. były chociaz odstawki przez te 9 lat?

 

Ale jak odstawic? Robilem morfologie i wszystko ok. Niebylo odstawki zadnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skóra pod oczami jest najbardziej wrażliwa, jak ludzie dosłownie spuchli w krótkim okresie czasu to się robią akie anomalie pod oczami czasami, poza tym uczucie przemęczenia po lekach sedacyjnych , itd. Akurat to ze po paru latach brania neuroleptyków ludzie wyglądają jak nienormalni: powykręcani, biali jakby przez 30lat na słońcu nie byli, kilo smalcu na skórze, pełno pryszczy, zero mięśni, na całym ciele galareta, na brzuchu to jakby ktoś dojebał im 50kg worek z ziemniakami pod bluzę >_< - może dosyć chamsko i prosto z mostu powiedziane w dobie wszechobecnej poprawności i mówienia na gówno - mniej smaczna czekolada, na grubasa - więcej ciała do kochania, na strasznie brzydkiego - piękny inaczej, itd. reszta gówna w stylu parlamentarnym i frazesów dla plebsu , jednak prawdziwe. Petek te 30mg chlorprotiksenu to wiesz.... tak jakbyś nie brał w ogóle nic szczerze powiedziawszy, chlor to b.słaby psychotrop. Ja bym raczej obstawiał iż twoje zmiany pod oczami o ktorych piszesz już po raz wtóry są wynikiem bardzo dużego przyrostu masy ciała i zmiany tendencji wagowej (sam napisałeś , że chudłeś przez nerwicę dosyć sporo, a potem nagle do 120kg dobiłeś) - ile masz wzrostu ? Pewno zaraz powiesz : "no właśnie przytyłem od chlorprotiksenu". Pewie "tak" i równie pewnie "nie". Nie zlokalizowano i nie wytłumaczono całej masy większości mechanizmów odpowiedzialnych za przybieranie na wadze - to co dziś wie cywilizacja ludzka w temacie procesów biochemicznych/genetycznych, to żenada w kontekście całościowej wiedzy która do odkrycia jest - jak zresztą sami naukowcy twierdzą. Lemingi i lekarzyny świeżo po studiach bardzo się zapalają na forach, a ci drudzy to w telewizji czy radiu , gdzie brani są czasami na fachowych ekspertów XD, ale fakt jest taki , że człowiek ledwo co nauczył się ropę naftowa wydobywać, przetwarzać, pierwsze sensowne układy scalone dosłownie 2 pokolenia wstecz... ile to już jesteśmy taką potęgą technologiczną ze mamy auta i papier toaletowy jak to reklamują czubsom >_< 50, 100 , 250 lat ? Lekarze ze swoją wiedzą to już w ogóle czerwone nosy i do tego samego cyrku razem ze wszystkimi "lekarzami" z czasów od wynalezienia penicyliny, przed tym okresem to znachorzy więc nie rozpatrujemy czasów zamierzchłych. Znam wiele ludzi których parę lat nie widziałem po zakończeniu szkoły. Spotykam ich po latach i dosłownie nie wierzę - oni żadnych neuroleptyków raczej nie biorą, a po prostu spuchli jak balony... wiecie: robota, żona, dzieci i wyrosło im podgardle, bęben wpizdu - no po prostu jak nie oni. To samo z dziewczynami niektórymi , np. po urodzeniu dziecka. Normalnie po 40kg ważyły kiedyś, minęło 6-7 lat od czasów szkoły i po prostu parowozy po 100kg :D I często to niewiele wspólnego ma z ilościa przjmowanych kalorii, bo znam takie łącznie z moją co żrą poprostu nutellę słoikami, czekolady i inne cuda na ch*ju - z 4000 kcal dziennie i są chude jak patyk. Więc do TuskVisionNetworku z POradami dla plebsu zapierdalającego w fabrykach na taśmie i reszty 30mln niewolniczej hołoty (że to żeby schudnąć , albo trzmać świetną figurę ... no i w ogóle zrób to sam w domu - to trzeba zdrowo jeść, ruszać się, razowe pieczywo, warzywa i dalsza część kaczokwaku z "folwarku zwierzęcego") . No ale sieee rozgadaaaAłem ... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze 120 kg to nie wina chlora tak mi się zdaje 113kg wzylem schudłem do 98 glodówka i nie piciem wody a później waga tak leciała ze hej tzw efekt jojo .Mam wrazenie ze cos z krążeniem jest nie tak bo ma napuchnięte powieki górne .

