Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

KIMEK wsparcie jest najwazniejsze :) ja choć trochę wsparcia mam tu :) a tak to radzę sobie sama :) bliskie mi osoby nie rozumieją tych chorób :( A wiec pozostaje nam czekac. Tobie do 16 go a mi do 24 go :) jeśli będzie u Ciebie mozliwe, to idz na zwolnienie. A jeśli nie to jakiś musisz dać rade...choć w Twoim stanie to ciezko ale zycze Ci tego ze dasz radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się ostatnio myśleć to co się dzieje tu i teraz, nie wiaodmo co będzie później, nikt tego nie wie jak mawia moja terapeutka.Z pewnością wybiorę jakieś najlepiej pasujące rozwiązanie dla mnie. aj terapie mam we wtorek teraz a wizyta u lekarza 16go.Tobie też życze Crazyalexxx wszystkiego dobrego i szybkiego powrotu do normalności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crayzyalexxx,

Ostatnio na nerwice bardziej niz depresje,dostalem neuroleptyk bo reszta zle dzialala ale on tez byl slaby,teraz to w zasadzie nic nie biore bo mam dosc skutkow ubocznych

 

-- 08 wrz 2014, 00:42 --

 

Ja tam nie mialem w nikim wsparcia,liczylem tylko na leki i niektore potrafily chwilowo na tyle dobrze zadzialac ze mimo braku tego wsparcia a zamiast tego ciaglej krytyki i tak wychodzilem z depresji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsparcie i zrozumienie najbliższych jest bardzo ważne, a jeśli go nie ma to tlyko świadczy o tych osobach, że coś takiego jak empatia jest im zupełnie obce. Dobrze, ze są jeszcze tego typu fora to można podzielić się swoimi emocjami itd z innymi, choć jak pokazał wczorajszy dzień i tu doszło do spięcia, no ale takie jest życie.Konflikty są wszędzie.

Ja dziś do 4 nie zmrużyłem oka, jakiś pobudzony byłem, a do teog zaśnięcie utrudniały mi pewne latające stworzenia.. nei , nie nie myślcie , że miałem urojenia .. mam na myśli komary..Po takim późnym zaśnięciu, nie trzeba specjalnie się domyślać jak się czuję.Oprócz podstawowego przytłumienia i odrealnienia jestem zblazowany, że szokDziś na 16sta wizyta u psychologa, ale aż mi się z domu nie chce wychodzić nawet.

 

-- 08 wrz 2014, 09:46 --

 

Ja jeszcze jutro być może dostanę się do innego lekarza, chce porozmawiać odnośnie tego tętna i ciśnienia które mam.155/110 t.100 w najlepszym przypadku 148/95 t.95- to musi niekorzystnie wpływać na mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wychodze patrze a tu auta nie ma, dzownie do ojca /cenzura/ "Stary gdzie moja bryka" :mrgreen:

 

Dzięki! Poprawiłeś mi tym humor :D

 

A u mnie dzisiaj kicha na maxa. Ledwo udało mi się dojść na terapię, a na niej myślałem, że już w ogóle jeb*ę o ziemię. Może dlatego, że pogoda szaleje, a ja jestem strasznym meteopatą :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KIMEK dziekuje :)

 

LUNATIC to niezle ze udawalo Ci sie wychodzic z depry :) i ze teraz nic nie bierzesz. ja teraz licze na leki, na nic i nikogo wiecej. No i na siebie, ze musze jakoś dać rade...na psychoterapię nie chodze.

 

Ja uważam, ze ktoś kto nigdy nie mial takich chorob jak my w glowie, to nigdy nas nie zrozumie. Ja mam dzis gorszy dzień :(:(:( ostatnio to same gorsze dni. Przyszlosci nie widzę. Po co sie zyje ? Męczy ? Jak i tak sie umrze...

 

PATRYK29 ukradli Ci ? A AC miales ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

madseason, Objawy uboczne mogą wystąpić już od kilku godzin po zażyciu pierwszej tabletki. Nie rozumiem skąd pomysł, że trzeba na nie czekać. Do tego ich siła bardziej zależy od skoków dawki niż samego jej poziomu. Jeśli wskoczyłaś jak gdyby nigdy nic z 0 na 75 mg to masz prawo czuć się tak jak czujesz. Piguły 37,5 mg wymyślono tylko po to żeby łagodniej zwiększać dawkę. Szkoda, że ich nie dostałaś. Tydzień na 37,5 i spokojnie mogłabyś wskoczyć na 75. Ja zwiększałem o 37,5 i bez żadnych akcji doszedłem do 300 mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

