Skocz do zawartości
Nerwica.com

Portale randkowe - hit czy kit?


niosaca_radosc

Rekomendowane odpowiedzi

Kamaja Czemu nie odpowiadają Ci panowie w średnim wieku :shock: ???

Niech zgadnę...

50 lat,gdy Kamaja ma 30...20 lat różnicy,ciut sporo,można rzec że za sporo,zwykle jest gigantyczna przepaść w mentalności jak i żywotności przeważnie.

40? Zwykle wolni faceci w tym wieku to rozwodnicy,dzieciaci rozwodnicy ewentualnie szukają tylko kogoś do doopaki,ewentualnie starzy kawalerowie będący dziwakami/niezaradnymi jednostkami/inne skrzywienie.

Tudzież...wdowcy D:

 

Nie wiem czy odczytują tony wiadomości, ja nieraz odwalałam kogoś z powodu "za przystojny", zakładając, że przystojny facet, który jeszcze na dodatek ma jakąś pozycję zawodową, musi być rozpuszczony przez kobiety.

Jak mniemam,wszystko zależy od przypadku/indywidualnego podejścia ; ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę...

50 lat,gdy Kamaja ma 30...20 lat różnicy,ciut sporo,można rzec że za sporo,zwykle jest gigantyczna przepaść w mentalności jak i żywotności przeważnie.

40? Zwykle wolni faceci w tym wieku to rozwodnicy,dzieciaci rozwodnicy ewentualnie szukają tylko kogoś do doopaki,ewentualnie starzy kawalerowie będący dziwakami/niezaradnymi jednostkami/inne skrzywienie.

Tudzież...wdowcy D:

 

Expert... (można by rzec?..) %21laugh.gif

Nie,twój ojciec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamaja Czemu nie odpowiadają Ci panowie w średnim wieku :shock: ???

Niech zgadnę...

50 lat,gdy Kamaja ma 30...20 lat różnicy,ciut sporo,można rzec że za sporo,zwykle jest gigantyczna przepaść w mentalności jak i żywotności przeważnie.

Wiem, ile lat ma Kamaja, bo miałam przyjemność osobiście się z nią spotkać :D

Co do reszty ... mnie by taka różnica wieku nie przeszkadzała właśnie ze względu na przytoczone argumenty ... w mentalności bliżej mi do starca, a ograniczona żywotność fizyczna ( jeżeli myślę o tym, o czym ty ) byłaby jak dla mnie zdecydowanym atutem :mrgreen: Taki chłop to po prostu więcej świętego spokoju. Ale jak widać zdarzają się i młodsi, których można zaklasyfikować do tej kategorii ... i może warto w tę stronę zmierzać :arrow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamaja, ja Ci wieku nie wypominam ( nigdzie go nie podałam ), poza tym nie zapominaj, że ja mam swojego osobistego adoratora i póki co koleś mi wystarcza ( nie narzekam :lol: ) ... mnie na razie wystarcza jak mnie ktoś traktuje jak kumpla i przy okazji muzę :105: Co nie znaczy, że zamykam się na ewentualne inne kontakty, ale na razie ograniczam się do nerwicy.com. Portale randkowe kojarzą mi się bądź co bądź z pewną desperacją :? , ale nie zakładam, że za 15 lat na jakiś nie zajrzę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, hahaha, no za 15 lat, to może się przekonam :P

 

mnie na razie wystarcza jak mnie ktoś traktuje jak kumpla i przy okazji muzę :105:

to chyba albo jedno, albo drugie

 

Kamaja, ja Ci wieku nie wypominam ( nigdzie go nie podałam )

wiem, że nie podałaś, ale co chwilę ktoś kopiuje ten tekst Arhola z moim wiekem :P (jeszcze nie!!!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e wiem czy odczytują tony wiadomości, ja nieraz odwalałam kogoś z powodu "za przystojny", zakładając, że przystojny facet, który jeszcze na dodatek ma jakąś pozycję zawodową, musi być rozpuszczony przez kobiety.
to już wiem czemu nie cieszyłem się tam powodzeniem za przystojny jestem :mrgreen: ale nie mam żadnej pozycji zawodowej także powinno być inaczej. No ale ja też nie pisałem do tych super lasek chyba że pijany byłem bo uważałem że nie mam u nich szans.
40? Zwykle wolni faceci w tym wieku to rozwodnicy,dzieciaci rozwodnicy ewentualnie szukają tylko kogoś do doopaki,ewentualnie starzy kawalerowie będący dziwakami/niezaradnymi jednostkami/inne skrzywienie.

Ja też do 40-tki się zbliżam i zaliczam się raczej do tych dziwaków i niezaradnych jednocześnie, wszyscy dawno mnie skazali na starokawalerstwo o ile nie posądzają o homoseksualizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×