Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

Purpurowy, super, zadbałeś o każdy detal, poduszki w tych samych miejscach, ciuchy, piesek, szklana :great:

Dywan kupiłeś inny, pojawiła się też roślinność :great:

Gratuluję transformacji :uklon:

butelki w kącie nie widac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek1996

Purpurowy Co za zmiana! :o Szanuję, bo zapewne było ciężko, ale jak widać warto było, ponieważ na pewno się czujesz lepiej psychicznie, kondycja pewnie też lepsza. Jakaś dieta była czy po prostu jadłeś wszystko, ale o wiele mniej? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam bez roznicy. ale skoro lepiej sie czujesz w mniejszej ilosci....

Wiem, bo Ty mnie kochasz takiego jakim jestem. :105:

 

Purpurowy :brawo:

Dziękuję. ;)

 

Purpurowy, super, super wyglądasz! :brawo::great:

Kiedy do nas wpadasz w odwiedziny? :D

Dziękuję, niedługo będę miał nieco lepszy finansowo okres, to postaram się wpaść. :yeah:

 

Purpurowy, super, zadbałeś o każdy detal, poduszki w tych samych miejscach, ciuchy, piesek, szklana :great:

Dywan kupiłeś inny, pojawiła się też roślinność :great:

Gratuluję transformacji :uklon:

 

Dzięki, to co prawda nie u mnie w domu robione zdjęcia, ale postarałem się możliwie najwierniej odtworzyć warunki sprzed roku. :D

 

Purpurowy, chapeau bas :great:

Również dziękuję. :D

 

butelki w kącie nie widac...

No jak ja już nie piję... ;)

 

Purpurowy Co za zmiana! :o Szanuję, bo zapewne było ciężko, ale jak widać warto było, ponieważ na pewno się czujesz lepiej psychicznie, kondycja pewnie też lepsza. Jakaś dieta była czy po prostu jadłeś wszystko, ale o wiele mniej? :)

Powiem Ci szczerze że psychicznie to różnie bywa, ale fizycznie to bez porównania. ;) Przestałem pić alkohol, zacząłem dużo chodzić i mniej jeść i podziałało. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek1996

No tak, psychika jednak potrafi dowalić każdemu czasami, ale mam nadzieję, że też się poprawi z nią. Alkohol to niestety legalny narkotyk, który jest dodatkowo społecznie przez większość ludzi akceptowany, więc dobrze zrobiłeś ;) Ja osobiście nigdy fanem alko nie byłem i odstawiłem całkiem jakieś 2 latka temu z hakiem. Szkoda zdrowia. I wiadomo, że ruch pomaga tak samo. Sport też :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam bez roznicy. ale skoro lepiej sie czujesz w mniejszej ilosci....

Wiem, bo Ty mnie kochasz takiego jakim jestem. :105:

zaprawde dober, i ciebie i twe koty, i pchły ich takze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarejestrowany dzis i dzis wrzuca fote....raczej masz pochlebne zdanie o sobie

 

Czymś chyba trzeba głowę zająć co nie?

Odnoszę wrażenie jakbyś w jakiś sposób zaczęła mnie oceniać. Co do reszty co napisałaś. Nie wiesz jakie mam zdanie o samym sobie. Bo w mojej głowie nie siedzisz. Akurat jest na odwrót.

Ale w to nie będziemy wnikać.

Nevermind forget about what I say.

W każdym razie miłego dnia życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, jesteś na Forum tyle czasu i nadal nie wiesz, ze zdjęcia komentujemy w odpowiednim temacie? :evil: To juz nie pierwszy raz. Nie rób proszę bałaganu, bo następnym razem na pewno nie zwrócę Ci uwagi.

sorry, popieprzyło mi sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek1996

Nobodycansee Podzielam zdanie dziewczyn, bo widziałem gorzej wyglądających ludzi. A Twój wygląd jest nawet spoko. Broda też pasuje :) Jak mam być szczery w sumie to mi przypominasz trochę męża mojej siostry stryjecznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że tak piszecie.

Szkoda że tylko nie ma to pokrycia w rzeczywistości.

Zawsze słyszę, a nie ty to mi się nie podobasz.

Za brzydki jesteś.

Za staro wyglądasz.

Lub zawsze, ale to zawsze. Sorry ale zajęta już jestem.

Chociaż ja bardzo dobrze wiem że nie ma.

Bo widzę profil czy to tinder kiedyś czy fb.

I właśnie dlatego od ponad 7 lat już sam. Szkoda słów.

Raz tylko jakaś napalona mamuśka się do mnie przymilała. Ale nie w moim typie była. To zakończyłem szybko tą znajomość.

Ale doceniam wasze starania podniesienia mojej samooceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przez to, że masz kompleksy. Atrakcyjny jest ten, kto uważa się za atrakcyjnego. Ale wiadomo, że łatwo powiedzieć, mi się to udało i uważam, że to ekstra lekarstwo. Jak to zrobić? Nie wiem. Afirmacja nie jest prosta. Ale ja bym zaczęła od wsłuchania się w nasze komentarze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za brzydki jesteś.

Za staro wyglądasz.

Niepotrzebnie przejmujesz sie bezwartosciowymi komentarzami. Moim zadaniem osoby wypowiadajace sie w ten sposob nie sa warte uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem na pewno jest gdzieś indziej niż w wyglądzie.Szkoda,że w to uwierzyłeś :pirate:

no to na pewno, w sumie pewnie nawet najbardziej. trzeba się zastanowić trochę nad sobą. choć może to być np. brak pewności siebie wynikający z "brzydoty". a tego kobiety nie lubą za bardzo

 

no i popieram Salirkę, co to za teksty w ogóle? dziewczyny młode, albo prymitywne, najpewniej dwa w jednym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×