Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moje widzenie mnie przeraża. Czasami.


WinterTea

Rekomendowane odpowiedzi

Moi kochani, mam do Was pytanie, bo irytuje mnie juz mój wzrok :-( jestem krotkowidzem i w okularach widzę raczej w porządku chociaż też kontroluje mój wzrok, ale bez okularów widzę dziwnie. Po prostu. Wpadłam w nałóg tego mrugania i co chwila zdejmuje okulary by pomrugac oczami i wtedy czasem się zdarzy ze przedmioty są lekko podwojne. Mają podwójny kontur. Nie widzę wiec tak, żeby np zamiast jednej osoby widzieć dwie, ale po pomruganiu kilkarazy oczami szybko ppodwojne staja się np kontury latarni widzianych z daleka lub innych cienkich linii, gdy wkładam okulary wszystko wraca do normy ale i w nich zaczynam specjalnie szybko mrugac i patrzeć czy aby wtedy też przedmioty nie mają podwójnego konturu . Nie wiem czy to co ja mam to jest już podwojne widzenie czy nie... nie wiem w ogóle co to jest czy to moje kolejne natretctwo cxy tez coś się śmieje w organizmie. Dodam, że przy takim " nałogu" mrugania Pio otworzeniuoczu mam przed nnimi taki jakby rozblysk biały, który zaraz znika. Poradźcie coś. Ma ktos z Was tak ? Czy to jest już podwojne widzenie? Niepokoi mnie to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×