Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Absinthe, hej slonce!! nie wyslalam Ci zdjęć jeszcze, zrobie to jutro jak wróce do siebie :))

 

Jakakolwiek, taka napuchnięta jestem, w dodatku całe święta słuchałam, jak to utyłam, że tu i tu jest dobry dietetyk, że zamiast na urlop gdzieś mam jechać na turnus odchudzający. Dobija mnie to.

Myślę nad dietą Dąbrowskiej na początek, taka oczyszczająca. Poza tym na squasha zaczęłam chodzić, ale efektów ni ma jeszcze ;/

A jak Ty sę czujesz? Kiedy Brn?

 

-- 07 kwi 2015, 22:38 --

 

Aranjani, myślę o diecie warzywno-owocowej dr Dąbrowskiej. Koleżanki chwalą sobie. I ciotka namawia mnie, bym do Konrada Gacy poszła :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym na squasha zaczęłam chodzić, ale efektów ni ma jeszcze ;/

Squash jest zaje.bisty tylko trzeba uważać na nogi :D. I uwierz - sporo daje, o jeden ze sportów, który tak na prawdę działa na praktycznie wszystkie mięśnie a przy okazji jest wysiłkowy ;).

 

-- 07 kwi 2015, 21:39 --

 

pinda, a tak swoją drogą to żadne diety Ci nie pomogą jak ruch nie wejdzie w krew ;). I mówię to po sobie jak się kiedyś katowałam różnego rodzaju dietami a tu po prostu trzeba się więcej ruszać i tyle ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, diety to zło! Jedyna dobra, to ta oparta na indeksie glikemicznym. :) Poza tym, gdybyś zmieniła outfit to od razu lepiej byś się poczuła! Ta marynarka bardzo Cię pogrubia, zupełnie niepotrzebnie. No ale rozumiem, że taki masz styl i trudno z nim zerwać ot tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, rozumiem... mnie sie zdarzylo raz w zyciu troche kg za duzo miec i mnie najbardziej pomogły rolki

 

Absinthe, hej hej... a dobrze dobrze :) padnięta jestem ale zadowolona :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, wiem, jestem po godzinie bardzo zmachana. Potem jednak trzeba się pilnować i nei iść na zimne piwko i plotki. U mnie problemu z ruchem nie ma, ruszam się, aquaerobic x 3 w tygodniu, basen, czasem joga lub aerobic. O ile nie jeste przeziębiona. Teraz squash i dużo, bardoz dużo chodzę. Problem u mnie jest z ed.

Absinthe, tak, ale jeszcze nie dzwoniłam nigdzie w sprawie terminów. Nie jestem mówiąc szczerze w formie, choć w sumie bez sensu to odwlekać. A jak się czujesz fizycznie i psychicznie?

Aranjani, aaaj, na rolkch wieki nie jeździłam. Ciekawe ile kończyń bym połamała :)

bonsai, Marynarka Bogusława Wołoszańskiego nie daje rady?! Masz rację, przymierzę to

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×