Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, Pracowałam na studiach na recepcji w hotelu. Miałam możliwość w nocy podkimać, jak nikogo nie było, więc dawałam radę.

Z wiekiem chyba coraz bardziej potrzebuje się pewnego stabilnego rytmu dobowego.

Ja i bez tego mam problemy, boję się że z niewyspania poza domem mogłabym się zacząć zachowywać w sposób niekontrolowany, albo lęków dostać. :zonk: Miałam raz na festiwalu taki atak, że siedziałam w aucie, było mi strasznie zimno (wieczór w maju) i spać mi się chciało, ale nie mogłam się ani ogrzać ani odpocząć, musiałam czekać aż koledzy wysłuchają koncertu i dopiero mnie odwieźli. Przerażające to było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :D

 

wieslawpas, tak długo chodziłeś na różne terapie, chodziły tam na pewno i panie. Może trzeba było umówić się z którąś z nich na kawę :lol::?: i być może zrodziłaby się z tego jakaś przyjaźń, uczucie głębsze?

ojoj, a co by na to rzekł karol???

ja tam na siłowni zawsze i pogadac zdążę

a w ogole witam ludki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Afera wybuchła w naszym ośrodku.Cześć ludzi się buntuje,jesteśmy dorośli.A oni traktują nas jak dzieci,ludziom.Którzy mają po 30-60 lat.Każą śpiewać piosenki dla małych dzieci.

Wiele osób ma dość.To,że mamy problemy,nie oznacza.Że trzeba traktować nas jak małe dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof no troche to co napisales nie brzmi dobrze. Tez bym sie zbuntowala. I na sama mysl, ze tak traktuje sie ludzi z problemami psychicznymi jest porazajace.

 

Po za tym witam wszystkich :D Zapowiadaja sie trzy dni wolnego ale bez slonca. Strasznie mnie to frustruje i obrazek Drygana dokladnie to pokazuje. No ilez mozna czekac :? Ogrodkowe prace sie zblizaja co mnie cieszy. Niech kwitnie wszystko w koncu...zieleni. A w maju bez...ech znow sie rozmarzylam. Tak juz chce mi sie posiedziec cieplym wieczorkiem przy grillu i popitolic o byle czym.

Czekam na to wszystko bo moze poczuje jakiekolwiek pozytywne emocje. A jesli nie to zakoczuje gdzies na gorskiej hali wsrod owieczek. Tam na pewno poczuje, ze zyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Dziś pierwszy dzień bez czapki. :great:

 

Dochodzę do siebie w pracy. Mam motywację, bo wychodzę pół godziny wcześniej z roboty i śmigam na Targi z koleżanką. :yeah:

 

Salirka, Też chciałabym w weekend zrobić wiosenne porządki na ogródku. U mnie nawet jak jest słoneczko, to nadal chłodek. Trochę niewygodnie grzebać w ziemi okutanym.

Najważniejsze, że masz wolne, znajdziesz sposób na pochillowanie. :smile:

 

wiejskifilozof, Też bym zrobiła strajk. Jest tyle ciekawych zajęć, które można zrobić dla dorosłych. Gotowanie by zostało w moim programie. ;)

 

mhrps, Od kiedy za seks trzeba płacić?

 

neon, Też przyszedł mi do głowy Lot nad kukułczym gniazdem. ;)

 

tosia_j, Też uważam, że tam gdzie są ludzie, tam da się pogadać.

 

Ḍryāgan, A jednak czekasz na wiosnę? :P

 

cyklopka, Tylko nie miej wyrzutów, że nie bierzesz tej pracy. W końcu trzeba w niej jakoś funkcjonować. To tak jakby z wyższością przekonywać wegetarianina, ze przecież wujek Kazik pracuje w ubojni i daje radę. ;)

 

Carica Milica, Dziergaj, dziergaj tą magisterkę Wiewióreczko, to już z górki. :smile:

 

mirunia - Gdzie jesteś? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Afera wybuchła w naszym ośrodku.Cześć ludzi się buntuje,jesteśmy dorośli.A oni traktują nas jak dzieci,ludziom.Którzy mają po 30-60 lat.Każą śpiewać piosenki dla małych dzieci.

Wiele osób ma dość.To,że mamy problemy,nie oznacza.Że trzeba traktować nas jak małe dzieci.

