Skocz do zawartości
Nerwica.com

Psychotropy niszczą- zdjęcie


Petek

Rekomendowane odpowiedzi

Petek, a co bylo takiego pasjonujacego w Twojej przeszlosci?

Mówisz o tej przeszlosci przed lekami? Bylo zycie radosc wszystko na swoim miejscu , wyglad ktory nie mialem zlego chudosc lekkosc zajebistosc Niezamienilbym tego na leki.

to, że pozwolę sobie spytać: na wuj Ty szedłeś do lekarza?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że to depresja z niskim poczuciem wartości, na to na pewno chlor nie pomoże (nie sądzę też by pomogła olanzapina). Oni Ci dają te neuroleptyki bo może zauważają u Ciebie objawy ze spektrum schizo lub jakieś zaburzenia osobowości. Ale depresji Ci tym raczej nie wyleczą.

 

 

Do tej olanzapiny jeszcze mam dopisane esci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ben rei, dołaczam sie do pytania.

 

zreszta Petek, wciaz mozesz to wszystko miec, wystarczy odstawic leki.

 

Odpowiadam niewiem ostatnio zrobilem bilans zycia i sie zapadlem . Chyba dla mnie bylby dobry psycholog albo psychoterapia ale niewiem czy grupowa czy indywidualna.Z indywidualnej mam uraz ogromny tak mnie baba zalatwila klamstwo w bialy dzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odradzam leczenie się samemu bądź ustalanie diagnozy przez neta.

cieplo jest- ubierz dres i idź pobiegac jak chcesz schudnac. moze tez niewlasciwie sie odzywiasz.

tumblr_inline_n6rhx5n0g31szcktj.gif

 

Ja juz niewiem gdzie mam sie udac z tym wszystkim. Nadodatek pojawily mi sie siwe wlosy.Ja biegam tylko na biezni na silowni teraz 5× w tyg nie jestem w takiej formie zeby biegac na dworze chyba - 30 kg musialbym schudnac zeby biegac na dworze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petek, To rób marszobieg po dworze, teraz ciepło.Ja biegam i na bieżni w siłowni a czasami po dworze. Kiedyś biegałam często, robiłam już 5 km w niecałe 20 min. do czasu aż kiedyś spotkałam kolegę powiedział mi cześć stanęłam nagle prawie po 5 km biegu,żeby chwilę pogadać i dostałam ataku chyba astmy powysiłkowej.Ze 2 minuty nie mogłam złapać oddechu i wtedy przestałam biegać, myślałam ,ze się uduszę a teraz właśnie się nauczyłam już biegać tak żeby to się nie powtórzyło , raczej taki marszobieg uprawiam i jak czuje ,ze już za długo biegnę, ze trochę mnie zatyka przestaje biec i idę i za chwile znowu biegnę, po prostu dostosowałam się do sytuacji i ty tez musisz się dostosować i tyle.Biegać po dworze na pewno możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie podkrążone oczy często świadczą o kłopotach z nerkami a także o innych kłopotach zdrowotnych nie mających związku z braniem psychotropów , porób badania sobie lepiej.A badania zacznij od nerek.

 

Robiłem badania wyniki sa gdzies na poczatku watku. Poprostu powieki sa czerwone to przeswotuje przez skore i wygladaja jak since

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×