Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Halo Nieboszczyk mam pytanie - można drugi raz wypełnienie tymczasowe dawać do ósemki tj. zęba zatruwanego który jest niewyrżnięty,ale rozwiercony mocno mocno ( pod zatruwanie) i wszystko mi z niego najpierw się "wypłukało" a potem wypadło :cry:

?

i co poza wyrywaniem się z taką lipą robi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hydro nie działa, melisa to gówno, jak byłam w szoku powypadkowym lekarka kazała mi to pić. wszędzie idioci

 

Reghum, nie gram w NosTale, bo na dzień dobry zaczęło ściągać 14 aktualizacji, 3 minuty na każdą, także położyłam laskę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunaa, Punkt zwrotny (2011) The Ledge

Młody Gavin Nichols (Charlie Hunnam) stoi na krawędzi budynku i jest zdecydowany skoczyć. Do negocjacji ze skoczkiem wysłany zostaje detektyw Hollis Lucetti (Terrence Howard). Odkrywa on, że Gavin jest zmuszony wyskoczyć z budynku przed południem.

http://www.filmweb.pl/film/Punkt+zwrotny-2011-562677

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo Nieboszczyk mam pytanie - można drugi raz wypełnienie tymczasowe dawać do ósemki tj. zęba zatruwanego który jest niewyrżnięty,ale rozwiercony mocno mocno ( pod zatruwanie) i wszystko mi z niego najpierw się "wypłukało" a potem wypadło :cry:

?

i co poza wyrywaniem się z taką lipą robi?

ty nie chcesz rwać?jeżeli ząb był rozwiercany nie moze byc niewyrżnięty,ząb niewyrżnięty to ząb zatrzymany.tkwi w kości i go nie widać.te ósemki planujesz leczyć kanałowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunaa, Punkt zwrotny (2011) The Ledge

Młody Gavin Nichols (Charlie Hunnam) stoi na krawędzi budynku i jest zdecydowany skoczyć. Do negocjacji ze skoczkiem wysłany zostaje detektyw Hollis Lucetti (Terrence Howard). Odkrywa on, że Gavin jest zmuszony wyskoczyć z budynku przed południem.

http://www.filmweb.pl/film/Punkt+zwrotny-2011-562677

 

Dzięki za propozycje :D

Poczytam recenzje i może obejrzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reghum, nie wiem światłowód tylko nie wiem, czy można bez TV? bo ja nie chce chce tylko net.

 

Spytaj się.

 

Ja ogólnie chciałem powrócić do korzystania z telefonu, ale ile razy go biorę do ręki, to zauważam tandetę obudowy i ledwo wyczuwalny przycisk power.

Myślałem że przesadzam, ale teraz jestem pewien że nie.

I znów piszę o tym samym.

 

Ogólnie czuję się bardzo spokojnie, myślałem żeby się przespać ale mi się nie chce, ale jednocześnie nie wiem co ze sobą zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirunia czemu się tak znasz na tych maściach, ziołach, herbatach itp.? Wygląda to trochę podejrzanie aż.

 

Zwiększyłem dawkę Karbamazepiny, nie chce mi się myśleć i to jest dobre właśnie :mrgreen: Dodatkowo ssri i mogę sobie leżeć z bananem patrząc w sufit. Jeszcze jakieś zioła Mirunia mi podpowie i będę w stanie nirvany 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiększyłem dawkę Karbamazepiny, nie chce mi się myśleć i to jest dobre właśnie Dodatkowo ssri i mogę sobie leżeć z bananem patrząc w sufit. Jeszcze jakieś zioła Mirunia mi podpowie i będę w stanie nirvany

 

Ja poszedłem spać o 22, zbudziłem się przed 4. Nie tak źle, bo i tak czuję się nieschizowato więc będę mógł pójść spać za godzinę/dwie. Jak jesteś to pisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde, trochę spałem, od jakiejś 2giej , obudziłem się o 5 :( esz ; dochodzi 6ta i mam już dość wszystkiego ;(

 

No jest 7 a ja nadal nie śpię, wydaje mi się że spałem bardzo płytkim snem.

Aż przypomniały mi się czasy gimnazjum gdzie występowała u mnie podobna bezsenność, gdzie po 5 minutach z północy robiła się 2/3, i nie byłem pewien czy ja spałem, czy po prostu miałem jakieś zaburzenia świadomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry spamowa wyspo!