Może być, idź się przebadaj. Poza tym widać na tym starym zdj. że w ogóle masz predyspozycje do przyrostu masy ciała i sińców pod oczyma bo już było widać tak lekko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze 120 kg to nie wina chlora tak mi się zdaje 113kg wzylem schudłem do 98 glodówka i nie piciem wody a później waga tak leciała ze hej tzw efekt jojo .Mam wrazenie ze cos z krążeniem jest nie tak bo ma napuchnięte powieki górne .

Może być, idź się przebadaj. Poza tym widać na tym starym zdj. że w ogóle masz predyspozycje do przyrostu masy ciała i sińców pod oczyma bo już było widać tak lekko.

 

 

Tylko jakie badania na to? Mam zrobione badania takie :

 

Morfologia krwi wyniki:

 

http://zapisz.net/images/858_img_20150405_145451.jpg

 

 

http://zapisz.net/images/565_img_20150405_145651.jpg

 

wyniki morfologii moczu:

 

http://zapisz.net/images/565_img_20150405_145651.jpg

 

 

http://zapisz.net/images/741_img_20150405_145619.jpg

 

testosteron,kortyzol,prolaktyna

 

http://zapisz.net/images/395_img_20150402_125314.jpg

 

TSH

 

http://zapisz.net/images/666_bez_tytu_ubn.png

 

 

 

 

Lat 17 tak schudłem bo wiadomo wzrost itp. wazylem gdzies ok 75? Dostałem pernazyne bo chyba miałem objawy psychotyczne i urojeniowe i tak mi waga wzrosla do 90 i tak się potoczylo.

 

Z tymi sincami to niestety prawda patrze na zdjęcia z podstawówki i miałem już leekie since ale teraz to jest makabra .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lat 17 tak schudłem bo wiadomo wzrost itp. wazylem gdzies ok 75? Dostałem pernazyne bo chyba miałem objawy psychotyczne i urojeniowe i tak mi waga wzrosla do 90 i tak się potoczylo.

 

Z tymi sincami to niestety prawda patrze na zdjęcia z podstawówki i miałem już leekie since ale teraz to jest makabra .

Też mam pizdy pod oczami, ale to od okularów w sumie chyba. Pierdol to i walk fluid lekki pod oczy jak ci tak przeszkadza :D A badania najważniejsze to cukier i to nie debilny jak na badaniach labo. bo to nic nie mówi. Kup sobie za 4dych na Alledrogo aparat do pomiaru cukru + paski na 4dychy i badaj sobie regularnie cukier powiedzmy przez tydzień o stałych porach dnia parę razy dziennie, zapisuj wyniki i dokładne pory badania. Nie zryj cukru w tym okresie, badanie każde rób żeby była jak najdłuższa przerwa od ost. posiłku i nie podjadaj przez ten tydz. Ponadto możesz badać wtedy również ciśnienie i zapisywać pory tak samo jak przy cukrze. Tak sie profesjonalnie bada cukier, a nie w laboratorium >_< taż jednorazowy pomiar to jest błazenada jakaś XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taki sam mętny wzrok, ale po Tisercinie i to już po pierwszej tabletce. Dodatkowo miałem lekko opadnięte powieki, więc wyglądałem jak jakiś tępy ćpun. Mimo, że wziąłem tylko jedną tabletkę, to te objawy utrzymywały się ze 3-4 dni.

 

W sumie to wszystkie neuroleptyki zamulacze(te co działają na H1 i M1) powodują u mnie takie objawy, choć inne mniej a inne bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na te wyniki i sie zastanawiam nad tym TSH. Ogólne normy są i tak pozaniżane. Jak masz poniżej 2 w skali do 4 to jest źle. A ty masz dolny próg. Według mnie masz niedoczynność tarczycy. Czujesz się zmęczony przewlekle? Ze spaniem problemy masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank niedoczynność tarczycy. Koleżanka ma 1 i to jak bierze leki. a Ty masz 0.6? Nie wiem co jest tego powodem może niedobór jodu. I to też tłumaczy nadwagę. Czujesz sie mocno bezsilny wobec czegoś?

 

Wiesz ze to moze byc dobry trop bo mam kilka objawow z niedoczynnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×