Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

takie tam, miłego drylowania :)

 

mirunia, mniam mniam. Ostatnio pomagałem przy domowych zaprawach. Uwielbiam zimą otworzyć taki słoiczek ;)

 

kosmostrada ale jestem na chodzie a to już coś :P Ale niemoc duchowa pozostaje. Może to kwestia wyprostowania jeszcze kilku spraw, a może wcale to nie wystarczy ... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, muszę najpierw artykuł skończyć pisać. Niestety, zapodziałem gdzieś wersję cyfrową zakończenia i muszę od nowa tworzyć. Z drugiej strony, teraz będzie łatwiej zmniejszyc objętość ;) Pestkowanie będzie jutro, a pojutrze - zbiory pokrzywy :D

P.S. Mój drogi? Miłe to :smile:

 

rolosz, dziękuję. Z odrobiny chyba likier wiśniowy zrobię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, O żesz wszystkie czereśnie zżarłam, bo bym podrzuciła... ;)

 

tosia_j, Heloł damo jednotorebkowa! ;) ( jedna ale pewnie co najmniej Louis Vuitton... :D )

 

Postanowione, jadę w piątek na ryneczek po wiśnie. :yeah: Będzie zupa wiśniowa, chociaż z 2 słoiczki konfitur i pożeranie na żywca. :105: Smaka mi narobiliście...

 

Ḍryāgan, Jest tylko warzywniak u mnie na dzielni, nie ma owocniaka... ( ale my tu na północy dziwni jesteśmy... ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, Ja też i o dziwo nie mam sensacji żołądkowych. Fakt, że nie jem słodyczy, więc zapewne tak w siebie cukier ładuję.

 

tosia_j, Takiej nie mam w kolekcji. :smile: Ale mam plecak.

Nie wiem, jak to robisz, bo ja kupiłam tą torebkę nie z pożądliwości torebkowej, tylko bo mi się złachała ta z którą ostatnio biegam. Niszczą mi się nawet skórkowe. :bezradny:

 

Byłam na ogródku, ślimaki mi całkiem zżarły jedną roślinę... :why:

Pierwszy pomidorek dojrzewa. Pięknie kwitną nasturcje różnymi kolorami. :105:

Jutro majeranek uciacham do suszenia. W ogóle jak będzie pogoda to powalczę jutro trochę ogródkowo, bo znów jest co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, muszę najpierw artykuł skończyć pisać.

 

rolosz, dziękuję. Z odrobiny chyba likier wiśniowy zrobię ;)

 

Najpierw artykuł, potem likier :nono:

 

mirunia, ...ale później sama słodycz i odrobina lata zimową porą :mrgreen:

 

Zapowiada się nocka z "True Detective" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, Carica Milica, no ja też sobie poużywałem pisząc mgr, ale mi wychodziły głupoty :bezradny: A i sam tłumaczyłem część materiałów z francuskiego na polski, to dopiero mi rzeczy powychodziły :mrgreen:

 

Dwa odcinki mam już za sobą. Zapowiada się rewelacyjnie. Aktorstwo mistrzowskie :105: Idę oglądać dalej :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×