Skocz do zawartości
Nerwica.com

Fenyloetyloamina (PEA)


Gość Zbychu 1977

Rekomendowane odpowiedzi

Zarzyłem dzis fenyloetyloaminę HCL z selegiliną i znów sie nie zawiodłem,energii aż nadto-wysprzątałem całe mieszkanie i nie czuje zmęczenia,lekka euforia,poprawa nastroju aż chce się żyć.Jestem pod wielkim pozytywnym wrażeniem tego combo.Superrrrr :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałęś obu tych substancji z osobna? Ponoć PEA szybko jest rokladana przez enzym ją rokładający (zapomnialem jaki) i trzeba to brać na pusty zołądek a i tak nie wieadomo czy zdoła dotrzeć do mózgu przed rozkładem. Jaką dawkę PEA bierzesz? Samo pea wykazywało jakieś działanie bez selegiliny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie 25 gram PEA dla podbicia euforii biegacza podczas biegania. Krótko działa bo 1-2h, ale w sam raz starczy na bieganie, podbicie euforii biegacza, i lepsze samopoczucie na troche po bieganiu. Kiedyś jak to stosowałem do biegania, to sie może i uzależniłem  od PEA i biegania, odliczałem godziny każdego dnia aż polecę biegać,heh. Ztymze wtedy cały czas biegałem, a teraz nie zamierzam częściej niż 2-3 razy w tygodniu brać. I chwalę sobie bieganie po tym specyfiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×