Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Reghum, Phablet to był, sory, Phablet czyli smartfon z 7 cali, kosztował mniej niż 500zł zaraz wkleje jaki to był.

 

Kosmo Tak, jest mi to potrzebne bo zbyt duża ilość myśli to zło, człowiek jest rozkojarzony i pobudzony, sedacja jest fajna, ale grunt aby się przy tym źle nie czuć :)

 

Czyli teraz już dobrze się czujesz, a na forum wchodzisz tylko towarzysko? Słowem jesteś zdrowa psychicznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reghum, pisz na priw, ale zadawaj konkretne pytania, nie jakieś otwarte ;)

 

Nie umiem go teraz znaleźć (tego Phableta, ale mniejsza z tym bo kupie sobie z lepszym ramem skoro piszesz, że taki jest słaby)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Tak dobrze :) Myślałem, że już jedynie co najwyżej z rad zielarki Miruni w kwestii jakiegoś podziębienia czy coś, korzystasz, ale ok, przyjmuję do wiadomości. W takim razie jakimś motywacyjnym kopniaczkiem i nie tylko służymy w gorszych momentach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Supka, No ja nie pospałem bo pół h to się nie liczy, ale co zrobisz :bezradny:

Dzisiaj do pracy i do lekarza, a jeszcze porządki w domu by się przydały, muszę się spiąć, na razie leżę na łóżku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu też cisza i spokój, aż za bardzo, pewnie wszyscy przewracają sterty papierzysk w pracach i popijają kawę i czytają gazetę, no tak to bywa.

Ja też znikam na jakiś czas. Bardzo ważny dzień dla mnie dziś :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu też cisza i spokój, aż za bardzo, pewnie wszyscy przewracają sterty papierzysk w pracach i popijają kawę i czytają gazetę, no tak to bywa.

Ja też znikam na jakiś czas. Bardzo ważny dzień dla mnie dziś :mhm:

Powodzenia.

Podoba mi się Twój awatar :D

 

Pozdrawiam wszystkich wyspiarzy :tel2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam z poczekalni do głowologa :]

 

BrakPomysluNaNick01,

 

Trudno policzyć, na serio :bezradny: ale mniej niz zwykly czlowiek, a widze ze Ty mi sie przygladasz? :o

 

anemon,

 

Dzieki pozdrawiam :papa:

Tez jestes wyspiarka bo z tej wyspy juz sie nie odplywa :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holik, zobaczyłem post w nocy, w którym napisałeś, że idziesz spać, a godzinę potem, że właśnie się obudziłeś. Teraz też nie odsypiasz, więc mnie po prostu zastanawiało kiedy masz czas na sen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BrakPomysluNaNick01,

Tu sie urwie godzinke tam dwie godzinki i jakos to leci ale bywa i tak ze 30h nie spie, wtedy juz nie wiem co sie dzieje, jak dzis bedzie luzniej w pracy to sie zdrzemne na biurku :zzz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Holik, Świetny avek!

To trzymam kciuki, za te ważne sprawy, co dziś masz.

 

zupa z rzodkiewek, Zupko, a Tobie przelecenia przez miasto z furkotem, tak szybko wszystko pozałatwiasz. :smile:

 

anemon, :papa:

 

Kto siedzi w pracy, ten siedzi w pracy... Wolałabym, niż chora w chałupie.

A jeszcze młody już wczoraj wyfrunął na miasto, bo przecież się dobrze czuje i dziś po dwóch godzinach wrócił ze szkoły z wybuchającym łbem od zatok. :roll:

Przyszły zamówione perfumy - takie małe cudeńko, już z resztą nieprodukowane. :105: Wszystko fajnie, ale mam nos zatkany. :D Ale chociaż pocieszę się śliczną butelką. ;)

 

Usiłuję zorganizować jakiegoś okulistę, nawet za kasę, no nie ma opcji... :bezradny:

Na 15tą do ogólnej, spróbuję się wcisnąć. I takie to atrakcje na dziś.

