Skocz do zawartości
Nerwica.com

123


umuntu

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy zwykła oliwa z oliwek a nawet olej jadalny. Smarujesz włosy na noc, myjesz porządnie rano i włosy są od razu nawilżone, gładkie i się tak nie puszą.

powiedziałabym że bardziej odżywione niż nawilżone

A oliwa nie nawilża? Nawilża skórę, więc i włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

zmęczona_wszystkim, Kestrel, ale mnie się takie po prostu nie podobają. :mrgreen: Chciałabym tylko jakoś poprawić stan swoich długich włosów a najlepiej sprawić, by na zawsze stały się proste ;)

 

socorro, nazw innych odżywek nie pamiętam, ale były to raczej te znanych marek. :) Żadnych suplementów diety nie stosuję.

 

polega na wprasowaniu we włosy (przy pomocy prostownicy) keratyny, czyli naturalnego budulca włosów. efekt- włosy są wygładzone, sypkie, wyglądają na zdrowie. mimo że najbardziej widocznym efektem są proste włosy, zabieg ten wykonuje się po to, żeby poprawić ich kondycję ;) możesz iść do salonu fryzjerskiego i tam Ci zrobią (ale jest to dość kosztowne), taniej wychodzi jeśli zamówisz z allegro preparat i ktoś Ci go wklepie we włosy, no ale wtedy musiałabyś pożyczyć prostownicę ;)

Hmmm... brzmi ciekawie, może warto się zastanowić... choć mam już na liście dwie kosztowne rzeczy, na które zbieram. :?

Edytowane przez SmutnaTęcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

włosy po keratynowym prostowaniu są przez jakiś czas przyklapnięte, ale chyba z upływem czasu ten efekt mija ;)

mi się trzymał jakieś 4 miesiące i miałam takie "ulizki" ale chociaż zdrowe, bo na zabieg zdecydowałam się nie po to by je wyprostować a po to by je zregenerować więc cel osiągnęłam :)))

 

Aurora, pewnie ze stresu, kortyzol osłabia cebulki... ja też mam wrażenie, że tracę garsciami przez depr. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

socorro, wydaje mi się, że mogę mieć pewną chorobę (?), ale nie wiem, czy wypadanie włosów jest jej objawem. Tak czy inaczej inne jej objawy mocno mnie niepokoją.

 

 

Nie biorę żadnych leków na depresję ani innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam z wieczoru ze znajomymi. Było jednak beznadziejnie, zrąbał mi się humor. Oni wszyscy mogą rozmawiać o jakiś głupotach a ja siedzę jak ta ostatnia sierota i się nie odzywam. Ale mnie zwyczajnie to nie obchodzi... A właściwie to nic mnie nie obchodzi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, myślę że mam awersję do związków i jak to dawni moi przyjaciele mówili nie pozwalam się pokochać bo nigdy nie czułam by ktoś mnie faktycznie kochał. Może gdyby ktoś się o mnie postarał zmieniłabym zdanie. Może właśnie potrzebuje trochę spuścić z tej samodzielności a raczej z tego uczucia, że muszę być Zosią-Samosią albo zginę pogrążona w smutku i rozpaczy. Chyba mam ochotę otworzyć swoje serce na coś nowego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×