Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co skreśla faceta w oczach kobiety ?


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

Nicholas1981, ale aseksualni nie są nienormalni.

edytuję: nie wszyscy są nastawieni na rozładowywanie napięcia seksualnego z użyciem (dosłownie) drugiej osoby.

nie jestem tak całkiem aseksualna - orgazm mogę sobie zrobić sama, ale sama się nie przytulę. Różne motywy mogą skłaniać ludzi do seksu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicholas1981, ale aseksualni nie są nienormalni.

edytuję: nie wszyscy są nastawieni na rozładowywanie napięcia seksualnego z użyciem (dosłownie) drugiej osoby.

nie jestem tak całkiem aseksualna - orgazm mogę sobie zrobić sama, ale sama się nie przytulę. Różne motywy mogą skłaniać ludzi do seksu.

Aseksualność to jednak jest pewna dysfunkcja i to wynikająca z psychiki (bo impotencja bardziej z fizyczności). Więc do końca normalne to nie jest. A seks to nie tylko rozładowanie napięcia, raczej potrzeba bliskiego kontaktu z inną osobą. Też lubię się przytulić, ale generalnie mi to nie wystarcza, co nie znaczy, że nie potrafię zrezygnować z aktu seksualnego jak druga strona akurat nie ma ochoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pójdę trochę w inną stronę.

Przeszłość kryminalna. Agresja psychiczna i/lub fizyczna. Porywczy. Egoista.

To jesteś chyba w mniejszości poznałem paru ekskryminalistów czy skłonnych do przemocy i oni na na brak partnerek nigdy nie narzekali, bad boye od zawsze cieszyli się powodzeniem bo to oznaka siły i jurności( zwykle maja wysoki testosteron) mimo że zwykle krzywdzą i zdradzają kobiety przy każdej okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicholas1981, dlaczego niskie libido miałoby być mniej normalne niż wysokie czy przeciętne? Taka ludzka uroda, po co wszystkich mierzyć tą samą miarą. Wzrostem i wagą też się różnimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicholas1981, dlaczego niskie libido miałoby być mniej normalne niż wysokie czy przeciętne? Taka ludzka uroda, po co wszystkich mierzyć tą samą miarą. Wzrostem i wagą też się różnimy.

Widzisz Pluszowa, nas tu nie rozumieją, musimy założyć jakiś klub aseksualnych bab :bezradny: Może się jeszcze okazać, że znajdą się kolejne dzieweczki do towarzystwa ...

Chociaż, gdzie tam, która się przyzna :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicholas1981, dlaczego niskie libido miałoby być mniej normalne niż wysokie czy przeciętne? Taka ludzka uroda, po co wszystkich mierzyć tą samą miarą. Wzrostem i wagą też się różnimy.

Aseksualność nie koniecznie oznacza niskie libido. Co prawda to raczej rzadkość, ale można być aseksualnym i mieć wysokie libido.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aseksualność nie koniecznie oznacza niskie libido. Co prawda to raczej rzadkość, ale można być aseksualnym i mieć wysokie libido.

Libido to popęd (pociąg) seksualny (płciowy), mający na celu zaspokojenie potrzeb seksualnych - jak zatem można być aseksualnym (aseksualność = trwałe nieodczuwanie pociągu seksualnego)? Sorry, ale chyba Ty też mylisz aseksualizm z impotencją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, ale Ty mówiłeś, że Ciebie wyłącznie intelektualistki, a najlepiej bibliotekarki kręcą :roll: A teraz może już być każda ?

 

I nadal tak twierdzę, ale nie wiem, czemu intelektualistka miałaby się wykluczać z kobietą o dużej fantazji w łóżku? Poza tym wiesz jak to na bezrybiu... mam nadzieję, że nie odbierasz moich wieczornych dywagacji zbyt poważnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Libido to popęd (pociąg) seksualny (płciowy), mający na celu zaspokojenie potrzeb seksualnych - jak zatem można być aseksualnym (aseksualność = trwałe nieodczuwanie pociągu seksualnego)? Sorry, ale chyba Ty też mylisz aseksualizm z impotencją

:mrgreen:

Patrzcie, jaki ciekawy Wam temat zapodałam :yeah: Przy okazji zrobiła się mała lekcja poglądowa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie facet jest skreślony gdy:

-nie przepuszcza kobiety w drzwiach

-zwraca się do swojej kobiety "głupolku" itp.

-nie jest w stanie powiedzieć żadnego dobrego słowa o innym mężczyźnie ( chyba że ten inny jest już martwy)

- mówi, mówi, mówi i kompletnie nie słyszy jaki jest nudny

- jest słaby ( niestety ten typ długo ze mną nie wytrzyma)

- próbuje mnie zmieniać, mówi mi czego potrzebuję, czego pragnę, czego chcę...( to żałosne)

- jest ślepy na magię i piękno życia

- jest agresywny, podniesie rękę na kobietę czy dziecko

- nie dba o siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×