Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

To która to na forum miała taki ból dupy o użytkowniczkę iwwa? :mrgreen:

Hmmm..

Dobór emotek, choć nie tylko, kieruje me myśli ku agusiww. Albo ktoś udaje agusięww parodiującą iiwęę... ladywind?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje życie jest jałowe, wszystkiego w nim brakuje
Nie traktuję tego jako aluzji do innego użytkownika forum, a jako szczere wyznanie osoby ukrywającej się pod loginem pseudoprawniczka. Smutne. Witam na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje życie jest jałowe, wszystkiego w nim brakuje
Nie traktuję tego jako aluzji do innego użytkownika forum, a jako szczere wyznanie osoby ukrywającej się pod loginem pseudoprawniczka. Smutne. Witam na forum.

 

Aleś ty naiwny człowieku aż żal patrzeć.Przeczytaj inne wątki ''pseudoprawniczka'' przecież to jawne auzje do iwwa i robione prowo.

Jedno nie wyklucza drugiego, odnoszę się do zacytowanego przeze mnie fragmentu.

Co do aluzji, nie popadajmy w paranoję. Kilka podobieństw może być dziełem przypadku. Jesteś pewien, że nie znajdziesz na forum swojego rówieśnika z podobnymi problemami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster6, właśnie właśnie... Agusiaww już wyrażała swoje poglądy na temat iiwyy wprost, po co miałaby uciekać się do prowokacji? Sądzę, że iiwaa parodiuje samą siebie.

 

Halo, moderacja? Wrabiajo agusięww!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Histeryzowanie nad przeszłością, której zmienić nie można, co najwyżej zniszczy życie histeryzującemu. Gwałciciel osiągnie podwójny rezultat.

Brak konsekwencji rozzuchwali skurwiela i będzie on gwałcił kolejne dziewczyny. W tym sensie same przykładacie się do hodowania takich zjebów w społeczeństwie.

... w ogóle wstyd mi się przyznawać przed kimkolwiek, że to się stało.

A pomyślałaś ile jeszcze dziewczyn podobnego uczucia doświadczy, jeśli Ty jednego z drugim skurwysyna nie pociągniesz do odpowiedzialności, co by go koledzy w ZK przecwelowali należycie?

Nic nie robiąc stajesz się współwinną kolejnych gwałtów, jakie ten zjeb najprawdopodobniej popełni.

To jest rzeczywisty powód do wstydu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mojej kolekcji dołączył Wellbutrin 150 mg za jedyne 139 zł, nie zadziałał i do końca miesiąca muszę się zapożyczać, żeby mieć na jedzenie. Znowu w życiu mi nie wyszło...

 

po jakim czasie przyjmowania Wellbutrinu oceniasz, że cyt. "nie zadziałał"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mojej kolekcji dołączył Wellbutrin 150 mg za jedyne 139 zł, nie zadziałał i do końca miesiąca muszę się zapożyczać, żeby mieć na jedzenie. Znowu w życiu mi nie wyszło...

 

po jakim czasie przyjmowania Wellbutrinu oceniasz, że cyt. "nie zadziałał"?

 

pardon, miało być spowodował koszmarne lęki po 1 tabletce. Opisałam to w tym wątku mam-ju-ku-wa-do-t59083-126.html Widzę, że żywo się interesujesz moimi wpisami. Już zaczynam myśleć, że jesteś z branży lekarskiej 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

po pierwsze primo trochę odbiegliście od tematu

po drugie primo skąd takie ataki na iiwaa?

Jak dalej tak będzie to zacznę rozdawać prezenty z okazji skończenia terapii w formie ostrzeżeń i banów.

rozdawaj, cóż jak ktoś twierdzi że się loguje na forum osób z zaburzeniami i innych chorych obraża to ma za swoje. Dawno się tu nie udzielałam i hasła do starego nicka nie pamiętam ale przeczytałam jej temat i lepiej już niech zamilknie na wieki bo się tylko pogrąża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie obrazilam.

Powiedzialam tylko ze W MOJEJ OPINII ludzie ktorych choroba (psychiczna lub fizyczna) bylaby wielkim obciazeniem dla partnera i JESZCZE NIE SA W ZWIAZKU (nie mowie nikomu, ze ma sie rozstawac) nie powinni poszukiwac drugiej polowki dla jej dobra.

To wylacznie MOJA opinia. Co wiecej, nie byla kierowana do NIKOGO personalnie. Ot luzne spostrzezenie.

Nikogo nie obrazalam, nie uzywalam obelzywych okreslen, nikogo nie sledze na forum, nie komentuje jego wypowiedzi w sposob ktory nie ma z tematem nic wspolnego, czy tez w sposob ordynarny, obcesowy lub wulgarny.

 

Nie Ty bedziesz mi dyktowac, co i kiedy mam mowic.

Jezeli moderator stwierdzi, ze naruszam regulamin, to zastosuje sie do JEGO polecen.

