Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzień Dobry Wieczór .


Wariat92

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 'Mandarynka20' , miło że napisałaś :)

 

-- 02 lut 2014, 21:14 --

 

Witam Ja Ciebie 'Mushroom' :)

 

-- 02 lut 2014, 21:51 --

 

Napiszę może coś więcej :

 

Mam na imię Alicja , a mój wiek to 21 . Nie mam zamiaru tutaj owijać w bawełnę i napiszę to co mnie krępuje,trapi i nie daje spokojnie spać.

 

Całokształt mojego problemu wychodzi na jaw kiedy powracam do przeszłości , kiedy coś zrobiłam źle , gdy opuściłam przyjaciółkę z dzieciństwa, sytuacje rodzinne , akceptacją u rówieśników , z wstydliwą rzeczą która mnie dręczy itp.

 

Często na zmianę mam wahania z samooceną, raz jest pozytywna - raz jest negatywna.

 

Wszystko u zaczęło , gdy mój tato zmarł. Przez pewien okres piłam jak szalona aby zapomnieć co mi siedziało w głowie i duszy...

Przyjaciele nagle odeszli.. sama musiałam wytrwać kolejny dzień po dniu...

Zminimalizował się mój stan gdy poznałam mojego chłopaka, jesteśmy razem już ponad 2 lata, ale ma już dosyć ciągłego podnoszenia mnie jak wraka emocjonalnego.

Mieszkamy razem od początku naszego związku , teraz przebywamy poza zagranicą aby spłacić długi w Polsce.

Co dalej :

Nie rozmawiam z Rodziną , ponieważ szybko zaczynam z nimi walczyć o wszystko i na każdy temat.

W ubiegłym roku w grudniu , zerwałam więź z wampirem emocjonalnym ,wtedy kiedy akurat urodziła swoje dziecko.

Mam prace w której nawet do mnie nie dzwonią , bo nie ma robót teraz dla kobiet tylko jest dla mężczyzn.

Boje/wstydzę się iść do kuchni aby zaparzyć coś do picia lub zrobić sobie kanapkę gdy są współlokatorzy, z racji że nie mam pracy dochodowej przez cały czas.

Nie mam nikogo oprócz mojego chłopaka.. On ma tutaj rodzinę Matkę oraz Starszego Brata , a ja mam tylko w PL albo w Angli/Niemczech.

 

Czasami szukam na siłę pracy ale nawet to nie skutkuje.

 

Nie wiem co mam robić.. Proszę

 

Mój stan emocjonalny już wymięka , a kiedy się denerwuję to wyciskam pryszcze lub pale papierosy :cry:

 

Codziennie staram się czymś zajmować aby o niczym nie myśleć. Czasami chodzę na sesję zdjęciową aby cały stres ze mnie zszedł , traktuje to w formie swojej terapii. Wcześniej chodziłam na treningi : Basen, Siłownia,Siatkówka,Długie spacery po 20 km.

 

Teraz znowu zamykam się w sobie i trudniej mi sie żyje każdego dnia.

 

PS: Zawsze wszystko biorę do serca kto coś mi mówi.

 

Mam nadzieję że mi tu pomożecie nakierować na odpowiednie forum.

 

Dziękuję za uwagę :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×