 

Ale Wy mam nadzieję odpaliliście ten tydzień z powerem. :smile:

 

Miłego poniedziałku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Położyłem się przed 11, wstaję i patrzę - 15... Co to się dzieje xD

 

Ale wiedziałem że się nie wyspałem, więc chyba w sumie dobrze że poszedłem spać.

 

I znów zegar snu całkowicie rozwalony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada,

 

Dzięki, no te moje sprawy to tak nie poszły z powerem, można powiedzieć, że jedynie "włożyłem nogę w drzwi", ale jestem dobrej myśli bo kropla drąży skałę.

 

Kurde dalej Cię trzyma to oko :?

Zdawaj relację na bieżąco, o nazwę perfumów nie pytam bo jak zdradzisz to później pół forum będzie tak pachniało, a zakładam, że jesteś w tej kwestii zaborcza, no ja tam swojego swojej wody nie zdradzam, a pytają o nazwę często (widocznie się podoba 8) )

 

Sylwia234,

 

Czytałem w innym miejscu, że masz problemy związkowe ;/

 

paramparam,

 

Dziękuję, baw się dobrze w tej Francji, może nawet jakieś fotki pokażesz? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani :D

 

Wpadłam na chwilkę, mam problemy z laptopem, mój jeszcze nie powrócił ;)

 

Najpierw serdecznie pozdrawiam i ślę cudowną uzdrawiającą energię dla wszystkich chorych ... kosmostrada, mirunia, ,

acherontia-styx...

kosmostrado, czyli jednak chorowanie w domku? Cóż za perfumki tak ucieszyły Twe oko / na razie :D/?

 

paramparam, powodzenia w krainie moich niespełnionych marzeń!! Chyba niedługo wracasz, warto więc wykorzystać ten czas, w miarę możliwości, by wspomnienia, wrażenia pozostały na zawsze w pamięci :lol:

 

Holik, naprawdę interesujący avek :D

 

Sylwia234, widzę, że niedawno zawitałaś na forum...dobrze trafiłaś...tutaj wszyscy mamy różnego typu trudności. na pewno zrozumiemy Cię i jak się uda, wesprzemy, pocieszymy, przytulimy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holik, Metoda drobnych kroczków niby najlepsza. ;)

Faktycznie czasami ciężko mi przychodzi zdradzać nazwy moich perfum... :bezradny:

To już drugie oko. A że więcej nie mam, na tym powinno się zakończyć. ;)

Jak u lekarza, owocna wizyta?

 

paramparam, Entuzjastycznie macham! :smile:

Właśnie myślałam o Tobie, czy dojechałaś, a Ty już zdążyłaś dzionek na uczelni pozamiatać. :D

Dziękuję, że pytasz. :uklon: Mam w razie co ogarnięte, gdzie iść po pomoc na oczka, ale ogólna zapisała mi antybiol do żarcia i powiedziała, żeby poczekać na jego działanie.

Oj to się cieszę, że nowy lek ładnie wchodzi i widzisz już jego efekt. :yeah:

Wpadasz jeszcze do Polski, czy ciurkiem już we Francji?

 

mirunia - Odezwij się, jak przetrwałaś pochorobowy dzień w pracy?

 

Zrobiłam fajny obiad ( jakoś tak odruchowo organizm chce dobre domowe jedzonko w chorobie), byłam u lekarza i już się umęczyłam się. :roll: Teraz herbata i dalej chorutkuję. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed,

 

Napraw tego lapka i częściej zaglądaj bo nie ma z kim w nocy pisać, ale jeszcze bardziej się ucieszę jak będziesz pisać tylko w dzień a w nocy grzecznie lulać :zzz:

 

Ja muszę lecieć (teraz zważywszy na awek pasuje mi to "lecieć" ;) ) obowiązki wzywają

 

Bawcie się dobrze :papa:

 

Kosmo

 

aaaa, już rozumiem.

lekarz zalecił zwiększyć dawkę leku, więc jeszcze większa sedacja mnie czeka, ale będzie dobrze, przyda mi się na sen.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×