madseason, Objawy uboczne mogą wystąpić już od kilku godzin po zażyciu pierwszej tabletki. Nie rozumiem skąd pomysł, że trzeba na nie czekać. Do tego ich siła bardziej zależy od skoków dawki niż samego jej poziomu. Jeśli wskoczyłaś jak gdyby nigdy nic z 0 na 75 mg to masz prawo czuć się tak jak czujesz. Piguły 37,5 mg wymyślono tylko po to żeby łagodniej zwiększać dawkę. Szkoda, że ich nie dostałaś. Tydzień na 37,5 i spokojnie mogłabyś wskoczyć na 75. Ja zwiększałem o 37,5 i bez żadnych akcji doszedłem do 300 mg.

I jak ci sluzy ta dawke 300mg na ciebie??, co do lekarzy i terapeutów to naprawde im wiecej slysze to wydaja mi sie kompletnymi

debilami i nieukami i tyle, albo co gorsze olewatorami. kurwa jego mac :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak ci sluzy ta dawke 300mg na ciebie??
Jeszcze się przyzwyczajam do niej. Trochę mnie nosi :D Dziwne, nie czuje w sobie jakiejś wielkiej energii raczej normalnie ale co jakiś czas zrobię sobie kilka pompek w przerwie od komputera :D Jeszcze niedawno nie było by na to szans. Więcej napisze za jakiś czas jak ta dawka pokaże co potrafi. Na razie nie dzieje się nic co by przeszkadzało w dalszym braniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w niektórych sprawach mogę wam ufać bardziej niż własnej t., która - mam wrażenie - nie do końca się zna na lekach.

 

Terapeuci nie mają pojęcia o lekach albo mają takie jak użytkownicy forum, każdy może powiedzieć co innego. To bzdura że "za wcześnie" na skutki uboczne, na nie niestety nigdy za wcześnie nie jest, mogą być od pierwszej tabletki jak już napisano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dizś ok 11 zacząłem się odkręcać, co spowodowało, że wybrałem się na zakupy do kilku sklepów.Aż sam siebie nie poznawałem, jeździłęm sporo autem, a nawet wieczorem dziś podjechałem do pracy jakąś godzine temubo miałem sprawę.Oczywiście lęk gdzieś się przejawiał ale dałem rade.Chciałbym wrócic do tej pracy po urlopie..I żyć, jak jeszcze kilka miesięcy temu, w miarę normalnie,nieodrealniony.Taki, ja.Przecież nie oczekuje wiele..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w niektórych sprawach mogę wam ufać bardziej niż własnej t., która - mam wrażenie - nie do końca się zna na lekach.

 

Terapeuci nie mają pojęcia o lekach albo mają takie jak użytkownicy forum, każdy może powiedzieć co innego. To bzdura że "za wcześnie" na skutki uboczne, na nie niestety nigdy za wcześnie nie jest, mogą być od pierwszej tabletki jak już napisano.

Nie obrazaj uzytkowników :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obrazaj uzytkowników :mrgreen:

 

Nie o to mi chodziło żeby kogokolwiek obrażać, miałem na myśli raczej to że terapeuci mają wiedzę na tym samym poziomie co typowy użytkownik, który coś czytał o danym leku, coś słyszał, ewentualnie sam brał (jak ja sam najczęściej kiedy wypowiadam się o jakimś leku), ale nie są to osoby z fachową wiedzą jaką mają tylko lekarze. Terapeucie może się wydawać że dużo wie, ale najczęściej się myli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i pomaga Wam wenlafaksyna na depresje? ja biore drugi tydzien wraz z escitaloprammem 20mg no i jak dotąd nie czuje różnicy w depresji ani nerwicy, stale nąpeicie, apatia, anhedonia. Dzisiaj musiałam sie posiłkowac lorafenem by móc w jako takiej całosci dotrzec do pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pomaga, ja biore mala dawke poki co 75mg, ja wlazlem na 150mg to byl niezly hardcore, musialem alpre jesc codziennie przez ponad miesiac, jesli chodzi o uboki to wenla jest rewelacyjna, gorzej z dzialaniem :mrgreen:

zaczalem brac sertraline dzisiaj dokladnie miesiac no i jestem po odstawieniu paro ktora bralem prawie 2 lata, niezly meksyk mam w glowie,

dobrze ze mam jeszcze benzo :roll:

 

-- 09 wrz 2014, 13:59 --

 

Skonczy sie na tym ze zjem pól apteki, a na koncu mnie auto pierdolnie na pasach i nie bedzie fajnie, benzo na to nie pomaga :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×