Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Aranjani, zy czego jak można spytać :P

Rebelia, blah!, siemka jak tam wieczór mija

pinda, no ale myśle że najpierw możesz iśc na samo badanie krwii.I potem sie ogarnie dochtóra.No ja też nie jestem w formie jedno i drugie kiepsko.Walka trwa ze tak powiem,pierwsze najgorsze już za mną teraz kolejne.Jutro mam skype z moim dochtórem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, o, wlasnie, trwa sezon na białą kiełbasę. Też jadłam na śniadanie z chrzanem, a potem w żurku :)

 

Absinthe, tak, właśnie tak myślę. Przeglądałam na necie cenniki, są zróżnicowane, może w tym tyg ogarnę temat. Wyciąg z radisia odpuszczamy ;))

 

Argish, o masz dwa oka dziś :P:pirate:

 

Rebelia, gdybyś była tak spasiona jak ja, też byś się łapała każdej deski ratunku ;) Oj tam, niejeden Polak uważa to za sport narodowy :) Twoja aktywność sportowa jest zdecydowanie najbardziej absorbująca i gorąco wspieram Cię w treningach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, no to diamencik z Ciebie taki! Myślałem, że współcześni gimnazjaliści koncentrują się na Warsaw Shore, a na lekcjach grają w Angry Birds na smartfonach. :> Stary już jestem, wybacz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, nie wierzę, pewnie przesadzasz :) Piszesz to z litości, bym tak nie wyła w poduszkę ;)

bonsai, no co Ty, jestem starsza pani, ale po prostu w tym wieku bardzo llubiłam Monty Pythona i pewnie dużo takich gimnazjalistów jest :) Oj, demonizują ludzie naszą młodzież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, to zaczynasz od jutra ze mną dietę? :)

No ja z młodzieżą mam ograniczony kontakt, każdy mówi, że poziom nauczania tak spada itp., ja tam do końca nie zgadzam się z tym, że kiedyś to tak sielsko, dzieciaki pod linijkę, sami geniusze, baaa, a i kałuża nawet mokrzejsza była :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×