Delikatnie mowiac - odczep sie.

Nie zalezy mi na Twojej opinii, wiec moge sie nawet "pograzac".

 

Wracajac do tematu watku - ten facet to buc, autorko, ale Ty sobie tez musialas pozwolic na takie traktowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też! Jutro! Szykuję pozew. Tobie też mogę przy okazji napisać :D

Oczywiście wnioskujemy o orzeczenie o ICH winie :D

Jeszcze mnie woła żebym szła spać, co za szczyt tyraństwa, nie rozumie, że ja tu paznokcie maluję, jak może nie rozumieć takich oczywistości :D

 

no to juz jest kurfa przesada... :lol:

koniecznie szykuj ten pozew ;)

Ja juz jeden napisałam kiedys więc służę pomoca (a ze ex mnie prawie ubeswłasnowolnił to moge pomóc też autorce tematu :P ) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też! Jutro! Szykuję pozew. Tobie też mogę przy okazji napisać :D

Oczywiście wnioskujemy o orzeczenie o ICH winie :D

Jeszcze mnie woła żebym szła spać, co za szczyt tyraństwa, nie rozumie, że ja tu paznokcie maluję, jak może nie rozumieć takich oczywistości :D

 

no to juz jest kurfa przesada... :lol:

koniecznie szykuj ten pozew ;)

Ja juz jeden napisałam kiedys więc służę pomoca (a ze ex mnie prawie ubeswłasnowolnił to moge pomóc też autorce tematu :P ) :lol:

 

Dam radę, pisałam ich miliony :D No, może setki :D

I jeszcze mnie dzisiaj wygonił do lekarza, patrzcie go! Do pracy nie pozwoli mi iść ze sobą!

Szprycują mnie antybiotykiem z azytromycyną, pewnie to jakiś kit że na tchawicę, zapewne jakieś narkotyki, żeby mnie otumanić!

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, no Ty to masz doswiadczenie...no no :mrgreen:

 

ja bym się dokładniej przyjrzała temu lekarzowi...bo cholera wie co ten Twój facet kombinuje...(i jeszcze sam Cię wygonił...zastanawiajace :lol: )

 

Normalnie Ukryta Prawda...czy jak to sie tam nazywa :mrgreen:

 

Jeszcze lekarz - sąsiad, w zmowie są, jak nic :D

Muszę zrobić śledztwo, wtajemniczę sąsiadkę - żonę lekarza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, no to juz na pewno jakis spisek!!! :mrgreen:

koniecznie...warto mieć szpiega 8)

 

Już wiem!

Przy tym antybiotyku nie można jeść 2 godziny przed i godzinę po przyjęciu tabletki.

Zagłodzić mnie chce!!!!!

Ratunku!!!!

Nie dość, że za stary, to jeszcze sadysta!!!!

 

(przypomniało mi się, jak ostatnio byłam z psem, a jakiś podpity facet coś gadał - ja nie reaguję, na co on: "nie dość, że z psem, to jeszcze głucha" :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, no to juz na pewno jakis spisek!!! :mrgreen:

koniecznie...warto mieć szpiega 8)

 

Już wiem!

Przy tym antybiotyku nie można jeść 2 godziny przed i godzinę po przyjęciu tabletki.

Zagłodzić mnie chce!!!!!

Ratunku!!!!

Nie dość, że za stary, to jeszcze sadysta!!!!

 

i jak tu życ!!!!

 

(przypomniało mi się, jak ostatnio byłam z psem, a jakiś podpity facet coś gadał - ja nie reaguję, na co on: "nie dość, że z psem, to jeszcze głucha" :D )

 

hahaha a z psem nie chciał pogadac? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mojej kolekcji dołączył Wellbutrin 150 mg za jedyne 139 zł, nie zadziałał i do końca miesiąca muszę się zapożyczać, żeby mieć na jedzenie. Znowu w życiu mi nie wyszło...

 

po jakim czasie przyjmowania Wellbutrinu oceniasz, że cyt. "nie zadziałał"?

 

pardon, miało być spowodował koszmarne lęki po 1 tabletce. Opisałam to w tym wątku mam-ju-ku-wa-do-t59083-126.html Widzę, że żywo się interesujesz moimi wpisami. Już zaczynam myśleć, że jesteś z branży lekarskiej 8)

 

 

Jestem z szeroko pojętej "branży" 8) Żywo się Tobą nie interesuję. W przerwach klikam w "aktywne wątki" forum i czytam po kolei. Cóż zrobić, że to często Twoje wątki, bo uwielbiasz zakładać nowe, najczęściej okraszając je histerycznie brzmiącym tytułem.

W tych wątkach, w których coś mnie zaintryguje albo w których podawane są nieprawdziwe informacje, komentuję albo koryguję - odpowiednio do potrzeb ;) Nie lubię wprowadzania innych użytkowników forum w błąd i generalizowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×