No tak, to nie jest grupa opóźnionych w rozwoju.

 

Przypomina mi się jak Forrest Gump poszedł do szkoły specjalnej: "Było spoko, uczyli nas, żeby nie robić kupy byle gdzie".

 

Też miałam taką sytuację we wspólnocie gdzie były przemieszane osoby niepełnosprawne fizycznie z niepełnosprawnymi umysłowo, więc jak ktoś był na poziomie 4-latka, to się trzeba było z nim bawić, ale dziewczyny z porażeniem mózgowym, które zdały maturę chciały, żeby ktoś z nimi pogadał jak z dorosłymi. :bezradny:

 

mhrps, Od kiedy za seks trzeba płacić?

Spytaj filozofa. Prostytutki też powietrzem samym nie żyją, hmm? :bezradny:

A koleżance to wypada chociaż kwiatka kupić i jakąś colę, też wydatek ;)

 

Nie, kosmuniu, w ogóle nie żałuję, że tej pracy nie wzięłam, bo luksusowa miejscówka za miastem, a stawki jak w osiedlowym. :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Dobrze, że jesteś!

Wreszcie przyjdzie do Ciebie ciepłość i wiosenka, przecież nie ma opcji. :smile:

Ano lecę na Amberif . Dużo bursztynu, wiadomo, ale i kamulce i inne składniki do robienia biżu i hala z biżuteria artystyczną. Słowem cuda wianki... ;) Nie ma wejściówek, ja mam zaproszenie VIP ( miły aspekt mojej pracy ;) ), koleżanka jest zarejestrowana z kolei jako kupiec, bo ma firmę, musimy odebrać identyfikatory. To od czasu jak ktoś buchnął spory zapasik diamentów. :pirate:

Nie będę się wdawać w szczegóły mojego stanu, co by się nie nakręcać, w końcu takie miłe popołudnie mi się zapowiada.

A Ty Kochana trzymaj się dzielnie, nie daj się zjazdom, bo już niedługo będziesz śmigać w swoich nowych sukienkach na kawki i lody na świeżym powietrzu. :smile:

 

Jakoś też mi się kojarzy "Góralu, czy Ci nie żal" z zakrapianymi imprezami pokolenia naszych rodziców. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salirka, trochę odpoczniesz. Słońce może wyjdzie, pogoda lubi zaskakiwać. :D

 

wiejskifilozof, też bym się wkurzyła za takie traktowanie. Jestem chora, ale nie upośledzona.

 

Wróciłam do pisania magisterki. Średnio mi się chce, ale muszę te studia doprowadzić do końca i mieć kolejny dyplom. :D

Na,i ja.Jestem chory,nie głupi i od dawna nie mam dziecka w sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Dziś pierwszy dzień bez czapki. :great:

 

Dochodzę do siebie w pracy. Mam motywację, bo wychodzę pół godziny wcześniej z roboty i śmigam na Targi z koleżanką. :yeah:

 

Salirka, Też chciałabym w weekend zrobić wiosenne porządki na ogródku. U mnie nawet jak jest słoneczko, to nadal chłodek. Trochę niewygodnie grzebać w ziemi okutanym.

Najważniejsze, że masz wolne, znajdziesz sposób na pochillowanie. :smile:

 

wiejskifilozof, Też bym zrobiła strajk. Jest tyle ciekawych zajęć, które można zrobić dla dorosłych. Gotowanie by zostało w moim programie. ;)

 

mhrps, Od kiedy za seks trzeba płacić?

 

neon, Też przyszedł mi do głowy Lot nad kukułczym gniazdem. ;)

 

tosia_j, Też uważam, że tam gdzie są ludzie, tam da się pogadać.

 

Ḍryāgan, A jednak czekasz na wiosnę? :P

 

cyklopka, Tylko nie miej wyrzutów, że nie bierzesz tej pracy. W końcu trzeba w niej jakoś funkcjonować. To tak jakby z wyższością przekonywać wegetarianina, ze przecież wujek Kazik pracuje w ubojni i daje radę. ;)

 

Carica Milica, Dziergaj, dziergaj tą magisterkę Wiewióreczko, to już z górki. :smile:

 

mirunia - Gdzie jesteś? :(

 

Gotowanie jest spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×