Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak oduczyć się interesowania kobietami


neurotyk93

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, ale to wszystko, co piszesz nijak się kupy nie trzyma :pirate: Masz rzeczywiście jakąś mentalność gimbazową, bo Tobie się wydaje, że tylko Ty jesteś biedny, nieszczęśliwy i pokrzywdzony przez los.

 

2. Ludzi z takimi wadami jak ja nie powinni próbować żyć normalnie. Nie powinni być rodzicami, być w związkach, nie chodzić na imprezy, do kina, do teatru, prowadzić samochodu itp. Wygląd to wygląd, a uroda to uroda. Ja tych pojęć nie łączę. Jeżeli ktoś ma płaską potylicę i jedno jądro niech się trzyma z daleka od przywilejów zapisanych osobnikom Homo sapiens.

Aha ... genialne :brawo: A co ma płaska głowa do prowadzenia samochodu ? No chyba, że Ci utrudnia normalny kontakt z rzeczywistością, to może lepiej dla dobra wszystkich nic nie robić. Dla Twojej wiadomości kolego, nawet osoby niepełnosprawne, prowadzą samochody, które dla ich potrzeb są specjalnie przystosowane, ale wedle Twojej kategorii człowieka, takie osoby to już w ogóle powinny w piwnicy siedzieć i się innym na oczy nie pokazywać. A niepełnosprawni malujący obrazy ... kto im dał prawo do trzymania pędzla w ustach i w ogóle jak mają śmiałość brać się za sztukę ? Przecież to niepełnoprawni obywatele. Wiesz, jak się to czyta, to się człowiekowi naprawdę odechciewa.

 

Bo niby czemu moi koledzy, którzy nie mają płaskiej głowy normalnie spotykają się z koleżankami, i mieli już wiele dziewczyn i nerwicy nie mają. Bo co wolno wojewodzie to nie Tobie smrodzie. Jak ktoś prawidłowo = anatomicznie wygląda to może wszystko.

Taa ... może wszystko :pirate: Jesteś od wczoraj na forum i wydaje Ci się, że wszystko jest czarno - białe. Otóż, właśnie mylisz się i to bardzo. Jest na forum kilku bardzo fajnych chłopaków ( nawet w podobnym wieku ) i w dodatku przystojnych i co z tego ? Trafili na takie laski, które zrobiły ich w trąbę, a oni do dzisiaj leczą rany psychiczne. Żaden z nich nie skarżył się, że ma wady anatomiczne ... ale pewnie przemilczeli ...

 

Mogę się pochwalić, że dzisiaj udało mi się zbesztać wszystkie kobiety, które do mnie napisały z życzeniami na dzień mężczyzny i jestem z tego dumny. Mam nadzieje, że jak będę je traktował po chamsku to może sobie pójdą w końcu. Do niczego mi nie są potrzebne i wcale nie chodzi mi o zmniejszanie libido. Chodzi mi o to, co mam zrobić żeby wywiesić na czole informację "nie podchodź do mnie kobieto, bo cię nienawidzę", bo skoro mój wygląd nie jest dostatecznym hamulcem, mimo że kiedyś był to co innego może pomóc? :o

Tak, to będzie najlepszy pomysł ... albo po prostu ignoruj wszystkie baby, jakie się na Twojej drodze pojawią - przynajmniej nikogo nie skrzywdzisz i sam będziesz zadowolony !

 

Brawo ! Gratuluję podejścia do życia, do innych ludzi i do siebie samego ! Nic, tylko brać przykład. Po prostu ręce opadają, jak się to czyta :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neurotyk93,

Chłopie a nie myślałeś zapuścić długich włosów ja uważam że to genialny sposób na problem z głową,no chyba że jesteś łysy to już problem,a jedno jądro to pikuś gorzej jakbyś ptaka nie miał :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cinszko - psychicznie raczej tego nie wyprzesz - zaprzeczenie własnej naturze jest (chyba?) prawie niemożliwe,albo skończysz jako hejter kobiet, mieliśmy tu takich 2 co wracali cyklicznie,nie idź tą drogą.

 

Czy mogę sie jakos skontaktowac z tymi hejterami kobiet? Moze oni mi cos doradzą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×