Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwaczne i nasilone potrzeby płciowe, osobliwe zboczenia


take

Rekomendowane odpowiedzi

W dzieciństwie w ogóle nie miałem myśli o penetracji, współżyciu, stosunku seksualnym, zwłaszcza waginalnym, zgodnym z naturą. Nie przypominam też sobie, abym kiedykolwiek uprawiał klasyczną masturbację męską, zwłaszcza prowadzącą do wytrysku czy ejakulacji. 

 

W moich preferencjach seksualnych może być coś "magicznego", "nadprzyrodzonego", "urojeniowego". Moja psychika chciałaby wszystkie atrakcyjne kobiety, jakie istnieją, zaobserwować w związku z moimi preferencjami seksualnymi, nawet wtedy, gdybym nie miał z tego powodu żadnego podniecenia czy przyjemności seksualnej. Niestety, może pojawić się u mnie dyskomfort związany z brakiem kontaktu z tym, co stanowi moje upodobania seksualne. 

 

Przed pożądliwością seksualną bronię się "urojeniami", że kobiety nie mają narządów płciowych, wnętrzności, tego, co wiąże się z moimi zaburzeniami preferencji seksualnych. Mogę naprawdę w to wierzyć! Nic może mnie nie przekonywać, że jest inaczej, mogę wierzyć, że to złe duchy wytwarzają skomplikowane halucynacje, z których wynikałoby, że kobiety mają wstydliwe części ciała, to, co wiąże się z moimi parafiliami.

 

Chciałbym być w pełni aseksualny i aromantyczny, nie czuć pociągu płciowego i popędu seksualnego, nie mieć podniecenia seksualnego i przyjemności seksualnej w ogóle. Psychicznie mogę nieźle cierpieć przez brak żony. Nie interesuje mnie przygodny seks, który jest bardzo zły i nieporządny. Chciałbym jak najszybciej spłodzić potomstwo, założyć rodzinę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2017 o 22:09, mark123 napisał:

Na pewnym innym forum dowiedziałem się, że moja parafilia ma prawdopodobnie endogenne lub organiczne podłoże, aktywacja fizjologii seksualnej pod wpływem bodźców nieseksualnych świadczy o zaburzeniach pracy mózgu.

Powiedziałbym, że w moim przypadku zaburzenia preferencji seksualnych mają związek z tym, co nieseksualne, może wręcz "antyseksualne". Trwa to od dzieciństwa. Uważam, że przyjemność seksualna związana z takimi bodźcami, co te powodujące u mnie podniecenie, zawsze jest objawem psychiatrycznym i jest całkowicie nienormalna. Czy mam jakieś zaburzenia pracy mózgu? Myślę, że mogę nie mieć, że nic szczególnego w mózgu nie mam. Być może moje parafilie pochodzą od nieczystych duchów.

W dniu 17.01.2018 o 20:40, Gość napisał:

Ja również mam zdiagnozowane F84.5 i również zawsze miałem pewne zboczenia. U mnie nie jest to co prawda AŻ tak dziwaczne jak u autora wątku, ale niestety również nienormalne. Odkąd pamiętam mam myśli na tle masochistycznym, które sprawiały mi pewną przyjemność. Nawet jako mały brzdąc chciałem zostać związany, zakuty w kajdany, zamknięty za kratami, w pewnym sensie poniżany itd., ale jednak wiedziałem, że to nienormalne i sprawiało mi to pewien dyskomfort. Dzisiaj jednak chyba lekko znormalniałem pod tym względem i nie mam tego typu myśli, ale to może być przez obniżone libido. Tak jak autor również mam chęć, aby moją przyszłą żoną była "aspijką" i ciężko mi sobie wyobrazić małżeństwo z kobietą neurotypową. Ciekawe jak dużo osób z ZA w porównaniu do normalnych ludzi ma dewiacje seksualne.

Myślę, że w grupie osób z całościowymi zaburzeniami rozwoju może być więcej cierpiących na parafilię. Do aspijek czuję pociąg romantyczny, do schizofreniczek raczej też, ale do zdrowych, ładnych kobiet już nie za bardzo.Z drugiej strony nie chciałbym, aby moje dzieci były niepełnosprawne. Chcę, by były święte i zdrowe. Jestem w takim wieku, że najwyższy czas na spłodzenie potomstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, co do pierdzenia mnie nie brzydzi jakos specjalnie. Choć przyznam że dźwięki bywają niesamowicie śmieszne :D zapachy mniej piękne ale wietrzyć trzeba. Tak czy inaczej też mam pewną parafilię o0 jak to dobra nazwa ale nie powiem jaka bo się jej sama boję. Nie chcę tego, i nienawidzę że mam pociąg akurat do takich spraw.  :c z drugiej strony cholernie mi sie obsesyjnie marzy to robić. I weź to zrozum. Masakra :D nikomu o tym nie mówię, ogólnie ale może kilka osób wie z którymi w sumie kontaktu nie mam już. I siostra wie ale jej to nie przeszkadza o tym wiedzieć więc fajnie.

 

Okrutne jest mieć pociąg do czegoś czego nie możesz spełnić. Tylko wtedy mam libido, poza tym nic mnie nie rusza :c to dobrze w sumie i źle.

 

Dobrze bo i tak nienawidzę świata seksualności przez to że nie pociągają mnie typowe rzeczy. A źle bo jestem uwięziona i uzależniona tylko od tej sprawy.. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie normalne współżycie zbytnio nie podnieca seksualnie, rzadko było dla mnie atrakcyjne pod tym względem. Do końca chodzenia do gimnazjum w ogóle nie miałem nieczystych myśli o stosunku waginalnym, o ile dobrze pamiętam też analnym czy oralnym. Genitalia w dzieciństwie nie odgrywały roli w mojej seksualności, ani męskie, ani kobiece. Widok wulwy raczej nie podnieca mnie seksualnie obecnie, tak samo widok nagich pośladków, odbytów, sutków także raczej nie.

 

Do ok. 13 r. ż. nie wiedziałem, że dziecko rodzi się przez pochwę.

 

23.10.2019 mam umówioną wizytę u seksuologa, dużo mam do powiedzenia odnośnie moich zaburzeń seksualnych. Przed atrakcyjnością seksualną i podnieceniem bronię się "urojeniami" anatomicznymi, które czynią kobiety nieatrakcyjne seksualnie, niepociągające, kimś na wzór aniołów czy robotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×