Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde balans, nie wzięłam tabletki, więc leżę i zamiast zbierać siły na jutro, to mam kryzys tożsamości. Za dużo człowiek miał w życiu nicków i loginów i już chyba za późno, żeby zacząć wszystko od zera i zażądać, żeby się wszyscy do mnie zwracali nowym imieniem :bezradny: Bo ja to tak zawsze bym tylko tworzyła i tworzyła siebie na nowo :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Otwieram Spamową, a tu - biegną konie po betonie... ;)

 

W nocy słuchałam deszczu i jakoś tak inaczej brzmiał...wiosennie?

Przyjemna pogoda dzisiaj. Tak akurat na pierwszy dzień wiosny. Ja tradycyjnie zamulona i niewyspana. Ale to już standarcik.

Muszę wyjść dziś trochę wcześniej z roboty, bo przychodzą do mnie fachowcy. Atrakcje z kibelkiem jedna rzecz, ale okazuje się, że brodzik przecieka i zalewamy sąsiadów. Będzie dziś w łazience rozpierducha. :bezradny:

 

Miłego wtorku!

Popiszcie, jak Wam dzionek mija.

 

cyklopka, I co wynika z tej rozmowy? :shock:

Ta reklama łiskacza to tak trąci alkoholizmem... :D

Poka dywan... :105:

 

Mirunia - Jak się dziś czujesz? Co porabiasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, kosmostrada, no więc był to wielki, wypasiony hotel za miastem, czyli ciężki dojazd, 12-godzinne zmiany, a stawka jak w osiedlowym spożywczaku :blabla: Gdybym chciała taką umowę na 3 mce, to poszłabym gdzieś blisko, a nie przez całe miasto i jeszcze kawałek :shock:

 

Dywan w jodełkę, czarno-białe (kremowe) zygzaki a la Twin Peaks. Lampy do pokojów Ledy w kształcie krążków (oponek) na metalowej ramie, duży pokó:j 6, mały: 4, ścienne: 1-2 krążki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dzisiaj to aż sie zachciało żyć. 9 stopni na plusie, i ten smak powietrza mmmm.

 

biedny kocik :( za kilka miesiecy zabiorą mu panią

 

koty to indywidualiści, za długo nie potęskni.

nasz kot tęsknił poltorej roku.... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rzeczownik jest rodzaju żeńskiego, to mówimy półtorej (np. godziny, szklanki, mąki, łyżeczki, strony). Jeśli rzeczownik jest rodzaju męskiego lub nijakiego, mówimy wtedy półtora (kilograma, litra, tortu, raza, roku, tygodnia, miesiąca).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×