Skocz do zawartości
Nerwica.com

depresja,nerwica,brak wiary w cokolwiek...


agaavik

Rekomendowane odpowiedzi

Życie dało mi porządnego kopniaka,w wielu kilkunastu lat tracisz ojca,widzisz jak odchodzi,cierpiąc,matka zostaje sama z 2 dzieci,bez pracy,chyba sama potrzebowała wtedy pomocy specjalisty...odwróciła sie od nas,pochłoneła ją praca jaką znalazła ,wtedy jej najbardziej potrzebowaliśmy,mój brat miał słabszy chakakter,nie umiał sobie poradzić z odrzuceniem,brakiem wsparcia ze strony rodziny,kazdy był tylko doradcą,nikt nie chciał nie umiał słownie nas wesprzeć.Ja niby troche silniejsza ale w głębi duszy słaba,bez wsparcia,bez znajomych bo odnosiłam wrażenie że ludzie patrzą sie na nas z politowaniem na biednych...wolałam zamknąc się w sobie pomagały mi wtedy długie spacery.Mija kilka łądnych lat,zakładam rodzinę,pojawia sie moje dziecko,mąż on jakby mnie nie rozumie,bo wychowywał sie w pełnej rodzinie,pojawiają się kłótnie jednak dziecko nas na nowo godzi,mój mąż chyba też jest słaby,zreszta to zasługa teściowej bo ciągle mu doradzała co ma robic...poczatkowo stoi po stronie matki,wiadomo synuś mamusi,pozniej z perspektywy czasu chyba widzi jak matka mnie i nasze dziecko nieakceptuje,jak nas traktuje,jak poniża.Tracę brata nie umiał sobie poradzić z tym odizolowaniem,przezywam to bardzo bo próbowałam mu pomóc nie umiałam,do tej pory mam wyrzuty sumienia.

Wracam do pracy po odchowaniu dziecka,cięzko było ją znaleść,w końcu udało się cieszę sie,jednak otoczenie sprawia że nie umiem sie do tych ludzi przełamac,zakłamani,fałszywi,patrzą żeby cie za grosz sprzedać,ja nie umiem robić z siebie debila aby sie komus podporzadkować,,praca mnie wykańcza szukam innej ale bezskutecznie,setki cv,meili,trace nadzieje ze cos znajde:(a tu wiem że z dnia na dzien jest coraz gorzej psychika siada,w domu z mężem jeszcze gorzej ,klocimy się m.in z powodu tesciow bo powinnam im dac szanse ale nie umiem zbyt wiele mi przykrosci zrobili,bo nie umiem zaufać ludziom,wszedzie widze podstępy,zwykle wszystko neguję,z dzieckiem nie umiem znaleść wspolnego jezyka,chyba jestem zbyt wymagająca,,i te ciągłe stany lęku jak bedzie w pracy,mąż wypomina mi że niepowodzenia w pracy wyładowuje na najbliższych... co robić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agaavik, opisałaś sporo różnych problemów (konflikty z mężem, niemożność złapania kontaktu z dzieckiem, kiepskie relacje z teściami, trudności ze znalezieniem pracy, stany lękowe itp.), które prawdopodobnie mają wspólne źródło. Przez Internet nie można postawić żadnej diagnozy, ale jeżeli sama czujesz, że trudniej Ci wytrzymać z samą sobą, to powinnaś skonsultować się z psychologiem albo lekarzem psychiatrą, do czego Cię zachęcam. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×