Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Petek

Psychotropy niszczą- zdjęcie

Rekomendowane odpowiedzi

co niby jest dziwnego w tym zdjeciu ?

 

 

Niewidzisz co mi się zrobiło pod oczami wyglądam jak ćpiunisko z ulicy a narkotyku w nosie niemiałem nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

podkrazone oczy to raczej brak slonca i wychodzenia na dwor niz wina lekow

 

dla mnie normalne oczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To może być kwestia bezsenności, problemów z wątrobą lub nerkami. Wiele leków może prowadzić do worków pod oczami, nie tylko psychotropy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komp całkowicie odpada bo ja niemam monitora przy nosie , bezsenność biore psychotropy wlasnie na spanie spiepo 8-9 godzin, dwor wracam to mam czarne pod oczami, robilem badania nerki i watroba w normie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pale z reszta fajek to w życiu wypaliłem 10

 

-- 14 kwi 2015, 22:54 --

 

Petek, ja też mam tendencję do worów pod oczami. Kupiłem sobie jakąś maź na zmęczone oczy w Rossmanie i pomogło.

 

 

 

U mnie nic już tyle kremow uzylem nawet z górnej pólki nic nie jest lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może taka uroda. Kup sobie jakiś korektor pod oczy.

 

 

Na pewno nie tak uroda cos się zrobilo w czasie ale teraz jest tego apogeum Nieda rady korektory bo mam tak zmarszczona skore pod oczami ze hej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do dermatologa jak bardzo Ciebie to nie pokoi. Jeżeli nie stwierdzi żadnej choroby to na wizytę u lekarza medycyny estetycznej się umów (ewentualnie kosmetologa...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Idź do dermatologa jak bardzo Ciebie to nie pokoi. Jeżeli nie stwierdzi żadnej choroby to na wizytę u lekarza medycyny estetycznej się umów (ewentualnie kosmetologa...).

 

Byłem i czseka mnie pewnie Karboksyterapia i to efekt jest tylko na pol roku chyba ze się odblokuje wszystko. Najgorsze jest to oko prawe nie dość ze powieka dolna to jeszcze gorna jest taka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej niż worami martwił bym się ta owalną twarzą i dziwnymi oczami wyglądasz jakbyś walił chloprotriksen i pernazynę przez naście lat tak samo wyglądały osoby ze mną w psychiatryku też takie oczy i wieczne wory pod oczami mimo iż się śpi normalnie i wychodzi na słońce.Dzięki stary że to pokazałeś przestrzegłeś mnie przez braniem prochów mimo iż mam CHAD ale nie wpakuję się w to.Fakt nie ciekawie wyglądasz choć jestem facetem i nie mam w zwyczaju oceniać wyglądu innego faceta ale niechciałbym wyglądać jak ty. Do rozwiania wątpliwości co do owalnej twarzy i oczu wrzuć zdjęcie z przed brania leków sprzed 9 lat.Nie zdziwię się że masz jeszcze gino dziewczyny na ciebie nie lecą i masz mało siły w mięśniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc lekarz stwierdził, że jest to przez leki przeciwdepresyjne? Jak skomentował twoje oczy? Za pół roku będziesz cieszył się nowymi oczami :) Ewentualnie spóbowałbym jeszcze zapytać się farmaceuty czy czegoś aptecznego nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podkrazone oczy, metny wzrok i brak erekcji.

 

Wszystko w temacie :D To dlatego pierdole i odstawiłem leki na chad po depakinie i olanzapinie zaczynałem wyglądać podobnie na szczęście się opamiętałem i wyjebałem te gówna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardziej niż worami martwił bym się ta owalną twarzą i dziwnymi oczami wyglądasz jakbyś walił chloprotriksen i pernazynę przez naście lat tak samo wyglądały osoby ze mną w psychiatryku też takie oczy i wieczne wory pod oczami mimo iż się śpi normalnie i wychodzi na słońce.Dzięki stary że to pokazałeś przestrzegłeś mnie przez braniem prochów mimo iż mam CHAD ale nie wpakuję się w to.Fakt nie ciekawie wyglądasz choć jestem facetem i nie mam w zwyczaju oceniać wyglądu innego faceta ale niechciałbym wyglądać jak ty. Do rozwiania wątpliwości co do owalnej twarzy i oczu wrzuć zdjęcie z przed brania leków sprzed 9 lat.Nie zdziwię się że masz jeszcze gino dziewczyny na ciebie nie lecą i masz mało siły w mięśniach.

 

Bo tak jest 5 lata bralem pernazyne w małych dawkach 50 mg tylko na sen ale po latach wszystko wyszlo .

 

2012 http://zapisz.net/images/233_561110_350961711653134_7753835.jpg

 

Niemam zadnego zdjęcia przed 9 latami bo niemiałem aparatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

zima, po wzroku potrafisz ocenic brak erekcji ? no kurna co wy tu wypisujecie za bezecenstwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podkrazone oczy, metny wzrok i brak erekcji.

 

 

Erekcje mam gorzej z libidem.

 

 

Pogorszylo mi się od 2 lat i to już konkretnie . Co ja mam teraz zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×