Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

debilne pytanie debila: a czemu to nie jest tak, że liczy się po 2 osoby - jedna wyciąga, liczy i mówi drugiej ile czego, druga tylko stoi notuje na kartce i podlicza?

 

przecież jak trzeba wielki magazyn/ wielką szafę zliczyć --- to to jest niewykonalne bez pomyłki policzyć samemu ile czego jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

debilne pytanie debila: a czemu to nie jest tak, że liczy się po 2 osoby - jedna wyciąga, liczy i mówi drugiej ile czego, druga tylko stoi notuje na kartce i podlicza?

 

przecież jak trzeba wielki magazyn/ wielką szafę zliczyć --- to to jest niewykonalne bez pomyłki policzyć samemu ile czego jest

Bo brakuje personelu lub jak mawiają starożytni Murzyni - ain't nobody got time for this shit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, Była i ta piosenka wczoraj,ogólnie koncert trwał 2 godziny ;)

 

Mi się też coś żywszego podoba ;)

[videoyoutube=nCS48nKSeSs][/videoyoutube]

 

Maleńczuk wczoraj występował sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obszar kontrolowany jest to strefa wokół pracujacego aparatu rentgenowskiego której wielkość zależy od stosowanego w projekcji napięcia lampy. W strefie tej podczas projekcji może przebywać tylko pacjent. Średnia jej wielkość sięga promienia 1,5m od ogniska aparatu. Narażenie w strefie kontrolowanej może sięgać dawkę powyżej 15 mSv rocznie.

 

Nie mogę tej Regułki zapamiętać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, bo to chyba trzeba zrozumieć, wyobrazić sobie jakoś przestrzennie, bo ciężko się tego nauczyć jak wierszyka.

 

HoyaBella, ja też się ostatnio czuję tępa, bo muszę się dużo w pracy nauczyć, a ciągle się mylę.

 

tosia_j, na swoim przykładzie widzę, że powinnam się wcześniej przysposabiać do pracy, a nie przejmować studiami.

 

Klimacik na wieczór :105:

[videoyoutube=8yr0KqZxCvM][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×