Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co sądzicie o trójkątach ?


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

Arasha jak tak sobie Ciebie czytam to mam wrażenie, że jesteś moją zaginioną siostrą bliżniaczką nawet to samo miasto. Musimy się kiedyś spotkać :D

Też na to liczę :lol: A jakoś nie było póki co okazji pogadać :bezradny: Jam wprawdzie przyjezdna, ale w Krakowie dużo czasu teraz spędzam :P Póki co spotkałam wreszcie mojego zaginionego brata na nerwicy.com :great: tak więc wszystko jest możliwe.

 

-- 06 sty 2015, 22:28 --

 

Candy14, :brawo: ( a powiedz szczerze ... było bardzo ciężko :zonk: ? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W saunie się siedzi i to z ręcznikiem na dupie.
hehe, widziałam w saunie gosci bez zenady dzwoniacych klejnotami /mieli czym, może o to chodziło :mrgreen: w kazdym razie wymiekłam i od tej pory uczeszczam do sauny w dzień tylko dla pań.

 

Dobrze, że ja nie byłam w takiej saunie :P

Uwielbiam sauny ale jak na razie udało mi się być tylko w takiej gdzie panowie się zakrywali w tym miejscu chociażby małym ręczniczkiem. Patrzenie na penisa bez wzwodu zawsze napawało mnie smutkiem...

 

Zgadza się, czasem się nawet zastanawiam jakby to było być kobietą i kochać się z inną kobietą. Nikt tak dobrze nie zna kobiecego ciała jak druga kobieta.

 

Jest to dużo łatwiejsze bo mamy instrukcje załączoną :mrgreen:

A tak serio to dużo łatwiej nie jest w doprowadzaniu do orgazmu bo droga jest ta sama...i też wie sie kiedy laska oszukuje, facetowi wystarczy trochę postękać i myśli, że kobieta osiągnęła orgazm :P I generalnie faceci są mocno skupieni na sobie :<

 

Refren ma o tyle rację, że dużo kobiet nie jest świadomych w pełni swojej seksualności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzenie na penisa bez wzwodu zawsze napawało mnie smutkiem...

Jak to mawia Agasya ...smutny korniszon ;)

 

:mrgreen: rzeczywiście tak wyglądają! heheh

 

korniszonki w saunie... :mrgreen:

 

image19.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Refren ma o tyle rację, że dużo kobiet nie jest świadomych w pełni swojej seksualności.

 

Świadomość seksualności nie jest tym samym, co znajomość swoich wszystkich możliwych reakcji, doznań czy przeżyć, ponieważ seks to doświadczenie między dwiema osobami, więc kobieta się po części odkrywa przez mężczyznę i na odwrót, poza tym każdy jest inny, więc i te przeżycia będą się różnić z różnymi osobami.

 

Zanim się nie pocałujesz, to nie wiesz jak to jest (choć miałam koleżankę, która najpierw się całowała z długopisem, żeby zobaczyć :D ), tak samo jest z całą resztą.

 

Gdybyśmy wiedziały wszystko, to nigdy by nas nikt nie zaskoczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×