Czuje się fantastycznie :yeah:

 

Ja tam spałem dobrze, śniło mi się, że kulkę w szczękę dostałem, bo nie chciałem płacić haraczu, ale nie bolało :mrgreen:

Później włączył mi się film (w tym śnie) biograficzny o tym bandycie :D Najlepsze, że jak po obudzeniu wpisałem w google jego pseudonim to się okazało, że jest taki i kierował grupą przestępczą w moich okolicach, chociaż wyglądał zupełnie inaczej niż w moim śnie.

 

 

Niedziela wielkie porządki, pora regeneracji i wyciszenia :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ja dzisiaj już byłem w Biedronce na makaronie chińskim (zalewa się go gorącą wodą, wylewa się wodę i wlewa sos i je widelcem) oraz energetyku (ale jednym! tak jak obiecałem :P).

Potem jadę z rodzicami na miasto (podobno).

 

Czyli całkiem ok :P Trochę niewyspany się czuję, ale pewnie przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są i to lepsze, ale nie ma tam tej Pani sprzedawczyni, nie mam pojęcia jak ją podejść, zastosuję chyba metodę małych kroczków.

Nie ma co z grubej rury, kiedyś jedna sprzedawczyni mi się spodobała i jak spytała: "coś jeszcze dla Pana?" odpowiedziałem tak poproszę jeszcze numer, ona "ale jaki numer", a ja "no Pani" i nie przeszło ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chodziłem do różnych sklepów jak jeszcze grałem w PokemonGO, codziennie do innego, na 7 dni w tygodniu tylko dwa sklepy raz się powtarzały (bo mam 5 sklepów), no chyba że jeździłem na miasto, czy to do logopedy czy też na uczelnię zaoczną, to potrafiłem "kamuflować" swoje kupowanie energetyków w taki sposób (na dodatek jeszcze zawsze się przeszedłem :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

distorted_level68,

 

Myślałem, że go nie lubisz bo "BiednaRonka" napisałeś :D

a tak serio to dla mnie za duży chaos tam panuje... plusem są dla mnie niskie ceny i bankomaty.

Blisko mam też żabkę, ale za każdym razem jestem tam traktowany jak intruz, nigdy w życiu się z czymś takim nie spotkałem i już tam nie kupuje.

 

Reghum,

 

PokemonGo jest jak Diablo, w Diablo zdobywasz nowe bronie, zbroje, punkty doświadczenia i umiejętności a w PokemonGo pokemony.

Mechanizm prosty, ale wciąga.

 

Lunaa

 

Hej, masz fajny pasujący do tego spamu awatar, tylko ta łopocząca flaga z logo piratów mnie trochę niepokoi.

Tu nie ma skarbów :P jest za to biesiada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunaa

Hej, masz fajny pasujący do tego spamu awatar, tylko ta łopocząca flaga z logo piratów mnie trochę niepokoi.

Tu nie ma skarbów :P jest za to biesiada :)

 

Holik nie mam zamiaru nikogo tutaj spiracić ani podwędzić jakieś skarbów :pirate: Jeśli już coś spiraciłam to trochę wątek przeminęło z dymkiem :P:pirate:

Chciałabym wspólnie pobiesiadować ale chyba nie umiem tak jak wy :roll:

Tak więc nie obawiaj się mnie bom niegroźna :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już coś spiraciłam to trochę wątek przeminęło z dymkiem
upss, aluzja aż nad to dosadna... zapomniałem, że jesteśmy tutaj tylko gośćmi, a tematy poruszane z kija... :oops::oops::oops: czas się rozejść w odpowiednie miejsca, gdzie każdemu pisane! :mrgreen: tu wątek mądrych i empatycznych kobiet, a nie technicznych wariatów... co złego to JA! :twisted: nie bijcie, ale już sobie stąd idę, może inni też wezmą ze mnie przykład...! :hide:

 

Oniemiałam z wrażenia :shock:

Wytłuszczona aluzja pewnie do mnie :cry: Nie pasuje tu i jak zwykle każdy musi mi to powiedzieć wprost :cry: Tak więc nie pozostaje mi nic innego jak zostać :pirate::angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×